14 Czerwca 2026 08:52:44
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.14.80
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: POZOSTAŁE :: » Free zone
 Drukuj wątek
Budowa mostu wifi
widmot
Witam
mam problem z poszerzeniem mojej sieci wifi. Obecnie wifi jest rozsyłane przez liveboxa v 2.0 domyślnie jest on ustawiony jako Access Point z
adresem 192.168..1.1 niestety zasięg wifi ogranicza się do piętra na którym znajduje się livebox i niewielkiemu obszarowi na piętrze niżej tam mam ustawionego Asusa RT-N16 z tomato w trybie wireless client z adresem 192.168.2.1 no i wszystkie urządzenia podłączone za pomocą kabli teraz chce do asusa podłączyć tp link 3420 z openwrt i ustawić go w trybie Access Point niby nie problem ustawić mu adres 192.168.3.1 ale wolał bym ustawić wszystko w jedną sieć taką jak ma livebox czyli 192.168.1.1 i jedno wifi. Próbowałem ustawić na Asusie połączenie mostkowe niby ok ale automatycznie zmienił się adres na asusie i mam problem z wejściem do jego panelu sterowania
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 68

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

174,227,701 unikalnych wizyt