28 Marca 2024 13:18:50
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· [Howto] Xpenology na...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
· Jaki USB hub do syno...
· [S] Karta sieciowa Q...
· Asus rt-n18u port fo...
· Netflix dzielenie ko...
· Nextcloud konfigurac...
· Netgear WNR3500L
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [MOD] FreshTomato... [869]
· [MOD] Tomato64 (x... [27]
· [Howto] Xpenology... [13]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.229.124.236
Zobacz wątek
 Drukuj wątek
Blokada edycji postów i jej zasadność
maxikaaz

Cytat

Blokada edycji postów jest powszechnie stosowana na większości for. Teraz zawitała i u nas i ma w tym swój cel. A tak w ogóle to może temat załóżcie i tam pogadamy.


Temat założony, by nie robić burdelu w shoutboxie.

Fire at will.
 
hermes-80

Cytat

21-03-2013 11:07
Od kiedy to można zablokować usera za modyfikowanie treści która i tak jest jego własnością ?


Tu bym się kłócił - zależy od regulaminu forum.

Połączony z 21 marzec 2013 11:19:30:
Żałuje tylko, że @hause odszedł ale on nie postąpił jak nie którzy tak samo @obsy - to jest coś w stylu - kto daje i odbiera ten się w ....
Edytowany przez hermes-80 dnia 21-03-2013 11:19
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
shibby
Ostatnimi czasy na forum panuje nieciekawy zwyczaj skakania sobie do gardeł, rozstrzyganie prywatnych spięć na łamach forum i ogólnie psucie miłej atmosfery jaka panowała jeszcze do niedawna. Bardzo mi się to nie podoba. Nie podoba mi się też stwierdzanie na każdym kroku i migracji użytkowników na inne forum czy o prędkiej śmierci naszego forum.

Blokada edycji postów ma służyć kilku sprawom:
1) uniemożliwić edycję/zmianę tego co już zostało napisane, w szczególności przez osoby, które ubliżają w swoich postach innym, po czym je kasują/edytują udająć świętych.
2) uniemożliwić urażonym i mszczącym się na forum usuwania swoich postów/tutoriali/poradników. Mamy tu przykłady kolegów @house lub @branetre, którzy pousuwali swoje tutoriale/recenzje pozostawiając wątki bez sensu. Co nimi kierowało? Jaki mieli w tym cel, niszczyć forum? Nie mam pojęcia. Padło pytanie kolegi @beliarti:

Cytat

beliarti 21-03-2013 10:27
Brawo shibby, dekoder zdrowego rozsądku ci się popsuł? Kolega branetre zbanowany,blokada edycji, oby tak dalej


Odpowiadam:
kolega branetre został zbanowany właśnie za działanie na szkodę portalu. Usunął tutorial i teraz cały zapoczątkowany przez niego wątek nadaje się do kosza:
http://openlinksys.info/forum/viewthr...d_id=13095

To samo zrobił House przykładowo z recenzją synology:
http://openlinksys.info/forum/viewthr...d_id=14142

Teraz pytanie do kolegi beliarti czy uważasz, że ich zachowanie było w porządku wobec Nas - użytkowników tego portalu? Uważasz, że nie zasłużyli oni na blokadę kont? A może wręcz na pochwałę i prawa moderatora/administratora?!?!?

Blokada edycji postów tyczy się również i ciebie kolego beliarti. Pousuwałeś swoje wypowiedzi w shoutboxie, przez co inni czytający nie mają całokształtu obrazu dyskusji. Jest odpowiedź @Marco76 na twoją wypowiedź, którą usunąłeś.

Jestem przeciwnikiem edycji i usuwania jakiejkolwiek treści na forum, ponieważ tworzy się niespójność, dziury i jeszcze większy burdel niż panował wcześniej.

Teraz parę odpowiedzi na Wasze pytania z shoutboxa:

Cytat

majkel152 21-03-2013 00:40
aha spoko, no fajnie macie, nie powiem, tak trzymać i to forum umrze prędko


Przykładowo vortal frazPC, którego użytkownikiem jestem od 2002 roku ma blokadę edycji postów po okresie 120 sekund. Możliwości usuwania swoich postów nigdy na frazie nie było. Można jedynie wysłać prośbę o usunięcie do moderatora ale nawet jak mod usunie nasz post zostaje po nim ślad, że ty go napisałeś, tego i tego dnia ale treść jedynie zostanie zmieniona na styl "Wypowiedź usunięta przez moderatora".

