25 Kwietnia 2024 09:24:46
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· nju swiatło pytania
· Jaki router kupić? ...
· konfiguracja router ...
· Szukam zaproszenia n...
· [Howto] Xpenology na...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· Jaki router kupi... [552]
· Asus TUF-AX3000_V... [19]
· Szukam zaproszeni... [16]
· konfiguracja rout... [8]
· nju swiatło pytania [0]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.119.159.150
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: PORTAL :: » Projekty
 Drukuj wątek
Tablica ogłoszeń v2
rmyjak
Tomato 1.21 na Linksysie WRT54GL. Firefox 3.0.3.
Po wysłaniu komunikatu oczywiście przycisk "Wyślij komunikat" jest nieaktywny, uaktywnia się natomiast przycisk "Anuluj komunikat". Niestety nie jest możliwe aby otrzymał on focus po najechaniu kursorem, czyli faktycznie nie mogę skorzystać z tej opcji.


Jednak mogę uzyskać focus na przycisku ale za pomocą klawisza TAB (lub SHIFT-TACool. Potem ENTER i anuluje komunikat.
Trochę to uciążliwe.
Edytowany przez rmyjak dnia 10-11-2008 20:56
 
luk-a-sz

Cytat

marian3k napisał/a:
Witam, czy sa jakies specjalne zalecenia, jezeli instaluje tablice pod ip innym niz 192.168.1.1? Moze musze przeedytowac jakies pliki? Nie mam dostepu do tablicy poprzez
http://"moj IP routera inny niz 192.168.1.1":8000/board
czy tez
http://"moja domena":8000/board
Dzieki za wszelkie sugestie i pozdrawiam



Przyłączam się do pytania.
 
tabor
Witam

Po długiej nieobecności, pojawiam się ponownie, w chwili obecnej pracuję nad v0.3 tablicy i chciałbym wiedzieć jakich funkcji byście oczekiwali w chwili obecnej są :

* nowe ergonomiczne gui - wzorowane na Tomato
* użytkownicy z static DHCP/pliku users/online
* 2 języczny interface
* blokowanie całego ruchu bądź tylko www

Czekam na inne propozycje

P.S.
Rozumiem że pojawią się pytania o statystyki, w chwili obecnej nie skupiam się na nich - jak tylko znajdę dodatkową chwilę czasu obiecuję ze się nimi zajmę.

Nothing is out of reach if you have long arms.
 
Anetka
Skrypt jest świetny, wspaniała robota. Jedyne czego na ten moment brakuje to zmieniania standardowego hasła i dostosowanie do nowego firefoxa, gdyż nie wyświetla poprawnie okienek do wpisywania komunikatów.
 
DayDreamer
* Blokowanie wszystkich użytkowników spoza listy static DHCP
 
kylonik
jak dla mnie to juz mogła by wystartować tablica v0.3 jak juz coś jest to dawaj potestujemy
Edytowany przez kylonik dnia 24-11-2008 20:32
 
kosmommm
witam
może mi ktoś powiedzieć co robie źle?
chciałbym odpalić sobie obok tablicy dodatkową stronke np html, no i wrzucam plik index1.html do katalogu board i po odniesieniu do tego linku q przeglądarce wywala mnie na googlach, zresztą jaki inny link "obcy" tablicy wywala mnie na googlach

nie znam sie zabardzo na tym wszystkim ale ktoś we wcześniejszym poście pisał że takie rozwiązanie działa...mi jednak nie,
o co chodzi?

docelowo chciałbym sobie uruchomić taki skrypcik komentarzy tak aby każdy użytkownik w sieci mógł bez jakiś kombinacji napisać swoje 3 grosze na stronce dostępnej dla wszystkich w tejże sieci

tablica rzecz fajna, ale potrzebuje troche innej funkcji niż ona oferuje,
pomóżcie mi uruchomić taką stronke z news`ami/komentarzami

dzięki!

