28 Marca 2024 19:25:28
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [Howto] Xpenology na...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
· Jaki USB hub do syno...
· [S] Karta sieciowa Q...
· Asus rt-n18u port fo...
· Netflix dzielenie ko...
· Nextcloud konfigurac...
· Netgear WNR3500L
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [MOD] FreshTomato... [869]
· [MOD] Tomato64 (x... [27]
· [Howto] Xpenology... [14]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.238.62.124
Zobacz wątek
 Drukuj wątek
Skladka na nowy router dla Mr Shibby
Dudzio
Również się dorzucę do puli. Dotacja poszła na konto ... Smile
 
zbyszek82
Dotacja poszła Smile

Gdzie podziała się moja gwiazdka??
ASUS RT-AC68U +asus merlin
 
shibby
no ja codziennie nie zagladam na konto ;P

Połączony z 15 luty 2012 11:12:07:
przypominam by wpisywac swój nick w tytule przelewu. Dwie osoby tego nei zrobiły i nie potrafię ich namierzyć by przydzielić gwiazdkę.

Proszę by osoby, które nie otrzymały gwiazdki zgłosiły się do mnie na pw.
Edytowany przez shibby dnia 15-02-2012 11:12
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
koralm
no i ode mnie coś poszło.
Proud winner of Netgear WNR3500L
 
Pirek
Dotacja poszła Smile
Asus RT-N16 [B4] Tomato v1.28 K26 USB K26 123 EN-AIO
 
shibby
przybylo nowe menu dotacja. Proszę o zapoznanie się z informacją tam zawartą. Proszę pamiętać, że cenimy każdą wpłaconą nam złotówkę ale tylko wpłaty za min 30zł upoważniać będą was do brania udziału w konkursach, w których nagrody będą zakupione za zebrane pieniądze.
Mówię o tym dlatego, że spora część osób wpłaciła poniżej 30zł. Jest więc czas i możliwość by to "naprawić".

Przy okazji pragnę Was poinformować, że zebraliśmy już ponad 1100zł. Proszę więc was o propozycję wyboru sprzętu na testy i nagrody.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
anonim747874734

Cytat

shibby napisał(a):
Przy okazji pragnę Was poinformować, że zebraliśmy już ponad 1100zł. Proszę więc was o propozycję wyboru sprzętu na testy i nagrody.


Szacun...THX!
wybierz 3 modele routerów i ankieta na tydzień... co wybiorą bedzie kupione i rozlosowane... Smile
 
kille72
Super nam idzie, brawo! Smile Proponuje 2 kolory gwiazdek. +30zl i mniej niz 30zl. Prosimy o ankiete Smile
 
tamtosiamto
a ja proponuję korektę regulaminu-za kazde wplacone 30zl 2 losy w losowaniu nagrody-mysle ze to jeszcze bardziej zmotywuje nas do zabawy Grin kazde trzy dyszki to X wieksza szansa na zdobycie sprzetu oczywiscie jesli szefostwo zaakceptuje w/w pomysł Pfft
 
koralm
nie popadajmy w paranoje.
Proud winner of Netgear WNR3500L
 
kille72

Cytat

koralm napisał(a):

nie popadajmy w paranoje.


Tez tak uwazam. Lamersko jest dac 3000 zl i miec 100 losow Pfft Mnie osobiscie nie interesuja tylko nagrody bo stac mnie na nie, mnie interesuje przede wszystkim rozwoj softu i dzialajacy portal.
 
tamtosiamto

Cytat

kille72 napisał(a):

Cytat

koralm napisał(a):

nie popadajmy w paranoje.


Tez tak uwazam. Lamersko jest dac 3000 zl i miec 100 losow Pfft Mnie osobiscie nie interesuja tylko nagrody bo stac mnie na nie, mnie interesuje przede wszystkim rozwoj softu i dzialajacy portal.


sorrkii ale gdybym mial 3k ot tak sobie do wyrzucenia na colwiek mialbym gleboko w 4 literkach to czy wygram ruterek za 0.85k ... a dla mnie 0.85k to nie jest mało- a drugi kolor gwiazdki (under 30PLN)oznaczalby ze ta osoba nie miesci sie w kwocie na losowanie -to kurcze takie publiczne napietnowanie bo nie kazdy moze dac tyle ile naprawde chcialby.... nie podoba mi sie to..

edit: w Lotto czym wiecej kuponow masz tym wieksza szansa na jackpot Smile
Edytowany przez tamtosiamto dnia 17-02-2012 23:16
 
foooox
Nie byłoby takich problemów gdyby gwiazdek nie było...
 
koralm

Cytat

tamtosiamto napisał(a):
edit: w Lotto czym wiecej kuponow masz tym wieksza szansa na jackpot Smile

to nie jest lotto.

Składka jest po to, żeby wspomóc shibbiego sprzętem do testowania, który późnej trafi na konkurs. A w tym momencie zaczynacie robić komercje, za chwile zaczniecie się zabijać o ten sprzęt.
Chcecie więcej losów --> lotto.