Cytat

tamtosiamto 21-03-2013 06:44
napisze drugiego posta pod spodem i pzypieprzysz sie ze pisze post pod postem, czy o to chodzi?


Gdy chce się coś dodać do swojej wcześniejszej wypowiedzi, wystarczy napisać drugi post a forum automatycznie je scali. Nie będzie posta za postem. Mechanizm łączenia postów działa u nas od dawna.

Cytat

hermes-80 21-03-2013 09:32
To prawda z tym brakiem możliwości edycji postów to kiepski pomysł - nie da się miesięcznym czasem ograniczyć .


Przytoczeni wyżej użytkownicy potrafili zrobić masę szkód w godzinę. Strach pomyśleć co by zrobili w miesiąc. 5-cio minutowy okres jest tymczasowy by coniektórzy ochłoneli. Poźniej zostanie wydłużony - przewiduję, że do 15min.

Cytat

paczek72 21-03-2013 10:01
restrykcje niszczą wszystko


Zgadzam się ale człowiek to taka głupia i nieobliczalna istota, której odbija gdy nie czuje nad sobą restrykcji. Zaczynając od wiary w Boga i Diabła, poprzez konstytucję, prawo, regulamin i na zdrowym rozsądku kończąc. Wszystkie te restrykcje mają na celu utrzymanie porządku i ładu w danej społeczności. My tutaj też tworzymy społeczność - prawda?

Cytat

hermes-80 20-03-2013 12:11
@Shibby nie da się zablokować usuwanie postów po jakimś czasie żeby takich cyrków ludzie nie robili??


W PHP-Fusion by usunąć swój post trzeba wejść w edycję, zaznaczyć usuń post i zapisać. Włączając blokadę edycji postów, blokuję tym samym możliwość jego usunięcia prawda? Stąd blokada.


Na koniec pragnę poruszyć jeszcze jedną rzecz: na OpenLinksys nigdy nie było żadnych restrykcji. Nawet pewnie nikt nie czytał regulaminu. Ja też nie lubię chorych ograniczeń/ostrzeżeń/blokad na forum ale to co się dzieje obecnie zmusza mnie do takiego a nie innego działania. Jeżeli wszyscy się uspokoją, ochłoną i uda nam się wrócić do tego co było, macie moje słowo, że restrykcje znikną szybciej niż zostały nałożone.

Pozdrawiam
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
maxikaaz
Temat regulaminu to następna kwestia.

Akurat wychodzi na to, że na niniejszym forum można być wrogiem publicznym nr 1 za działania regulaminu nie naruszające, i jednocześnie nie ponosić konsekwencji za łamanie go kilkukrotne jednym postem.
 
hermes-80

Cytat

Jeżeli wszyscy się uspokoją, ochłoną i uda nam się wrócić do tego co było, macie moje słowo, że restrykcje znikną szybciej niż zostały nałożone.

Ja jestem cierpliwy - poczekam Wink.

Połączony z 21 marzec 2013 11:28:20:
Nie wiedziałem, że @house coś namieszał.
Edytowany przez hermes-80 dnia 21-03-2013 11:28
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
shibby

Cytat

Nie wiedziałem, że @house coś namieszał.


To tylko jeden przykład usuniętego prze House tematu. Było ich niestety więcej :/

BTW Skoro kolega branetre założył nowe konto na OL to może wyjaśni NAM czemu nagle zaczął usuwać swoje tematy? Co nim kierowało? Myślę, że wszyscy wysłuchamy go, gdyż jak widać w temacie "Zmiana domyślnego loginu Tomato", nie tylko mnie to zdziwiło.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
hermes-80

Cytat

Przytoczeni wyżej użytkownicy potrafili zrobić masę szkód w godzinę. Strach pomyśleć co by zrobili w miesiąc. 5-cio minutowy okres jest tymczasowy by coniektórzy ochłoneli. Poźniej zostanie wydłużony - przewiduję, że do 15min.