ps. ja również zgłaszam problem działania tablicy pod FF3, nie dość że jest problem z tym za małym oknem do wpisywania wiadomości, o którym pisali wcześniej koledzy to jeszcze mam problem przy wysyłaniu wiadomości prywatnych: wiadomość wysyłam, a ona sie ludzikowi nie wyświetla tylko wyświetla sie strona "blokowania" i dopóki nie anuluje wysyłania wiadomości to dany użytkownik nie może wejść na inną stronke niż ta informacyjna

pozdro!
 
kosmommm
niech mi ktoś powie o co biega?

jeśli wywale plik about.cgi, wgram nowy przez wgeta (wogóle go nie zmieniając, nie eedytując, zostawiając w oryginalnej postaci)i chmoduje na 777 to działa

a jak

zmieniam notatnikiem dosłownie jedną literke w pliku about.cgi, konretnie słowo "Witam" na "Mitam", podmieniam plik chmoduje na 777 i nie pódzie!

co do jasnej ciasnej, no? bo to przechodzi moje pojęcie o programowaniu

edit.

poczytałem na temat cgi, mini_httpd, haserla, a nawet przypadkowo nalazłew w sieci starą stronke informacyjną do tej tablicy
i dochodze do wniosku że prawdopodobnie wychodzą mi te błędy bo trzeba pliki edytować pod linuxem bo windows ponoć coś dodaje do plików...

w każdym razie przed chwilą edytowałem pliki totalcommanderem i skrypt zdaje sie uruchamiać...czyli udaje mi sie odpalić swój test w przeglądarce...

niestety nic mnie to nie ratuje...z tego co rozumiem to nasz routerkowy linuks nie obsługuje ani perla ani php...a tylko w takich językach znalazłem skrypty komentarzy/newsów/księgi gości

poprawcie mnie jeśli sie myle (a jest to mocno prawdopodobne, zważywszy na moją nieomalże zerową znajomość linuksa i jezyków programowania)

no i na koniec: co robić?
Edytowany przez kosmommm dnia 07-12-2008 15:54
 
Yaco
A dało by zrobić tak że np 10 każdego miesiąca automatycznie wszystkim odcina neta a w przeglądarce pojawia się okno z miejscem do wpisania kodu. Kod by otrzymał ten co wpłacił by za neta to zmuszało by ludzi do płacenia w terminie.
WRT54GL v 1.1
DI-707P, DES-1005D, DES-1008D
Tomato v1.23.8515 RAF ND
http://prawdaxlxpl.wordpress.com/
 
pesbe
jw
 
Free_stYle
krótko i na temat...
uporządkowanie wyglądu tablicy... było by miłe...

tj... zrobienie oddzielnej bazy na user'ów (dodawanie maców, opisów, krótkiego info np nr fona... gg itp, kasowanie, grupy userów)

w funckji wysyłania wiadomości też kilka zmian...
ustawienie ilości wyświetleń wiadomości (ilość wyświetleń + ilość kliknięć)

najważniejsze... możliwość zdalnego dostania się do talicy (przez port wan)

projekt jest świetny...
brakuje tego typu rzeczy w routerach kosztujących... mase kasy...
a tu... jest...
gratuluję i życzę sukcesów przy projekcie...

pozdrawiam

ps jak coś jeszcze wymyślę to...
dopiszę
bularca.ro/erep_tools/signature/2211355.png

DrayTek Vigor 2910VG 3.2.2.2 (do sprzedania)
Linksys WRT54GL 1.1 + Trzepako-Tomato 1.27
 
Gangster

Cytat

luk-a-sz napisał/a:

Cytat

mickarp napisał/a:
Witam, zainstalowałem sobie tą tablice i głównie mi zależało na komunikatach, ale gdy napisze i zaakceptuje ten komunikat to na komputerze gdzie ma się pokazać ten komunikat pojawia się sam przycisk OK i po naciśnięciu normalnie powraca na stronę. Aktualnie mam tomato 1.19, na starszych wer. też nie działało.

