19 Stycznia 2022 23:00:31
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Własny NAS na Xpeno...
· [S] NETGEAR WNR3500L...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Self-hosted Photo Co...
· Asus RT-AX55 vs RT-A...
· OpenVPN - słaba wyd...
· nowosci Ubiquiti
· static DHCP/ARP/ITP
· [S] Sprzedam Asus SC...
· CCTV jakie kupic
· Dywagację na temat ...
· E2500 v3 I Fresh Tomato
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Mini /Macro ATX / HTPC
· Wake On Lan (WOL) Op...
· Router Linksys LRT214
· Web serwer i PHP na ...
· GT AC5300 podobno ni...
· AP jako udziały sie...
· SMB share on WAN port
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [MOD] FreshTomato... [661]
· Własny NAS na Xp... [48]
· Dywagację na tem... [14]
· OpenVPN - słaba ... [11]
· nowosci Ubiquiti [9]
· Asus RT-AX55 vs R... [8]
· [S] Sprzedam Asus... [8]
· Self-hosted Photo... [7]
· E2500 v3 I Fresh ... [2]
· static DHCP/ARP/ITP [1]
· [S] NETGEAR WNR35... [0]
· CCTV jakie kupic [0]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
37% [146 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [207 głosów]

Atheros
Atheros
5% [21 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [4 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
3% [12 głosów]

Ogółem głosów: 397
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
52.203.18.65
Zobacz wątek
 Drukuj wątek
Blokada edycji postów i jej zasadność
eRd
@maxikazz Co do zmian regulaminu to oczywiście można wprowadzać różne doprecyzowania itp., ale trzeba mieć też świadomość, że do każdego punktu może znaleźć się przeciwnik i go podważać tak dla zasady. Dlatego proste zapisy są moim zdaniem najlepsze, bo na końcu do administratora będzie należało decydujące słowo.
Tak czy inaczej jest to dobra sugestia i bezpośrednia podstawa do różnych zdecydowanych działań. Dobrze też, że wypowiadasz się właśnie w formie sugestii, a nie jak niektórzy żądania, bo nie jest to forum komercyjne (gdzie płacimy za dostęp i wtedy wymagamy różnych rzeczy) tylko prowadzone przez użytkowników dla użytkowników z własnej nieprzymuszonej woli, bez profitów i z poświęceniem własnego czasu wolnego oraz wiedzy.

Oczywiście potem się znajdzie inny użytkownik (adwokat), który będzie "spowiadał" administratora dlaczego np. komuś konto skasował itd. itd. W moim uznaniu administrator nie jest osobą przypadkową. Jest w pewnym sensie osobą zaufania publicznego, działa w dobrej wierze, dla dobra forum i zarzucanie mu działań tylko dla pokazania swojej pozycji jest po prostu niskie.

Moim zdaniem osoba kulturalna i potrafiąca żyć w społeczności (czy jest to blok mieszkalny, klasa w szkole czy forum) nawet bez czytania regulaminu w dużej mierze potrafi się do niego stosować.

Są opinie, że posty na forum są własnością użytkownika, więc podam taki przykład:
1. pisarz wydaje książkę
2. ja ją kupuję i czytam w domu
3. pisarz się rozmyśla i postanawia wycofać ją ze sprzedaży
Biorąc pod uwagę logikę tej własności to ten pisarz mógłby przyjść do mojego domu i mi książkę odebrać, bo się rozmyślił. Nie żartujmy. Dodatkowo to, że usuwa własne posty rzutuje na pozostałą część forum, bo pozostałe posty nijak się mają do siebie i ciąg staje się nielogiczny i po prostu bezużyteczny.
Inna sprawa, że administrator nie będzie siedział po nocach i odzyskiwał z bazy poszczególnych postów tylko dlatego, że ktoś wstał rano i się rozmyślił co do istnienia na forum albo dlatego, że ktoś uważa, że to należy do jego obowiązków. Idąc dalej jutro połowa użytkowników zrobiłaby akcję partyzancką i usunęła swoje posty i jak by forum wyglądało?
Sprawa jest prosta, jeżeli ktoś decyduje się pisać na forum to niech pisze, ale niech nie usuwa postów po wystąpieniu ze społeczności, a jeśli komuś to nie odpowiada to niech nie pisze wcale. Zdecydowana większość jest w stanie zrozumieć takie podejście i nie jest to dla nich nic nadzwyczajnego czy godzącego w ich osobę.
WRT54GL v 1.1 Tomato Firmware 1.28.0005 108 ND VPN + 11 użyszkodników na kablu + 1 wifi Wink
Netgear WNR3500L v1 @500MHz Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-108 K26 USB BTgui-VPN
PAP2T soft 5.1.6 LS / IPFON
Zotac HD-ID11 (ION2),
 