Tutaj chodziło mi o uzależnieniu od daty postu - możliwość edycji tylko postów nie starszych niż miesiąc.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
maciej2
A nie lepiej usuwać po potwierdzeniu administracji?
Prosto:
Usunę temat/post podaje powód jeśli jest błahy powód administracja nie zatwierdza usunięcia.
Bo widać, że niektórzy edytują posty po jakimś czasie i to ich zablokuje. A powyższy sposób nie przeszkadza edycji.

Oczywiście można powiedzieć: skoro nie moge usunąć to edycja i kasuje tekst zostaje pusty post. W tym przypadku administracja powinna też monitorować takie rzeczy, dwa forum powinno tak być skonstruowane, że jeśli ktoś edytuje robi się kopia. Nie każdą edycję, ale x którąś.

Odpowiednie zapiski w regulaminie i po sprawie Smile
ASUS RT-AC66U v B1 - Asuswrt-Merlin
ASUS WL-500gP v2 - FreshTomato
 
hermes-80

Cytat

dwa forum powinno tak być skonstruowane, że jeśli ktoś edytuje robi się kopia. Nie każdą edycję, ale x którąś.


To było by całkiem dobre rozwiązanie.
Kopia usuwanego, edytowanego postu pozostająca jakiś czas (w razie potrzeby przywrócenie ze zmienionym nikciem) + zapis w regulaminie, że opublikowane materiały na forum zostają w jego zasobach.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
maxikaaz
Jakiekolwiek ograniczenie w edycji/usuwaniu postów jest niedobre.
Czasowe, czy nie - zawsze będzie przeszkadzać.
A najlepszym przykładem niech będzie wątek o Tomato Shibby'ego.
Albo nastepny - o routerach pod Tomato.

Banowanie @branetre uważam za spore nadużycie ze strony Administracji - jeśli usuwał jako użytkownik (bo miał też uprawnienia moderatora) tylko swoje posty - nie powinien ponosić za to żadnych konsekwencji, to Jego twórczość i mógł z nią zrobić co chciał. Usunął. Nie umieścił w tym miejscu w ramach dowcipu np. fotki cycatego lachona w słuchawkach.
A po to są na tym forum inni funkcyjni z uprawnieniami, żeby tego typu sytuacje wyprowadzać na prostą - bądź uzupełnić wątek postem o charakterze informacyjnym, bądź przesunąć wątek do kosza.
 
hermes-80
A ja myślałem, że ci bardziej wyedukowani użytkownicy forum decydując się na taki krok potrafią odejść z godnością nie zostawiając po sobie niemiłego zapachu - i to raczej tyczy się całej działalności publicznej w internecie.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
beliarti

Cytat

maxikaaz napisał(a):

Temat regulaminu to następna kwestia.

Akurat wychodzi na to, że na niniejszym forum można być wrogiem publicznym nr 1 za działania regulaminu nie naruszające, i jednocześnie nie ponosić konsekwencji za łamanie go kilkukrotne jednym postem.


Brawo, ktoś w końcu to napisał

Połączony z 21 marzec 2013 12:34:45:

Cytat

maxikaaz napisał(a):

Jakiekolwiek ograniczenie w edycji/usuwaniu postów jest niedobre.
Czasowe, czy nie - zawsze będzie przeszkadzać.
A najlepszym przykładem niech będzie wątek o Tomato Shibby'ego.
Albo nastepny - o routerach pod Tomato.

Banowanie @branetre uważam za spore nadużycie ze strony Administracji - jeśli usuwał jako użytkownik (bo miał też uprawnienia moderatora) tylko swoje posty - nie powinien ponosić za to żadnych konsekwencji, to Jego twórczość i mógł z nią zrobić co chciał. Usunął. Nie umieścił w tym miejscu w ramach dowcipu np. fotki cycatego lachona w słuchawkach.
A po to są na tym forum inni funkcyjni z uprawnieniami, żeby tego typu sytuacje wyprowadzać na prostą - bądź uzupełnić wątek postem o charakterze informacyjnym, bądź przesunąć wątek do kosza.