Czy to ja coś źle robie, że nie działa czy co?

Pozdrawiam


Mam dokładnie ten sam problem. Używałem tablice na różnych wersjach tomato ale na tej wyświetlanie komunikatów i ekranu blokady nie działa.

Tomato 1.19. Czy ktoś wie coś na ten temat ?


I czy wiecie jak można dostać się do tablicy zdalnie z zewnątrz ?


Hi mam ten sam problem. Żółta plansza z napisem OK. Jak kliknę na ok to przechodzi do strony www. Poza tym mam kilka innych mniejszych ale ten jest istotny.
 
Andreze

Cytat

Gangster napisał/a:

Cytat

luk-a-sz napisał/a:

Cytat

mickarp napisał/a:
Witam, zainstalowałem sobie tą tablice i głównie mi zależało na komunikatach, ale gdy napisze i zaakceptuje ten komunikat to na komputerze gdzie ma się pokazać ten komunikat pojawia się sam przycisk OK i po naciśnięciu normalnie powraca na stronę. Aktualnie mam tomato 1.19, na starszych wer. też nie działało.

Czy to ja coś źle robie, że nie działa czy co?

Pozdrawiam


Mam dokładnie ten sam problem. Używałem tablice na różnych wersjach tomato ale na tej wyświetlanie komunikatów i ekranu blokady nie działa.

Tomato 1.19. Czy ktoś wie coś na ten temat ?


I czy wiecie jak można dostać się do tablicy zdalnie z zewnątrz ?


Hi mam ten sam problem. Żółta plansza z napisem OK. Jak kliknę na ok to przechodzi do strony www. Poza tym mam kilka innych mniejszych ale ten jest istotny.

Jak klikniesz na użytkownika w tablicy ogłoszeń to powinny otworzyć ci się 2 tabelki jedna jest duża a druga jest mała wpisz tekst w tą mała tabelkę i zobacz wtedy czy ci dalej same ok na żółtym tle pokazuje.
 
shibby
witam, jestem poczatkujacym uzytkownikiem Tomato i bawie sie nim od 2ch dni. Mam linksysa WRT54GS v3. Wgralem na niego tomato 1.23 + skrypt z generatora + board + rstats + skorka itd

Mam problem jednak z boardem v2.

Otoz w IE7 board jest wogole rozjechany, nie da sie nic zrobic, nie widac statystyk per user (screen 1)

W Firefoxie statystyki widac poprawnie jednak przycisk "zablokuj" jest pusty, nie widac czy jest ktos on-line czy nie.

Po wyslaniu wiadomosci w FF i zaakceptowaniu jej przez usera nie mozna wyslac nowej wiadomosci. przycisc Anuluj wiadomosc jest nieaktywky, przy probie jego nacisnieciu podswietla sie napis "Odebrane". (screen 2)

Po nacisnieciu "pustego" przycisku Zablokuj faktycznie user ma zablokowany net. Przycisk zmienia sie w "Odblokuj" ale napis "TAK" pojawia sie w kolumnie On-line. (screen 3)

To takie moje bledy na ktore natrafilem. nie wiem czy to tylko tak ja mam. Rozwiazania na to nie znalazlem a przewertowalem "prawie" cale forum Smile

PS ten panel jak i caly projekt tomato to kawal dobrej roboty. Pozdrawiam
shibby załączono następujące plik:
Nie masz uprawnień, by zobaczyć załączniki w tym wątku.
 
Dziadek

Cytat

tabor napisał/a:
Rozumiem że pojawią się pytania o statystyki, w chwili obecnej nie skupiam się na nich - jak tylko znajdę dodatkową chwilę czasu obiecuję ze się nimi zajmę.

