29 Marca 2024 03:36:22
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [Howto] Xpenology na...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
· Jaki USB hub do syno...
· [S] Karta sieciowa Q...
· Asus rt-n18u port fo...
· Netflix dzielenie ko...
· Nextcloud konfigurac...
· Netgear WNR3500L
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [MOD] FreshTomato... [869]
· [MOD] Tomato64 (x... [27]
· [Howto] Xpenology... [14]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
44.212.50.220
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: HOME MEDIA :: » Android / Windows Mobile
 Drukuj wątek
Dobre chińskie smartfony - Zopo ZP100, ZTE V970, V987
kamilj
Myslalem nad tabletem ale nie bede zabierac takiego duzego sprzetu ze soba wszedzie gdzie ide...
Smartphona najczesciej uzywam do wysylania poczty przegladania internetu czy sluchania muzyki. Niestety baterie w wiekszosci tego typu sprzetu to porzka dla tego szukam rozsadnego rozwiazania...
------------------------------------------------------------------------------
[b]RegulaminOpenlinksys.info v0.1
[url=http://openlinksys.info/forum/viewthread.p
 
RaTaJ

Cytat

emer napisał(a):

gift za 20$ Wink Przy pojedyńczych sztukach nie powinno być problemów ...

Czytam ten topic, ale mając Nexusa 7 nie chcę smartfona z androidaaaami - marzę o porządnym biznesowym sliderze lub klapka , ekran około 2.5 cala, nie chcę (choć to nie priorytet) dotykowego, nie musi być androoooid (wrecz lepiej nie), nie za mały, z baterią wytrzymującą minimum 4 dni ...
Konia z rzędem kto mi znajdzie w dzisiejszych czasach , kto produkuje takie coś - właściwie NIKT. Era smartfooonów, androiiiidów, dotykowe i wielkie cegły ...
Uzytkuję trzeci rok Nokię E66 i chyba kurde dalej będę (jedynie baterie nowe kupie).
Jedynie co mi odpowiadałoby wygladem to Blackberry 9810 Torch 2 - no ale uzytkownicy mówią że max 2 dni wytrzymuje ! No i nie ma radia - a to jedyny gadget (+ aparat) który mi potrzebny w telefonie.
Jednym słowem padaka w tej niszy ...


może jakaś Nokia
E6 jest całkiem przyzwoita qwety + dotyk Symbian^3
CPU 680Mhz RAM 256MB
Aparat 8Mpx 720p hd ready
bateria 1500 mAh czas rozmów 15h

Cytat

kamilj napisał(a):

Myslalem nad tabletem ale nie bede zabierac takiego duzego sprzetu ze soba wszedzie gdzie ide...
Smartphona najczesciej uzywam do wysylania poczty przegladania internetu czy sluchania muzyki. Niestety baterie w wiekszosci tego typu sprzetu to porzka dla tego szukam rozsadnego rozwiazania...

chyba jedyny ratunek to urządzenie z wyświetlaczem OLED lub E-ink.
 
kamilj
Mam Nokie E6 i szczerze zaczyna mnie denerwowac jej zamulanie sie co jakis czas... Bateria moze i trzyma w miare dobrze ale zauwazylem ze mimo ze ma dopiero rok czasu musze ja juz coraz czesciej ladowac...
Jestem bardzo ciekawy tego Lenovo P780 dla tego sciagne go chyba i sprawdze jak sie bedzie sprawdzal.
------------------------------------------------------------------------------
[b]RegulaminOpenlinksys.info v0.1
[url=http://openlinksys.info/forum/viewthread.p
 
Adooni
pojawil sie nowy telefonik Zopo ktory bedzie dzialal z AERO2 - limitowany preorder.