Ręką i nogą się podpisuję

@hermes-80 - jaki niemiły zapach czujesz? Smród po gościu dzięki któremu wygrałeś netgear'a ? W archiwum newsów wyczytałem że jakiś konkurs z samurajami był. Poklask uprawiasz.
Edytowany przez beliarti dnia 21-03-2013 12:34
 
hermes-80

Cytat

jaki niemiły zapach czujesz? Smród po gościu dzięki któremu wygrałeś netgear'a ? W archiwum newsów wyczytałem że jakiś konkurs z samurajami był. Poklask uprawiasz.

To już bijesz poniżej pasa kolego - chyba nie masz innych argumentów.
Po pierwsze ja jak każdy użytkownik tego forum miał taką szanse, nie opłaciłem @housa by mnie wylosował.
Po drugie trzeba mieć trochę godności by się godnie pożegnać.

Nie wszystkie reakcje administracji mi się podobają ale nie zmienia to faktu, że mam działać na szkodę forum.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
shibby

Cytat

Banowanie @branetre uważam za spore nadużycie ze strony Administracji - jeśli usuwał jako użytkownik (bo miał też uprawnienia moderatora) tylko swoje posty - nie powinien ponosić za to żadnych konsekwencji,


Działał na szkodę portalu. Dobrze wiedział czym skutkować będą jego działa. Temat do usunięciu postu przewodniego nadaje się tylko i wyłącznie do usunięcia. Na szczęście mam backup bazy więc koniec końców przywrócę temat z backupu.

Regulamin mówi wyraźnie:
3. Szczególnie drastyczne zachowania naruszające regulamin i/lub dobre obyczaje zostaną ukarane trwałym zbanowaniem użytkownika /IP /@.

Usuwanie postów i dziurawienie forum to nie jest dobry obyczaj. Branetre miał dorobek ponad 500 postów. Jak na forum wpłynie usunięcie jego konta może każdym sobie sam odpowiedzieć.

Kolega branetre nie wspomniał też, że prosił mnie niedawno o przywrócenie moderatora. Co by zrobił gdyby go dostał? Strach się bać!
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
maxikaaz
Wracając do regulaminu...
Shibby - może potraktuj poniższe w ramach propozycji zmian w tym dokumencie, mającym (teoretycznie) regulować zasady na forum.
Oczywiście może nie dosłownie, ale po uwzględnieniu specyfiki tego forum.
Będzie wówczas jasna podstawa do wyciągania konsekwencji za usuwanie własnej twórczości. Bo do tej pory takiej postawy nie ma.

Cytat

Administrator zastrzega sobie prawo do wykorzystania dowolnych fragmentów komentarzy i postów w formie cytatów bądź przytoczeń we własnej działalności publicystycznej. W jej ramach jeśli uzna za stosowne wybrane fragmenty podda obróbce redakcyjnej, tak, by spełniały wymogi poprawności gramatycznej, stylistycznej i logicznej. Umieszczanie komentarzy i postów jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na takie ich wykorzystanie.

Cytat

Każdy ma prawo skorygować swoją wypowiedź, usunąć pojedynczy post, napisany pod wpływem emocji, niewiedzy itp.
Nie będę jednak akceptował czyszczenia postów na przemysłową skalę to bowiem podważa sens istnienia forum.
Dlatego apeluję do tych, których nagle natchnęła cenzorska pasja przestańcie. W przeciwnym razie zmuszony będę usunąć Wasze profile; wówczas Wasze posty pozostaną, choć bez przypisanego nicka.
Powyższe wypowiedzi są cytatami z forum zAfganistanu.pl

Cytat

Działał na szkodę portalu. Dobrze wiedział czym skutkować będą jego działa. Temat do usunięciu postu przewodniego nadaje się tylko i wyłącznie do usunięcia

Gitara. Więc usuńmy ten wątek, albo doklejmy posta na czoło, że tutek/recka zostały usunięte decyzją autora.
Czasem taki watek zawiera jeszcze długą dyskusję, więc może sobie nadal "żyć".


W kwestii żądania @branetre umieszczonego w SB - ma do tego prawo, na OR tego typu prośby są respektowane.