Gdybyś się już wziął za tę Tablicę, to miałbym dwie propozycje:

1. Na tablicy ze statystykami umieścić daty i godziny: zerowania statystyk oraz ostatniego odświeżenia tablicy,
2. Uwzględnić w Tablicy modyfikacje, które przedstawiłem w wątku http://openlinksys.info/forum/viewthr...ad_id=7220.

Pozdrowienia Smile
Dziadek
Edytowany przez Dziadek dnia 09-02-2009 21:42
 
pike
Witam serdecznie. Na wstepie podziekowania dla tworcy tej swietnej aplikacji. Panowie mam pytanie i ogromna prosbe o pomoc, Skrypt zainstalowany dziala swietnie. Ale po odpieciu rutera od pradu ...kaszana ...Nie ma nic . Aplikacja wyparowala . I nie chodzi tu o uruchomienie z "palca", ale o to ze fizycznie jej nie ma w /mnt/home/root/board...Soft tomato 1.19PL ...Dlaczego nie zapisuje mi sie na stale w pamieci rutera....Pozdrawiam i licze na wasza pomoc.
 
Shiver
Witam,
Na wstepie chcialbym podziekowac za spoko tablice, dziala:] tzn. tak jakby dziala ale sobie hasla zapomnialem do niej. Oczywiscie tego ktore pokazuje sie po instalacji tablicy w routerze. Mam prosbe czy ktos moglby mi podeslac te dane login wraz z haslem? na pm np. Jesli nie to prosze mi powiedziec w ktorym katalogu siedzi ./httpasswd to sobie go wyedytuje:]

Z gory dziekuje za wszystkie pomocne informacje:]

Pozdrawiam serdecznie!
WRT45GL + Tomato 1.19
 
shibby
@shiver domyslne dane to root root. plik .htaccess jest w /jffs/board/board

@pike zainstaluj tablice na /jffs
skorzystaj z tego opisu
http://openlinksys.info/forum/viewthread.php?forum_id=38&thread_id=6071
 
pike
@shibby dziekuje za pomoc. Oczywiscie dziala ..Ale w zwiazku z tym ze uzywam firefoxa (w IE to juz wogole staty sie rozsypuja) musze wyedytowac plik script.js.....gdzie go teraz znajde...

Dziekuje...juz nie aktualne ..znalazlem ..jesli mozna post do usuniecia. Pozdrawiam
Edytowany przez pike dnia 13-02-2009 12:33
 
przemo33

Cytat

Shibby napisał:
witam, jestem poczatkujacym uzytkownikiem Tomato i bawie sie nim od 2ch dni. Mam linksysa WRT54GS v3. Wgralem na niego tomato 1.23 + skrypt z generatora + board + rstats + skorka itd

Mam problem jednak z boardem v2.

Otoz w IE7 board jest wogole rozjechany, nie da sie nic zrobic, nie widac statystyk per user (screen 1)

W Firefoxie statystyki widac poprawnie jednak przycisk "zablokuj" jest pusty, nie widac czy jest ktos on-line czy nie.

Po wyslaniu wiadomosci w FF i zaakceptowaniu jej przez usera nie mozna wyslac nowej wiadomosci. przycisc Anuluj wiadomosc jest nieaktywky, przy probie jego nacisnieciu podswietla sie napis "Odebrane". (screen 2)

Po nacisnieciu "pustego" przycisku Zablokuj faktycznie user ma zablokowany net. Przycisk zmienia sie w "Odblokuj" ale napis "TAK" pojawia sie w kolumnie On-line. (screen 3)

To takie moje bledy na ktore natrafilem. nie wiem czy to tylko tak ja mam. Rozwiazania na to nie znalazlem a przewertowalem "prawie" cale forum smiley

PS ten panel jak i caly projekt tomato to kawal dobrej roboty. Pozdrawiam



mam dokładnie taki sam problem, działam na tomato 1.23 i FireFox 3.06
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 20

· Użytkowników online: 1
Rawi

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
23-04-2024 12:35
modem bez smilocka?

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

71,320,310 unikalnych wizyt