maxikaaz
@eRd - można precyzować, można uogólniać... nie to jest kwintesencją istnienia jakichkolwiek uregulowań.
Idea jest taka, aby tych ustaleń przestrzegać. Czego byśmy tam nie napisali - będzie mało warte, jeśli nikt się do tego stosował nie będzie.

Forma sugestii z mojej strony to po prostu sygnał, że znam swoje miejsce jako szary użytkownik.

Przykład pisarza trochę wypaczyłeś. Bo powinien wyglądać tak, że pisarz nie zgadza się na następne wydanie swojej książki, i tym samym nie zgadza się, by skorzystało z jego dzieła więcej osób.
Ci co mieli okazję się zapoznać - są do przodu, ci co spóźnili się z zakupem pierwszej edycji - mają niefart.

Tu jest tak samo - jeśli ktoś z tutoriala skorzystał - nikt mu tego nie odbierze.

Jednak to Autor ma prawo decydować, jak długo jego praca będzie dostępna publicznie i nieodpłatnie.
Żeby daleko nie szukać - Tornado i jego JTAG. I nikt nie robi problemu, że ostatnie publiczne wersje są przez Tornado rugowane systematycznie z różnych serwisów.

I to, co boli najbardziej - mechanizmy restrykcyjne na forum są użyte w stosunku do ludzi, którzy coś do tego forum wnieśli, którym zależało na dobrej kondycji tego miejsca.
Interpretacja ich ostatnich działań jest zdecydowanie negatywna, i tylko dlatego, że swój sprzeciw w stosunku do panującego bałaganu wyrazili w taki a nie inny sposób. Bo taki sposób sprzeciwu został zauważony.
A z drugiej strony pobłaża się "kometom", które przelatują jednorazowo przez forum robiąc w pojedynczym wątku gnój tematyczny, językowy i merytoryczny. I szybko się takich usprawiedliwia - "bo mają taki styl".

Cytat

Inna sprawa, że administrator nie będzie siedział po nocach i odzyskiwał z bazy poszczególnych postów tylko dlatego, że ktoś wstał rano i się rozmyślił co do istnienia na forum albo dlatego, że ktoś uważa, że to należy do jego obowiązków. Idąc dalej jutro połowa użytkowników zrobiłaby akcję partyzancką i usunęła swoje posty i jak by forum wyglądało?

Sytuacja, o której piszesz, powinna zmusić do zastanowienia się nad przyczynami takich posunięć, a nie do "siłowego" zatrzymania treści na forum.
 
shibby
szybki zrzuc z shoutboxa:

Cytat

B R A N E T R E 21-03-2013 12:39
To je odblokuj ? Znasz prawo co do własności treści Wiesz po czyjej stronie jest prawo Ja raz prosiłem ...

shibby 21-03-2013 12:22
nie zrobię tego. Konto jest zablokowane, mogę zmienić dane by nie wskazywały na ciebie. Nie będę niszczył i diurawił forum bo ty masz takie widzimisie.


a teraz piszesz:

Cytat

konto @branetre możesz posłać do /dev/null Tak jak napisałem Nie mam zamiaru nic wnosić na forum gdzie

Cytat

GURU nie wie czego chce
...


I kto tu nie wie czego chce Smile

Co do usuwania postów i kont zacytuję pewną osobę z forum prawnego:

Cytat

Wszystko jest uzależnione od tego, jak takie konto wygląda. Obowiązku usuwania kont nie ma. Na gruncie ustawy o ochronie danych osobowych może się Pan tylko domagać usunięcia tylko danych osobowych. Problem w tym, że konta zazwyczaj danych takich nie zawierają. Przykładowo Pańskie konto na tym portalu zawiera tylko nazwę użytkownika "Deviloo" i nic poza tym. Nazwa użytkownika "Deviloo" nie zalicza się do katalogu danych osobowych, chyba że jest Pan powszechnie rozpoznawany pod takim pseudonimem ze względu np. na działalność artystyczną.

