Ogółem głosów: 420
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować. Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.142.239.146
Sprzęt na testy i zapowiedź konkursu
Jako że znalazłem ciekawy sprzęt na recenzję uchylę rądka tajemnicy już teraz.
Sprzęt to Edimax 3G-6200n.
Czemu akurat typ padł na ten model? Czytaj dalej...
uwaga: w pewnym sensie zapowiedziany został konkurs, tak więc w najblizszym konkursie brać udział będą mogły osoby zarejestrowane do dnia dzisiejszego włącznie z dorobkiem conajmniej 10 postów na forum.
Powolutku przygotowuję się do aktualizacji potralu do wersji v7.x. Dość duży to skok, więc trzymajcie kciuki :) Aktualizację wstępnie planuję w weekend. O dokładniejszym terminie jeszcze poinformuję.
Nowy themes, nowe logo...
Bo jak jest monotonnie to robi sie nudnawo :)
Mam nadzieję, że wam się spodoba.
Zaprasza do komentowania.
Update
Dwie zmiany:
- nowe ikonki na forum
- na sztywno ustawilem inne logo przy logowaniu i wylogowaniu, poprzednie bylo biale i nie bylo go widać w ogole.
17go kwietnia wydana została nowa wersja Gargoyle z numerkiem 1.2.3.
Zmiany to poprawki dwóch błędów:
•Fixes problems with QoS when using PPPoE
•Fixes bug causing router password to be set improperly when it contains '$' or quote characters
Nadal czekamy aż Eric porzuci kamikaze na rzecz nowego backfire, dzięki czemu gargoyle będzie można używać na nowych routerach.
Na forum można znaleźć wypowiedź Eric`a (pseudo obietnicę), iż może to nastąpić już w czerwcu. Pozostaje czekać...
Gargoyle dorobił się też swojego pierwszego routera na sprzedaż o czym można doczytać w dalszej części newsa.
Network GigaCon to konferencja poświęcona tematyce rozwiązań teleinformatycznych i technologii sieciowych oraz ich obecności na polskim rynku teleinformatycznym.
Odbędzie się w Warszawie, 25-26 maja 2010r, a jednym z tematów sesji będzie komunikacja bezprzewodowa. Konferencja jest bezpłatna ale wymaga wcześniejszej rejestracji.
Data Robotics wypuściło Drobo FS ( Link ). Tym razem jeszcze silniejszy i zdolniejszy "inteligentny" NAS. Celem urządzenia (jak i Data Robotics) ma być stworzenie platformy udostępniania plików/danych dla każdego. -->>
Plan wydawniczy OpenWrt prawie trzyma się rozkładu - po wczorajszych rozmowach na kanale #openwrt-devel światło dzienne ujrzało wydanie OpenWrt Backfire RC3.
· Łącznie użytkowników: 24,126 · Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.
servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?
shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.
shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.
servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?
dawidt
21-12-2024 01:09
siema
Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !
maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia
Maniek91PL
26-10-2024 22:07
siemka! ktoś przypomni co się ustawiało jeśli nie mogę wejść od strony wifi do tomato? od lan działa
overflow2
04-10-2024 17:34
Kupowałem Asusy n10u albo n12d1 ale nie widzę ich, chyba już nie produkują, Chodzi o coś nowego i taniego. Transfery niewielkie.
maxikaaz
04-10-2024 09:38
@overflow2 patrząc po dostępności funkcji w nowych kompilacjach, to chyba nawet WRT54G/GL jeszcze ma OpenVPN, albo jakiś odpowiednik... zależy, na jakie transfery liczysz.