http://www.zoposhop.com/officialzopom...G-WIFI-Air

napisze cos wiecej jak do mnie dotrze.
Orange 300/50 Mb/s + ONT Terminal
HPE MS gen8 Proxmox 7.0-11 VMs: Router OPNsense 23.X-amd64 and OMV
HPE MicroServer gen8: Xeon E3-1265Lv2, 16GB (2x KTH-PL316E/8G), HP 331T, 4x4TB WD RED
Asus RT-AC68U AccessPoint
 
maxikaaz
Osiem rdzeni...
Pewnie dodają do niego azbestową rękawicę Wink
 
hermes-80
Do 8 rdzeni bateria 2400mA jak w ZTE 4 rdzeniowym ?? Ciekawe jak do długo pociągnie i czy nie trzeba będzie nosić akumulatora samochodowego na plecach Wink.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
Adooni
zobaczymy dam znac ale pewnie bedzie u mnie po nowym roku. Technika idze do przodu np moj obecny kom stacjonarny I7 bierze duzo mniej pradu niz 1 Q4 intela - oplaty za prad spadly z 130 na 80 na miech a jestem pewnein ze Energa nie obnizyla stawek Smile. Bede oczywiscie od razu szukal jak nie ma tego w standardzie jakiegos softu do obnizenia taktowania, uspienia rdzeni w czuwaniu bo nie widze potrzeby aby wtedy pracowaly wszystkie rdzenie. Ciekawa opcja nawet jak popatrzymy na cene. W necie troche poczytalem ze to 1 8rdzeniowiecj ako ze to co na rynki skosnookie wypuscil Samsung bylo sciema i pomimo ze mial 8 rdzieni to jednoczenie na maxa pracowaly 4Smile.

Połączony z 20 grudzień 2013 08:34:54:
widze ze maja jeszcze jeden telefonik w przed sprzedazy Zopo ZP600+

http://www.zoposhop.com/ZOPO-ZP600PLUS

Z wysylka 30$ jako gift 50$ wiec bez podatku calosc wychodzi 200$. To juz 2 telefon ktory obsluguje AERO po zp998. W tej chwili juz 4 moich znajomych po mojej namowie kupilo produkt Zopo i wszyscy sa zadowoleni.
Edytowany przez Adooni dnia 20-12-2013 08:34
Orange 300/50 Mb/s + ONT Terminal
HPE MS gen8 Proxmox 7.0-11 VMs: Router OPNsense 23.X-amd64 and OMV
HPE MicroServer gen8: Xeon E3-1265Lv2, 16GB (2x KTH-PL316E/8G), HP 331T, 4x4TB WD RED
Asus RT-AC68U AccessPoint
 
Kontrolny
A jak z gwarancją i serwisem tego typu urządzeń w PL?
Mam tableta od roku i w tym czasie był 3 razy na gwarancji. Ale kupiony w PL w normalnej sieci handlu, więc nie było żadnych problemów z realizacją gwarancji. Czy takiego zopo trzeba wysyłać do ChRL i wypełniać kartę gwarancyjną w języku Konfucjusza?
--
Netgear R6300 v1 OFW :-o
Netgear WNR3500L v2 × 3
Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-121 K26 USB AIO
ReadyNAS Duo v1
 
Adooni
powiem szczerze ze nie wiem bo ja mam 2 lata telefon ZP100 i rzucam nim ze juz obiektyw jest pekniety i obudowa przed pol w 2 miejscach a caly czas dziala Smile Ja uwazam ( od 16 lat tak robie ) ze zywotnosc telefonu to 2 lata potem idzie na zlom.

A tak powaznie to jest juz dystrybutor Zopo w PL http://zopotel.pl/. Obawiam sie ze moze jednak nie przyjmowac rekalmacji gdyz ceny zazwyczaj sa w chinach w $ a w Europie przeliczne na E w stosunku 1:1 albo i lepiej.