Nie wdając się w dłuższe rozważania, może Pan domagać się usunięcia:
- danych osobowych (imię, nazwisko, adres, itp. dane umożliwiające pańską identyfikację na gruncie ustawy o ochronie danych osobowych,
- adresu email składającego się z imienia i nazwiska albo innych danych umożliwiających Pańską identyfikację na gruncie ustawy o ochronie danych osobowych,
- adresu email nie umożliwiającego identyfikacji, a także podobnych danych w stylu numeru skype, GG itp. na gruncie kodeksu cywilnego, w części odnoszącej się do ochrony dóbr osobistych (jestem zwolennikiem teorii o powstaniu nowych typów dóbr osobistych wraz z rozpowszechnieniem się internetu).

Nie może Pan się domagać:
- usunięcia całego konta,
- usunięcia wszystkich napisanych postów.
Architektura niektórych serwisów uniemożliwia takie operacje. Nie są to ani Pańskie dobra osobiste ani dane osobowe. Kiedyś się zastanawiałem nad koncepcją uznania tego za utwory w myśl prawa autorskiego ale wydaje mi się, że jest to ślepa uliczka a charakter taki mógłby występować tylko wyjątkowo.


Pokaż mi przepis prawny, który nakazuje mi (jako administratorowi) usunięcie konta i postów użytkownika.
Router: EdgeRouter ER-12
Switch: Ubiquiti US-8-150W
Wi-Fi: Ubiquiti UAP-AC-Pro + U6-Lite
NAS: Xpenology DS918+
Serwer: Dell 3040M
 
eRd
Co do utworów to się zgodzę, że są własnością autora. Teraz kwestia tego co uznamy za utwór. Zmiana nazwy konta też nie jest jakimś dużym problemem, choć jeżeli nie posiada jakichś danych osobowych to nie jest to wymagane, ale ok.
Zdecydowałeś tak, a nie inaczej. Nie wiem skąd tak nagła i radykalna decyzja, tym bardziej, że już długi czas jesteś użytkownikiem tego forum w dodatku dość aktywnym, ale należy ją uszanować.
WRT54GL v 1.1 Tomato Firmware 1.28.0005 108 ND VPN + 11 użyszkodników na kablu + 1 wifi Wink
Netgear WNR3500L v1 @500MHz Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-108 K26 USB BTgui-VPN
PAP2T soft 5.1.6 LS / IPFON
Zotac HD-ID11 (ION2),
 
shibby

Cytat

Sytuacja, o której piszesz, powinna zmusić do zastanowienia się nad przyczynami takich posunięć, a nie do "siłowego" zatrzymania treści na forum.


Wierz mi próbuję zrozumieć np kolegę branetre i jego intencje i motyw i nie udaje mi się. Prosiłem go też kilkukrotnie by Nam to wyjaśnił i jak widać można to przyrównać do rzucania grochem i ścianę.
Router: EdgeRouter ER-12
Switch: Ubiquiti US-8-150W
Wi-Fi: Ubiquiti UAP-AC-Pro + U6-Lite
NAS: Xpenology DS918+
Serwer: Dell 3040M
 
hermes-80

Cytat

Mam prawo do edycji jak i usunięcia wszystkiego co w świetle prawa jest moim "utworem" Jest na forum kilka tutoriali które mam zamiar ze sobą po dobroci zabrać Mam nadzieję że nie zostanie mi to utrudnione.

Kilka - oznacza 2 (jak tak strasznie mu zależny to niech zabiera) - również należy wykasować tutki @maxikaaza bo została czarna dziura.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
eRd

Cytat

maxikaaz napisał(a):
Tu jest tak samo - jeśli ktoś z tutoriala skorzystał - nikt mu tego nie odbierze.


Jak skorzystam z tutoriala, a potem za rok zresetuję router i będę chciał znów coś takiego wykonać to raczej nie pamiętam jak to zrobić. Książkę wezmę do ręki i krok po kroku jestem to w stanie wykonać powtórnie. Dla mnie zniknięcie tutoriala jest właśnie odebraniem tej wiedzy i chyba nie o to chodzi żeby codziennie robić sobie print screeny, bo być może jutro już tutoriala nie będzie. Idąc dalej jeśli bym takie screeny zrobił to po usunięciu tutoriala łamię prawo, bo używam czyjegoś dzieła mimo, że je usunął? Wskazuję tylko na fakt, że zajmujemy się bzdurami (my jak my, ale ile się słyszy o "poważnych" sprawach w sądzie, które logicznie nawet nie powinny się w nim znaleźć i w dodatku o przysłowiową pietruszkę). Nie popadajmy w skrajności i nie doszukujmy się bzdur - przynajmniej na tym forum, bo na co dzień mamy wystarczająco takich "kwiatków".

