14 Czerwca 2026 09:57:57
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.14.80
Wyświetl forum
OpenLinksys » :: HOME MEDIA :: » Kamery sieciowe
  Temat Autor Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postówJak odseparować kamerę od urządzeń w sieci joedoe 29664 2
Awatar użytkownika
joedoe
11-01-2018 11:27
Brak nowych postówKamerki z aliexpress <50 USD p4v3u 6398 0
Awatar użytkownika
p4v3u
01-11-2017 13:06
Brak nowych postówJaka kamera IP z możliwością nagrywania na routerze z tomato? Cipher 7220 1
Awatar użytkownika
sulim
25-03-2017 09:06
Brak nowych postówKamera IP rejestrowanie obrazu na dysk pelermo 10681 5
Awatar użytkownika
Rocco31
21-11-2016 20:04
Brak nowych postówCzas zabrać się za kamerę IP. Stylishh 7125 1
Awatar użytkownika
kamilj
11-10-2016 05:24
Brak nowych postówpodstawowe pytania noobka o kamerke Esper 6956 2
Awatar użytkownika
Esper
12-06-2016 23:21
Brak nowych postówProblem kamera WVC200 deer 7353 2
Awatar użytkownika
deer
26-04-2015 19:41
Brak nowych postówBezprzewodowa kamera dozorowa stan869 7327 1
Awatar użytkownika
dar3k
26-12-2014 20:01
Brak nowych postów9 kamer po wifi mirekjus 7881 4
Awatar użytkownika
shoties
30-01-2014 23:10
Brak nowych postówVivotek IP8133W, Linksys WRT 54GL czy inny router? se7en 7349 0
Awatar użytkownika
se7en
20-12-2013 23:21
Brak nowych postówZałączony obraz  Jaka kamera sieciowa? Obrotowa...
Załączone pliki
darekpawel 10598 18
Awatar użytkownika
darekpawel
16-05-2013 08:33
Brak nowych postówMotion na rt-n16 + HDD do IP Ubiquiti UBNT AirCam? tomkiki 7650 0
Awatar użytkownika
tomkiki
15-05-2013 12:57
Brak nowych postówKamera IP Ubiquiti UBNT AirCam
(Strona: 1 2)
Dudzio 27412 23
Awatar użytkownika
tomkiki
15-05-2013 11:03
Brak nowych postówLinksys WRT54 GL ---- 300km netu ---- Foscam FI8918W ?? borowa1212 8014 1
Awatar użytkownika
eRd
15-04-2013 00:03
Brak nowych postówRouter z tomato czy NAS do monitoringu? Art79 8381 1
Awatar użytkownika
hermes-80
22-08-2012 16:01
Brak nowych postówkomputer ITX jako monitoring oraz sterownik cutpaste 7826 1
Awatar użytkownika
ssidu
17-08-2012 00:05
Brak nowych postówKamera IP i zapis na router z Tomato jezikk 15428 15
Awatar użytkownika
JFH
14-07-2012 17:54
Brak nowych postówKamera IP + Atom i miniITX jako rejestrator Art79 8691 4
Awatar użytkownika
Art79
25-04-2012 13:54
Brak nowych postówZałączony obraz  Nagrywanie sygnału z kamery przy wykryciu ruchu
Załączone pliki
Brateq 8098 0
Awatar użytkownika
Brateq
20-04-2012 13:37
Brak nowych postówwvc200 jacenty-32 8097 10
Awatar użytkownika
jacenty-32
01-12-2011 21:09
Przejdź do forum
Nowe posty - Otwórz wątek z nowymi postami od ostatniej wizyty.Brak nowych postów - Otwórz wątek bez nowych postów od ostatniej wizyty.
Zablokowany wątek - Zablokowany wątek.Przypięty wątek - Przypnij
Gorący wątek - Gorący wątekAnkieta - Ankieta
Załączone pliki - Załączone plikiZałączony obraz - Załączony obraz
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 62

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

174,240,320 unikalnych wizyt