14 Czerwca 2026 09:21:43
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.14.80
Zobacz wątek
 Drukuj wątek
[sprzedam] Asus RT-AC3200
zakk87
Mam do sprzedania 2 sztuki Asus RT-AC3200.
Cena za sztukę 260zł + kw.

Scalony z 25 grudnia 2024 12:04:03:
cena 220 + kw.

Scalony z 25 kwietnia 2025 11:53:38:
routery sprzedane.
Edytowany przez zakk87 dnia 25-04-2025 11:53
Freshtomato 2025.4 AIO @ RT-AC66U_B1
dumbAP Cudy WR3000S
NAS OMV [CoolerMaster ELITE 110] [J1900I-C] [4GB RAM] [2xToshiba HDWD130 + Hitachi 5K3000]
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 70

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

174,233,329 unikalnych wizyt