@branetre Jeśli rzeczywiście przez pomyłkę usunąłeś posta to załatwcie to z shibby'm, przywróci post z bazy i po co wylewać taki kwas publicznie. Zaraz znajdują się obrońcy i uciśnieni i rozpędza się polemika działająca na szkodę forum. Takie moje zdanie i nie ma co się unosić honorem obrażać itp.
Edytowany przez eRd dnia 21-03-2013 15:51
WRT54GL v 1.1 Tomato Firmware 1.28.0005 108 ND VPN + 11 użyszkodników na kablu + 1 wifi Wink
Netgear WNR3500L v1 @500MHz Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-108 K26 USB BTgui-VPN
PAP2T soft 5.1.6 LS / IPFON
Zotac HD-ID11 (ION2),
 
maxikaaz
@hermes-80 - jestem "za".
Po moich tutkach wątki są praktycznie martwe, co w jakiś sposób dowodzi też o ich przydatności dla reszty.

@eRd - obydwaj wiemy, o co chodzi, więc masz rację, zaczyna się zbędna kazuistyka.
Ze swojej strony dodam, że problem kondycji forum miałem okazję już poruszać, i brak sygnałów o poprawie jest dla mnie podstawą do zrozumienia, dlaczego niektórzy wykonali taki ruch a nie inny. Jak widać - nie tylko mi pewne sprawy przeszkadzały.
Edytowany przez maxikaaz dnia 21-03-2013 15:47
 
beliarti

Cytat

maxikaaz napisał(a):

BTW - ja miałem coś w okolicach 900 postów... ban dla @branetre za usunięcie 500 w jakiś sposób mi ubliża... Grin


Teraz postawiłeś się na miejscu branetre i house pod tarczą :-)
Którzy usunęli jedynie swoje produkcje.
Żeby nie powiedzieć "tam gdzie stało zomo" :-)

@shibby- walczysz oczywiście o spójnośc swojego forum mając kompletnie w doopie argumenty osób piszących. Nic na siłę, odpuść .
 
shibby
branetre za daleko wybiegasz z faktami. Przypomnijmy:
1) jesteś aktywnym użytkownikiem i dostajesz moda
2) mija trochę czasu i piszesz mi na PW że rezygnujesz z funkcji moda bo masz dosyć. Dziwnie się to zbiega z decyzją kolegi @house ale twierdzisz, że to nie ma nic ze sobą wspólnego.
3) mija blisko tydzień i wraca house. Dokładnie tego samego dnia wracasz ty i piszesz mi bym przywrócił ci moda (nawet nie prosisz).
4) @house usuwa swoje tematy, po wspólnych ustaleniach (ja + house) blokujemy jego konto i zmieniamy dane. Decyzja była obopulna a nie moja i nie rozstajemy się w gniewie.
5) mija kilka dni i nagle ty kasujesz swój temat zostawiając wątek bez sensu i dalszego celu istnienia
6) dostajesz blokadę za (cytuję): "Bardzo niemiła, wręcz chamska postawa, którą pokazałeś usuwając tematu i dziurawiąc w ten sposób forum."
7) wracasz i żądasz usunięcia konta i postów

Pytałem czemu usunąłeś temat przed blokadą konta a nie czemu teraz jesteś podminowany.

Cytat

Jest na forum kilka tutoriali które mam zamiar ze sobą po dobroci zabrać Mam nadzieję że nie zostanie mi to utrudnione.


