17 Czerwca 2026 12:18:18
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.14.91
Tomato 1.21
FirmwareDo działu download trafiła najnowsza wersja pomidorowego firmware'a 1.21. Mamy nadzieję że wszystkie problemy w stosunku do poprzedniej wersji zostały rozwiązane.

Krótka lista zmian:

- Zaktualizowano dnsmasq 2,45.
- Automatycznie uruchamia ponownie dnsmasq jeśli zdycha.
- / etc / dnsmasq.custom jest dołączona do konfiguracji dnsmasq.
- Dodano Every DDNS.

Firmware do pobrania z działu download.
Komentarze
S
#1 Shanti77
w 27 lipca 2008 21:48:04
Nie wiem po co instalować te nowe wersje Tomato, przecież tak naprawdę nic one nie wnoszą, nowsza wersja dnsmasq nie jest mi do niczego potrzebna.
stegano #2 stegano
w 27 lipca 2008 21:57:18
No nie instaluj Smile
pork #3 pork
w 28 lipca 2008 10:27:45
po lilku godzinach 1.21 samoczynny reebot Sad czas chyba na powrót do 1.13 Pfft
VrooBell #4 VrooBell
w 28 lipca 2008 19:41:38
wygląda jakby 1.21 było tą wersją 'testową' 1.20. wydaje się że Jon zaczyna się kręcić w kółko z pomidorem ?
pork #5 pork
w 28 lipca 2008 23:50:36
co sie okazało nie bylo pradu dwa razy wiec to nie wina pomidora tak jak wczesniej pisalem. moze bedzie ok ta wersja Smile
U
#6 ufoludekcrezy
w 30 lipca 2008 16:09:49
Oj widzę żadnych zmian konkretnych nie ma i lipa w końcu DD-WRT będzie lepsze Wink No a jest jeszcze sporo do dodania np. jak dla mnie fajna by była taka opcja mieć aktywne 2 łącza tak jak w Windows np. Najpierw łączy Mie do sieci LAN Admina do bazy uzyskuje IP potem się łącze do Neta przez PPPoE to by było życie. Ach ta funkcjonalność i marzenia.B)
W
#7 wav-e
w 11 sierpnia 2008 11:17:55
Jeśli ktoś ma "bliższy" kontakt z Jonathanem Zaratem to można by mu zasugerować dodanie do Tomato opcji "QoS Limit" z modu Conanxu, można by dodać także opcje "ARP Binding" i "Application Limit" Smile
iroc #8 iroc
w 22 sierpnia 2008 11:01:58
Z pewnością tak jak napisano Jonathan doda te bajery w kolejnych wersjach pomidora. Tomato 1.21 spisuje się wyśmienicie i powinniśmy się z tego cieszyć, że soft jest rozwijany ...... ponieważ według mnie jest najlepiej spisującym się oprogramowaniem. A kto nie chce niech nie korzysta, wolny wybór. "Najłatwiej jest krytykować".
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby napisać komentarz.
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 94

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

175,132,904 unikalnych wizyt