11 Czerwca 2026 06:03:44
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.9.170
Wyświetl forum
OpenLinksys » :: HOME MEDIA :: » Modemy 3G/LTE
  Temat Autor Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postówSierra AirLink RV50 - software.. kufcio 3739 0
Awatar użytkownika
kufcio
19-07-2025 20:19
Brak nowych postówJaki modem, ruter sim do auta jurekk 6684 3
Awatar użytkownika
jurekk
04-12-2023 13:32
Brak nowych postównadajniki 5G w UK tamtosiamto 2275 0
Awatar użytkownika
tamtosiamto
04-09-2023 19:34
Brak nowych postówasus ac3200 + modem lte ? Maniek91PL 8842 8
Awatar użytkownika
amikot
17-06-2023 13:26
Brak nowych postówJaki Router LTE do schronu czyt. bunkra foka0111 2282 0
Awatar użytkownika
foka0111
03-04-2023 10:56
Brak nowych postówZałączony obraz  Huawei B818-263 jaka antena do 4G+
Załączone pliki
ARCZI 3518 0
Awatar użytkownika
ARCZI
29-11-2022 18:16
Brak nowych postówZałączony obraz  Internet w Orange... Co robić ?.
Załączone pliki
ARCZI 3515 4
Awatar użytkownika
ARCZI
22-11-2022 17:35
Brak nowych postówLong-range LTE Client Adooni 4873 3
Awatar użytkownika
tamtosiamto
29-08-2021 21:24
Brak nowych postówHUAWEI B535-232 (t-mobile) - soft do trybu BRIDGE kerios83 20594 7
Awatar użytkownika
tamtosiamto
12-03-2021 20:40
Brak nowych postówrouter z mozliwoscia dzwonienia... kerios83 5515 5
Awatar użytkownika
kerios83
01-03-2021 05:59
Brak nowych postówproblem z Huawei E3372 sargon 6674 6
Awatar użytkownika
jurekk
06-01-2021 23:18
Brak nowych postówAsus lista wspolpracujacych LTE Adooni 3629 2
Awatar użytkownika
Adooni
01-01-2021 17:24
Brak nowych postówAsus AC86U jaki modem do LTE Fifiel 4658 6
Awatar użytkownika
Fifiel
28-12-2020 17:28
Brak nowych postówChłodzenie routera B315s-22 MrRoger 6647 2
Awatar użytkownika
Marco76
18-06-2020 13:12
Brak nowych postówJak nie E3372 to co? qbanin 7135 0
Awatar użytkownika
qbanin
03-09-2019 19:29
Brak nowych postówFreshTomato + Huawei e5786s-32a qbanin 6145 0
Awatar użytkownika
qbanin
05-05-2019 12:15
Brak nowych postówModem LTE + Router + Monitoring lolo2 7236 8
Awatar użytkownika
majkel152
30-10-2018 22:46
Brak nowych postówAsus RT-N66U + E3372h non-hilink - wydajność frifix 6799 6
Awatar użytkownika
frifix
29-07-2018 14:42
Brak nowych postówLTE - problemy z wielowątkową transmisją danych qbanin 9135 10
Awatar użytkownika
pedro
28-06-2018 12:26
Brak nowych postówASUS RT-N18U + E3372 HILINK M@rio 11103 9
Awatar użytkownika
pedro
13-06-2018 15:06
Przejdź do forum
Nowe posty - Otwórz wątek z nowymi postami od ostatniej wizyty.Brak nowych postów - Otwórz wątek bez nowych postów od ostatniej wizyty.
Zablokowany wątek - Zablokowany wątek.Przypięty wątek - Przypnij
Gorący wątek - Gorący wątekAnkieta - Ankieta
Załączone pliki - Załączone plikiZałączony obraz - Załączony obraz
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 12

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

173,645,709 unikalnych wizyt