Nie utrudniam ci zabrania tutoriali. Możesz je skopiować i już. One nie są moją własnością, bo to by oznaczało, że mogę je dowolnie modyfikować, publikować na innych portalach jako moje a przecież tego nie robię. Sęk w tym, że posty są integralną częścią forum i ich usunięcie niszczy ów integralność. Zabierz klocek i cała budowla runie.
Router: EdgeRouter ER-12
Switch: Ubiquiti US-8-150W
Wi-Fi: Ubiquiti UAP-AC-Pro + U6-Lite
NAS: Xpenology DS918+
Serwer: Dell 3040M
 
kobrawerde
Ale się porobiło :-) ...... powiem tak . Wszyscy jesteście OK !!! i wnosicie dużo do tego forum ....czasem jak to bywa wstanie się lewą nogą i tego nie zmienimy. Nie bawcie się w Donalda i Kaczkę ....bo już mnie głowa boli :-)
Najgorzej dla forum gdy właśnie pokłóci się "elita" która cośkolwiek więcej wie / zna się ...i wnosi na forum :-(
A co do usuwania postów to może najlepiej byłoby usunąć właśnie cały ten wątek ....bo zaraza się rozprzestrzenia jak wirus he he ....... czas leczy rany !

Ps. życzę uśmiechu .....idzie wiosna !

pozdro!
Netgear R7000 - FreshTomato Firmware 2020.6 K26ARM USB AIO-64K / VOIP FritzBox Fon
 
shibby
szkoda, że inni nie mają tyle optymizmu co ty. Właśnie tego ostatnio tu brakuję. Przydała by się już "wiosna" i nas na OL Smile
Router: EdgeRouter ER-12
Switch: Ubiquiti US-8-150W
Wi-Fi: Ubiquiti UAP-AC-Pro + U6-Lite
NAS: Xpenology DS918+
Serwer: Dell 3040M
 
maciej2
Wiosna już jest Pfft. Szczerze nie wiedzę sensu prowadzenia kłótni bo dwie strony (z tego co widać) nie dojdą do porozumienia.
Regulamin powinien mówić, że ostateczną decyzję ma admin. Aby nie było jestem za decentralizacją. Jak to mówią, dajcie sobie po razie i po sprawieGrin A tak poważnie takie coś powinno wyglądać tak: dwie strony wyjaśnia sprawę od swojej strony, temat zamykany bo takie rzeczy źle oddziałują na userów.
Jeśli autor nie życzy sobie usunięcia postów ok, jeśli post jest ważny (np poradnik) to może ktoś inny go przeredagować po swojemu powołać się na źródło i to już nie jest plagiat.

Poprawić regulamin + pewne rzeczy na forum które w tym temacie wpadły i tyle.

Aby nie zrozumieć mnie źle takie tematy i sprzeczki są potrzebne czasem bo też usprawnia forum, ale też są penwe granice
ASUS RT-AC66U v B1 - Asuswrt-Merlin
ASUS WL-500gP v2 - FreshTomato
 
labik
@Shibby i na OL wiosna zawita jak już do końca dziewczyny się ogarną z fochami.

Panowie i Panie weźcie do serca te złote słowa:

Cytat

hermes-80 napisał(a):

A ja myślałem, że ci bardziej wyedukowani użytkownicy forum decydując się na taki krok potrafią odejść z godnością nie zostawiając po sobie niemiłego zapachu - i to raczej tyczy się całej działalności publicznej w internecie.

Asus RT N-16|Asus RT-AC68U
Asrock H61M-ITX HTPC | XBMCbuntu
 
AndrewXRW
Witam!

Czytam to forum regularnie choć wypowiadam się rzadko.
Forum jest jak by nie było publiczne. Czytać może każdy i po zarejestrowaniu każdy może zabrać głos.
Przecież słów wypowiedzianych publicznie nie da się wycofać czy ot tak sobie.
Trzeba być odpowiedzialnym za wypowiadane/napisane publicznie słowa.
Wypowiadam się na różnych forach, ale nie zdarzyło Mi się i nie zdarzy usuwanie czy nawet edycja postów ( nie licząc oczywiście usunięcia błędów)
Na wielu forach jest właśnie ograniczenie edycji posta od 5 do 15 min po napisaniu. Usuwać posty mogą tylko moderatorzy. Na tym forum powinno być podobnie.

Odnośnie tutoriali i porad. Jeśli ktoś decyduje się coś takiego napisać na forum, to późniejsze usuwanie tego uważam co najmniej za nietakt.