BTW - ja miałem coś w okolicach 900 postów... ban dla @branetre za usunięcie 500 w jakiś sposób mi ubliża... Grin
 
konkurs
branetre to ty zostaw House w spokoju bo ja z nim rozstałem się w neutralnych nastrojach. Nawet po całej sytuacji mailowaliśmy do siebie i wyświadczyliśmy sobie przysługę by rozstać się w dobrych relacjach. Nie spaliliśmy za sobą mostów. W przeciwieństwie do ciebie, house zgodził się pozostawić swoje posty by nie niszczyć (nie dziurawić) forum. To co ty robisz jest poniżej jakiejkolwiek kultury internetowej. Ponadto pomysł i wykonanie "jak zmienić login w tomato" był wymyślony i przedstawiony przeze mnie. Ty go tylko umieściłeś w kilku zdaniach jako osobny temat w odpowiednim dziale. Można rzec wydzieliłeś mój post jako osobny temat/tutorial.

Chciałbym się dowiedzieć czym ja ci tak za skórę zaszedłem, że mścisz się teraz?? Oświeć mnie, słucham.
Edytowany przez shibby dnia 21-03-2013 13:41
User Konkursowy
 
shibby
Konto kolegi @branetre zostało odblokowane. Jestem człowiekiem, który daje drugą szansę.

Czas edycji postów został wydłużony do 15min.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
b3rok
Nie wiem o co Wam wszystkim odchodzącym/kasującym chodzi, ale to nie forum bravo girl czy tym podobne, żeby zachowywać się jak małolaty, obrażać się nie wiadomo o co i "strzelać fochy". Jak się forum nie podoba, to droga wolna, ale PO CO USUWAĆ posty? (szczególnie te wartościowe - z tutorialami, recenzjami). Chyba tylko po to, żeby nam (społeczności OL) zrobić na złość... - a że to dziecinada chyba nikogo nie muszę przekonywać.

Funkcjonuję na tym forum już jakiś czas, przeżyłem zmianę rządów - obsy i arteq odeszli, został shibby. Wtedy nie miałem problemów, teraz też nie mam jak co poniektórzy. Zdarzają się małe spięcia, m.in. z @housem, ale wyjaśniliśmy wszystko na PW i nie ma problemu (nawet później kupiłem od Niego Synology DS110j, który do dzisiaj śmiga Wink - w tym miejscu pozdr dla @house).
Edytowany przez b3rok dnia 21-03-2013 14:08
I. Huawei HG8240 + 1x Netgear r7000 @FreshTomato + Synology DS1512+
II. TP-Link TL-WDR4300 @Obsy OpenWRT Gargoyle
III. TP-Link TL-WDR3600 @Obsy OpenWRT Gargyle
 
hermes-80
Ja też nie uważam że jakiekolwiek powiązania z OL są plamą na honorze - w końcu to jak napisałeś nie bravo girl.
Mimo pewnej niekonsekwencji poprawności języka polskiego czy powtarzalności prostych pytań.
Edytowany przez hermes-80 dnia 21-03-2013 14:20
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
paczek72
shibby@ co prawda to prawda ,ja jestem jednym z tych ludzi którzy przeżyli troche restrykcji jestem chyba jednym ze starszych forumowiczów może sie myleSmile ale uważam ze to co sie pisało na forum to powinno zostać na nim ,bo to jest dobro portalu który ma niesc pomoc i działać dla dobra użytkowników, szkoda ze sie tak stało jak stało zauwarzylem ze ostatni atmosfera sie tutaj popsuła wczesniej dudniło tu życiem ,mam nadzieje ze to powróci pozdrawiam wszystkich
Asus RT-N10U v.B1 ||Tomato-K26USB-1.28.RT-N5x-MIPSR2-115-PL-Nocat-VPN||
Linksys E 2500 OFW 1.0.0.7
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 27

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

Adooni
19-03-2024 19:14
no to przeczytaj to 2 pod - 1 stet z kazdego pasma jest dopuszczony na nody. zrob 2 siec jako goscinna na danym pasmie i wtedy sprawdz

tamtosiamto
19-03-2024 14:17
@Adooni 'Guest network on AiMesh - Router only'

Adooni
18-03-2024 19:20
Asus napisał coś takiego Note: Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node. Only one set is available for each band.

70,418,893 unikalnych wizyt