14 Czerwca 2026 09:36:35
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.14.80
Wyświetl forum
OpenLinksys » :: PORTAL :: » Projekty
  Temat Autor Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postówPrzypnij Gorący wątek  Repozytorium pakietów "shibby" dla tomato/ddwrt
(Strona: 1 2 3 4)
shibby 120964 71
Awatar użytkownika
xsysiu
18-03-2016 13:36
Brak nowych postówPrzypnij Gorący wątek  Załączone pliki  Filtry reklam i treści xxx
(Strona: 1 2 3 4)
Załączone pliki
stegano 103248 63
Awatar użytkownika
BaGRoS
15-12-2015 21:53
Brak nowych postówPrzypnij Gorący wątek  WAG200G - alternatywny firmware !
(Strona: 1 ... 6 7 8)
woytekm 202805 154
Awatar użytkownika
andrzejw3
04-02-2013 14:19
Brak nowych postówPrzypnij Gorący wątek  WRT54 Script Generator 1.02
(Strona: 1 ... 6 7 8)
robsonn 110503 140
Awatar użytkownika
hermes-80
07-03-2012 14:52
Zablokowany wątekPrzypnij Gorący wątek  Załączony obraz  Tablica ogłoszeń v2
(Strona: 1 ... 12 13 14)
Załączone pliki
tabor 179430 260
Awatar użytkownika
KRISSS
06-03-2009 22:01
Brak nowych postówPrzypnij NB Battery Monitor [bin + src] szafran 17655 12
Awatar użytkownika
szafran
26-05-2008 12:23
Brak nowych postówPrzypnij UptimeOnWWW [bin + src] szafran 14945 0
Awatar użytkownika
szafran
25-05-2008 21:05
Zablokowany wątekPrzypnij UptimeOnWWW v4.5 to do list / wishlist
(Strona: 1 2)
szafran 43043 27
Awatar użytkownika
szafran
26-05-2007 09:48
Brak nowych postówJaki Acces Point? Lacky 5808 5
Awatar użytkownika
Lacky
09-01-2025 13:15
Brak nowych postównet z telefonu wifi+ client tomato+ openvpn i ap 5ghz rako28 1846 0
Awatar użytkownika
rako28
02-11-2024 18:38
Brak nowych postówprawidlowa konfiguracja sieci Adooni 13379 4
Awatar użytkownika
Adooni
22-04-2022 07:41
Brak nowych postówMini PC jako ruter. n-owicjusz 3575 3
Awatar użytkownika
n-owicjusz
20-04-2022 18:59
Brak nowych postówZałączony obraz  WAN w vlanie switcha obok normalnego ruchu ?
Załączone pliki
man1 3808 1
Awatar użytkownika
evangelion69
25-01-2022 18:49
Brak nowych postówRouter w zdalnym LAN z klientem OVPN i dostęp do sieci zdalnej man1 7416 1
Awatar użytkownika
hermes-80
11-03-2020 20:45
Brak nowych postówŚwiatłowód + IPTV - pytanie dot. konfiguracji sieci pudziol19 10660 1
Awatar użytkownika
evangelion69
12-10-2019 23:53
Brak nowych postówVPN Adooni 5055 0
Awatar użytkownika
Adooni
06-09-2019 12:09
Brak nowych postówZałączony obraz  Konfiguracja Ubiquiti Unifi AP.
Załączone pliki
Yowa 19770 15
Awatar użytkownika
shibby
25-02-2019 14:44
Brak nowych postówsieć domowa dla 1Gbps dawidt 6634 9
Awatar użytkownika
djwujek
19-01-2019 07:55
Brak nowych postówZałączony obraz  OVPN [s] Tomato i ddwrt OVPN [k]
Załączone pliki
p4v3u 6127 2
Awatar użytkownika
p4v3u
03-09-2018 16:17
Brak nowych postówSerwer VPN z podsieciami krzysztofautomatyk 7385 2
Awatar użytkownika
belliash
23-08-2017 11:03
Przejdź do forum
Nowe posty - Otwórz wątek z nowymi postami od ostatniej wizyty.Brak nowych postów - Otwórz wątek bez nowych postów od ostatniej wizyty.
Zablokowany wątek - Zablokowany wątek.Przypięty wątek - Przypnij
Gorący wątek - Gorący wątekAnkieta - Ankieta
Załączone pliki - Załączone plikiZałączony obraz - Załączony obraz
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 59

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

174,236,195 unikalnych wizyt