@kobrawerde ma rację wiosna idzie Smile
Asus RT-AC68U+Merlin384.10_2
 
shibby
@AndrewXRW twoja wypowiedź to kwintesencja moich myśli i słów. Dziękuję ci za te słowa i podpisuję się pod nimi w 100%.
Router: EdgeRouter ER-12
Switch: Ubiquiti US-8-150W
Wi-Fi: Ubiquiti UAP-AC-Pro + U6-Lite
NAS: Xpenology DS918+
Serwer: Dell 3040M
 
ovner
Wałkujecie tu swoje prawa do usuwania tego co napisaliście bo macie takie prawo, to napisz to do google ciekawe co ci odpowiedzą

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:crku1xMUgSoJ:openlinksys.info/forum/viewthread.php%3Fthread_id%3D13095+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a


Nie wszystko można odrazu odszukać, ale jak pisałem w SB raz coś opublikowane w internecie jest nie do usunięcia.
www.my-navia.pl/images/signatures/6922773954991dec6ca370.gif
www.speedtest.net/result/6386887502.png
 
tamtosiamto

Cytat

shibby napisał(a):

moderatora".

Cytat

tamtosiamto 21-03-2013 06:44
napisze drugiego posta pod spodem i pzypieprzysz sie ze pisze post pod postem, czy o to chodzi?


Gdy chce się coś dodać do swojej wcześniejszej wypowiedzi, wystarczy napisać drugi post a forum automatycznie je scali. Nie będzie posta za postem. Mechanizm łączenia postów działa u nas od dawna.


Pozdrawiam

nie chce mi sie tego sprazwdzac, ale na logike scalenie postu to chyba edycja nieprawdaz? Czyli po 5 minutach bedzie nowy post.
nic nie mam
 
jarek7714
Zgadzam się w całości z wypowiedziami @shibby. To portal publiczny, prowadzący dyskusje, rozwiązujący problemy z Open GPL i wypowiedzi w ramach dyskusji o problemach użytkowników oraz przedstawione konkretne rozwiązania-tutoriale na forum powinny być traktowane przez wszystkich jako wspólna wartość-odporna na personalne fochy i działania samych użytkowników. Jeżeli komuś to nie odpowiada to proponuję zapisać się do ZAiKS i tu raczej nie zaglądać (zwłaszcza że wiele razy piszemy tutaj o śliskich tematach-torrenty, oscam...). Shock
jareq
 
eRd
@tamtosiamto Chyba właśnie o to chodzi, że rozpoznaje, że oba posty są tego samego użytkownika i je scali i jest to niezależne od limitów czasowych edycji własnego posta. Przynajmniej ja tak to rozumiem, bo też szczerze mówiąc jeszcze z tego nie korzystałem.
WRT54GL v 1.1 Tomato Firmware 1.28.0005 108 ND VPN + 11 użyszkodników na kablu + 1 wifi Wink
Netgear WNR3500L v1 @500MHz Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-108 K26 USB BTgui-VPN
PAP2T soft 5.1.6 LS / IPFON
Zotac HD-ID11 (ION2),
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 19

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,064
· Najnowszy użytkownik: bbieszkowski
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
01-01-2022 22:34
dziala, dziekuje Smile

shibby
01-01-2022 15:08
@tamtosiamto - IP usuniety z blacklisty. Widze ze automatycznie sie IPki dodaja ale pozniej nie kasuja z automatu...

tamtosiamto
31-12-2021 15:37
'Your public IP address 91.188.125.113 is not in our database ' mimo to redirect do googli przy probie wejscia na ol Smile

shibby
29-12-2021 22:54
zobacz czy IP z jakim wychodzisz przez VPN nie widnieje na stopforumspam

tamtosiamto
27-12-2021 14:43
zapewne tak Wink ale czemu?

pedro
26-12-2021 15:41
No zapewne są na blackliście, skoro przekierowuje na gugla...

tamtosiamto
24-12-2021 23:55
shibby czy moglbys zerknac, dlaczzego podczas polaczenia przez vpn ( https://www.mydevi
l.net/vpn.html) nie da sie wejsc na ol? Jestem przekierowywany na google, czy domeny mydevil sa na blackli

maxikaaz
21-11-2021 17:35
@man1 to puść sobie to światło do piwnicy, stamtąd wypuść skrętkę jakimś pionem wentylacyjnym do mieszkania.

man1
21-11-2021 12:55
juz mam odpowiedz - w przypadku uslugi ftth 900/300 na laczach Orange nie moga tego puscic oficjalnie konwerterem na skretke.

man1
19-11-2021 20:25
czy są tu posiadacze ftth od tmobile? Mieszkam w starym bloku i nie moge wprowadzic swiatlowodu do lokalu, wiec chcialbym by uzyli konweretra na skretke. A tego zrobic podobno nie mogą...

47,898,726 unikalnych wizyt