Ładne kolorowe gwiazdeczki..... stopniowanie/rangowanie to jakaś paranoja. Weźcie pod uwagę, że dużo osób jeszcze nie pracuje i nie każdy może wpłacać nawet 30zł. Zachowujecie się gorzej niż dzieci.

Nie wchodzimy tu po to żeby uczestniczyć tylko w konkursach i mieć ładne gwiazdki (rangi) koło nicka i się wywyższać. Szukamy na forum wsparcia, softu, no i testujemy nowe super rozwiązania shibbiego.

To że sprzęt po testach trafia na konkurs to jest jako bonus, a widać po was, że jesteście strasznie pazerni...
Proud winner of Netgear WNR3500L
 
kille72
Hmm...ja bede placic min. 30zl/rok ale postanowilem ze nie chce brac udzialu w rozlosowywaniu sprzetu kupionego ze skladek. Niech biedni maja radoche...albo jak sie wolosuje mojego nicka to router przekaze Shibbiemu jako podziekowanie za jego prace.
Edytowany przez kille72 dnia 18-02-2012 12:53
 
anonim747874734

Cytat

koralm napisał(a):
Zachowujecie się gorzej niż dzieci.
, a widać po was, że jesteście strasznie pazerni...


nice :/

Połączony z 18 luty 2012 13:53:46:

Cytat

kille72 napisał(a):
Niech biedni maja radoche...


coraz lepiej...

--------------------------------
NE BĘDZIE ŻADNYCH KOLOROWYCH GWIAZDEK I +/- 3 DYSZKI DOTACJA... KONIEC DYWAGACJI, PROSZĘ WAS...
 
b3rok
Nie wiem czemu się oburzacie - jest dyskusja, są pomysły. Jednemu się nie podoba, drugiemu tak. Ale po co ta nerwowa atmosfera? Obrażanie jeden - drugiego niczemu nie służy...

IMHO warto zostawić jak było (tzn. ma być prosto, jasno i przejrzyście), nie kombinować z kolorami gwiazdek, zwiększaniem szans przy losowaniu itp.
I. Huawei HG8240 + 1x Netgear r7000 @FreshTomato + Synology DS1512+
II. TP-Link TL-WDR4300 @Obsy OpenWRT Gargoyle
III. TP-Link TL-WDR3600 @Obsy OpenWRT Gargyle
 
shibby
easy...

zostaje jedna gwiazdka i jeden "kupon". Kazdy daje ile chce/moze. Ja nikogo do niczego nie zmuszam. Sprzety maja byc kupowane po to by je recenzowac i dodawac wsparcie tomato. Konkursy dla VIPow sa po to by docenic ich wklad w dofinansowanie portalu i zeby sprzet nie zalegal mi na polkach ;P

Bylo ustalone 30zł po to by faktycznie jakas kwota sie nazbierala. Jezeli ktos daje wiecej to tylko i wylacznie jego wola a mi nie pozostaje nic innego jak serdecznie podziekowac.

Pamietajcie ze fakt teraz kwota jest ladna ale to tylko dlatego ze jest "akcja/zbiorka". Nie chcialbym na raz wydac calosci na np rt-n66u bo mamy dopiero luty ;P Jezeli teraz wydam wszystko to za co bedziemy kupowac pozniej ;P Mniemam ze w nastepnych miesiacach nie bedzie juz tyle wplat. Dopiero za rok jak usuniemy gwiazdki zacznie się masowe wplacanie darowizn.

Proponuję wiec za zebrane pieniadze kupic jeden "sredni" sprzet za 2-3mc nastepny itd. Stopniowo opróżniać skarbonke.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
foooox
Może całkiem zlikwidujmy gwiazdki i niech administracja zachowa dla siebie DOBROWOLNE wpłaty i nie ma tematu.
Co do konkursu, to moim zdaniem powinni wszyscy uczestniczyć bez znaczenia czy ktoś coś wpłacił czy nie. Dlaczego? Patrz wyżej: "DOBROWOLNE".
 
anonim747874734

Cytat

foooox napisał(a):

Co do konkursu, to moim zdaniem powinni wszyscy uczestniczyć bez znaczenia czy ktoś coś wpłacił czy nie. Dlaczego? Patrz wyżej: "DOBROWOLNE".


Cos w tym jest... Smile
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 10

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

Adooni
19-03-2024 19:14
no to przeczytaj to 2 pod - 1 stet z kazdego pasma jest dopuszczony na nody. zrob 2 siec jako goscinna na danym pasmie i wtedy sprawdz

tamtosiamto
19-03-2024 14:17
@Adooni 'Guest network on AiMesh - Router only'

Adooni
18-03-2024 19:20
Asus napisał coś takiego Note: Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node. Only one set is available for each band.

70,425,629 unikalnych wizyt