Dostalem wlasnie info ze zamowiony przeze mnie ZP998 wyslylaja 25 grudnia wiec na poczatku stycznia powinnien byc u mnie.
Orange 300/50 Mb/s + ONT Terminal
HPE MS gen8 Proxmox 7.0-11 VMs: Router OPNsense 23.X-amd64 and OMV
HPE MicroServer gen8: Xeon E3-1265Lv2, 16GB (2x KTH-PL316E/8G), HP 331T, 4x4TB WD RED
Asus RT-AC68U AccessPoint
 
Adooni
ok to maly update z ZOPO ZP998 nic nie wyszlo odali mi kaske i kupilem u Polskiego dystrybutora ZP 980+ Octa. Telefon przyszedl z uszkodzonym glosniczkiem cos tykalo za kazdym razem jak wlaczal sie i wylaczal dzwiek. Krotka rozmowa z serwisem odeslalem i jeszcze tego samego tygodnia otrzymalem engezplaż bez wad.

Bateria trzyma jak w kazdym innym smatfornie 1-2 dni bez modyfikacji. Przy obnizeniu mocy rdzieni i ilosci aktywnych rdzeni w czuwaniu dziala mi do 5 dni.

Jakosc wykonania jak dla mnie na wysokim poziomie - zero problemow z telefonem do tej pory ( urzytkowuje przez 3 miesiace)

jak widze powstalo juz duzo zlternatywnych ROMow - needrom.com
Orange 300/50 Mb/s + ONT Terminal
HPE MS gen8 Proxmox 7.0-11 VMs: Router OPNsense 23.X-amd64 and OMV
HPE MicroServer gen8: Xeon E3-1265Lv2, 16GB (2x KTH-PL316E/8G), HP 331T, 4x4TB WD RED
Asus RT-AC68U AccessPoint
 
shibby
jeżeli ktoś z was posiada telefon który jest klonem QMobile A900 lub Life Play lub Symphony w150 lub Gionee elife E3 lub Fly IQ4410 quad to mogę podesłać wam ugotowany przeze mnie ROM.

ROM jest mixem XperiaHD v2
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2387708

oraz infinity
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2381591

Infinity jako baza z racji wkompilowanej obsługi multilanguage (w tym PL). Usunięte wszystkie śmieciowe aplikacje, z XperiiHD dodany launcher, klawiatura i skórki oraz Walkman. Aparat z szybkim autofocusem, działają obie karty SIM i co najważniejsze naprawiony błąd z obsługą BT (te telefony mają problem z rozłączaniem karty sim przy odbiera się rozmowę przez słuchawkę BT).

Chętnych zapraszam na PW.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
grz3si3k
no, a jak by ktoś jeszcze podzielił sie ROM`em do Lenovo k900 to byłby czad.Smile
RT-AC68U
 
tomasi

Cytat

shibby napisał(a):

jeżeli ktoś z was posiada telefon który jest klonem QMobile A900 lub Life Play lub Symphony w150 lub Gionee elife E3 lub Fly IQ4410 quad


A ile ten telefon kosztuje i gdzie go można zakupić?
 
shibby
ja go mam wprost z fabryki więc nie wiem czy w Polsce jest dostępny w jakikolwiek sposób. Wiem, że w różnych krajach różnie się on nazywa - Fly to ruska marka, na ukrainie będzie to Allview Viper, w chinach Gionee E3, Qmobile to chyba w USA itd. Ja mam właśnie tego Fly IQ4410 Quad.

Oryginalny soft był biedny, soft Xperia nie miał języka polskiego, infinity miał PL ale znów mi się nie podobał. Ponadto każdy z nich miał problemz rozłączającym karty SIM BT. Tak więc postanowiłem skompilować własny soft i z każdego wziąłem to co najlesze Wink

Bliźniaczy model do mojego dostępny w Polsce to myPhone S-line. Niestety nie dam sobie ręki uciąć czy ten soft zadziała, bo z wyglądu wygląda on deko inaczej.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 9

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

Adooni
19-03-2024 19:14
no to przeczytaj to 2 pod - 1 stet z kazdego pasma jest dopuszczony na nody. zrob 2 siec jako goscinna na danym pasmie i wtedy sprawdz

tamtosiamto
19-03-2024 14:17
@Adooni 'Guest network on AiMesh - Router only'

70,433,409 unikalnych wizyt