11 Czerwca 2026 06:22:14
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.9.170
Tomato 1.22
FirmwareTrochę spóźnione, ale to z pewnością ważne dla osób które używają tego firmware. Wczoraj światło dzienne ujrzała nowa wersja oprogramowania - Tomato 1.22

Changelog w oryginale.

* Updated to Busybox 1.12.2.
* More flexible DHCP IP address range.
* Last 30 days (rolling) is now calculated in Bandwidth:Daily.
* KB/s is now displayed in QOS:Graphs.
* Some PPPoE logging is now optional. See Admin/Logs to re-enable.
* ebtables enabled for those that need more advanced filtering. Use insmod/ modprobe to load.
* Proper id/support for WL520GU. Thanks to Michael G.
* Fixed CH12+ may not work.
* rstats now creates backups. The filename is rotated every week, up to 3 backup files.

Firmware można pobrać ze strony projektu, oraz z działu Download.
Komentarze
R
#11 Radosny
w 24 listopada 2008 20:42:16
umnie od 5 dni śmiga jak ta lala na ASUS WL520GUSmileSmile
pork #12 pork
w 24 listopada 2008 23:24:09
kopiowanie plików po wifi z dysku to tylko 30kB/s wiec poddalem sie. mam teraz 1.13 z powodu programu routercontrol. jakby nie ten wolny transfer to bym dalej siedzial pewnie na 1.22
VrooBell #13 VrooBell
w 25 listopada 2008 13:50:11
spadł transfer po wifi przy nowej wersji ?? jake to możliwe ? musiałbym sprawdzić ale u siebie na 1.13 łapię pod 2mega/sekundę z tego co pamiętam
J
#14 jacbelfer
w 28 listopada 2008 00:10:01
Też miałem wrażenie, że WiFi gorzej działa, ale myślałem, że tylko u mnie. Wywaliłem i wgrałem 1.13
cosmos #15 cosmos
w 30 listopada 2008 11:36:01
Witam, u mnie na WRT54GSv1 fv1.21 od 30 dni stabilnie, ponad 250giga transferu poszło. Po wifi 54Mbit idzie na jednym lapku (chipset via-chyba lub sis)średnio 20-22mbit/s(2,5-2,75Mb). Na innym z chipsetem ati leci tylko 15Mbit/s. Karty te same i zamieniane były-brak rezultatu. Po usb też ati słabo więc to wina mostka z kontrolerem usb/magistrali pci.
R
#16 ravnet
w 04 grudnia 2008 17:10:57
Witam, jadę od dawna na 1.17 i działa super, kilka miesięcy może chodzić baz problemu. Max udało mi się uzyskać 186 dni, a później prądu zabrakło(nie pamiętam na której wersji). Nie będę zmieniać tego, co tak dobrze chodziGrin. Pozdro.
kill649 #17 kill649
w 06 grudnia 2008 09:37:04
Dziwnie się zachowuje wersja 1.22 szczególnie na wersjach gdzi ebyło wgrywane .trx to jak nie zwracał uwagi na wpisy w scripts firewall i co za tym idzie nie tnie pasma. Pierwszy raz to zrobię, ale down do 1.21 i zostaje przy tej wersji.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby napisać komentarz.
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 15

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

173,645,919 unikalnych wizyt