03 Maja 2024 10:32:23
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· nju swiatło pytania
· konfiguracja router ...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· Jaki router kupić? ...
· Szukam zaproszenia n...
· [Howto] Xpenology na...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· konfiguracja rout... [10]
· nju swiatło pytania [4]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.116.51.117
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: POZOSTAŁE :: » Free zone
 Drukuj wątek
DynDNS PRO Jak wykupić bez karty kredytowej ?
branetre
Przez sieci osiedlowe i monitoring u teścia wyczerpałem limit na koncie free w dyndns Pomyślałem że to nie problem i założę konto dla każdej sieci osobne ale tu zonk DynDNS już nie pozwala na darmowe konta Jest dostępna wersja TRIAL 14dni a płatna wymaga karty kredytowej Mam problem Potrzeba mi kupić konto PRO a karty nie posiadam
 
przemasisko
A musi to być koniecznie DynDNS?
Spróbuj karty PrePaid BZWBK http://prepaid.bzwbk.pl/
 
branetre
Większość starszych routerów ma na sztywno dyndns a tu taka kicha Może jest jakaś inna opcja żeby to zrobić Potrzeba mi ok 7 hostów każdy na inny adres IP
 
koralm
A zwykła płatniczą się nie da? Ja płaciłem przez neta w $ normalną złotówkową kartą płatniczą mBanku. Bank to rozliczył po jakimś tam kursie i jest dobrze.
Proud winner of Netgear WNR3500L
 
mosao
A paypal? Coś mi się o ucho obiło, że teraz działa nawet Maestro
TL-WDR4300 @OpenWrt Barrier Breaker
 
tamtosiamto
jak nic nie znajdziesz to sie odezwij, moge ci zaplacic mastercard-em a oddasz mi na konto gotowke

edit: da sie przez paypal, mozesz tez sprobowac visa debit, czasem to działa a czasem nie.
Edytowany przez tamtosiamto dnia 25-11-2012 01:54
 
branetre
Tylko ze jak juz wybiore platnosc paypal i podam dane logowania to pyta o dane karty kredytowej
Zabezpieczyli sie z mozliwoscia sciagania gotowki z karty
 
khain
Zwykłą płatniczą kartą też można, tylko musi mięć ten trzycyfrowy kod obok podpisu
TP-LINK TL-WDR3600 @ Openwrt - 300/20Mbps
HP ProLiant DL360e Gen8 @ ESXi 7.0.1:2 x Intel Xeon CPU E5-2450L @ 1.80GHz, 160GB RAM ECC, 2x 1TB SSD
ASRock J4205-ITX @ Debian 11 16BG RAM, 2x 1TB SSD, 1x 1TB HDD
 
tamtosiamto

Cytat

khain napisał(a):

Zwykłą płatniczą kartą też można, tylko musi mięć ten trzycyfrowy kod obok podpisu


kazda karta to ma, nic nie kupisz w necie bez tych 3 cyfr
 
anonim747874734

Cytat

khain napisał(a):

Zwykłą płatniczą kartą też można, tylko musi mięć ten trzycyfrowy kod obok podpisu


moja visa electron i maestro debit mają kod i nie mogę ich dodać do paypala :/
Edytowany przez anonim747874734 dnia 25-11-2012 11:58
 
tamtosiamto
az z ciekawosci sprawdzilem- i visa elecetron z inteligo została dodana do paypal Smile watpie, czy jakies znaczenie ma to, ze to nie jest polski paypal
 
edoos
Bo w INTELIGO ta karta działa jak debetowa w paru innych bankach tak samo, ale nie pamiętam w których. Na pewno millenium i Mbank bo znajomej jak uczyła w Chinach to przelewali na te konta kasę.
Asus RT 16N Oprogramowanie Tomato PL 1.28.0000 MIPSR2-102-PL K26 USB AIO
 
tamtosiamto

Cytat

edoos napisał(a):

Bo w INTELIGO ta karta działa jak debetowa w paru innych bankach tak samo, ale nie pamiętam w których. Na pewno millenium i Mbank bo znajomej jak uczyła w Chinach to przelewali na te konta kasę.


visa electron to karta debetowa wiec nie moze dzialac inaczej Smile od visy electron powoli banki odchodza na rzecz visa debit, ale jaka jest miedzy nimi roznica tego nie wiem.
 
anonim747874734

Cytat

edoos napisał(a):

Bo w INTELIGO ta karta działa jak debetowa w paru innych bankach tak samo, ale nie pamiętam w których. Na pewno millenium i Mbank bo znajomej jak uczyła w Chinach to przelewali na te konta kasę.


mbank nie Sad
 
branetre
Po co podawany jest nomer karty ? Czy to zabezpieczenie do ściągania środków z konta ? Nie kumam Jak kupowałem windows 8 upgrade to wystarczało konto paypal i szło z kapcia a tu takie jazdy robią ...


EDIT: Pyta o kartę tylko w sytuacji braku potwierdzenia konta w systemie płatności paypal lub jężeli na koncie jest mniej niż 25 euro
Edytowany przez branetre dnia 25-11-2012 19:54
 
Gree
To czy można płacić kartą w necie określa bank jako wystawca karty. Ogólnie jest kilka kanałów (możliwości) "zdalnych" transakcji:
- MO (mail order)
- IO (internet order)
- TO (telephone order)
Bank decyduje o tym czy te kanały są odblokowane. Karty wypukłe (zazwyczaj kredytówki) najczęściej mają to domyślnie odblokowane. Zwykłe debetówki - zależy w jakim banku (Inteligo, mBank - na pewno bo używam, przy czym w mBanku limity trzeba zmienić bo domyślnie miałem na 0 Wink
Asus RT-AC56U + Seagate 3TB | Optware - FreshTomato-ARM 2023.3 AIO
Netgear WNR3500L v2 - Tomato 132 AIO
Asus WL-500GP v2 - Tomato 132 VPN
 
tamtosiamto

Cytat

branetre napisał(a):



EDIT: Pyta o kartę tylko w sytuacji braku potwierdzenia konta w systemie płatności paypal lub jężeli na koncie jest mniej niż 25 euro
ale to chyba paypal pyta o numer karty, bo ze strony dyndns jest przekierowanie na paypal i jesli nie masz na koncie pieniedzy lub nie masz przypisanej do paypal karty lub konta bankowego transakjca nie dojdzie do skutku-do takich wniskow doszedelm dochodzac do buttona "Agree and pay"
edit : tylko ze ja juz mam MCard w paypalu..
 
poldekk
Karta Auchan Skarbonka dobrze nadaje się do płacenia przez internet. Jest to karta typu pre-paid. Zasilamy kartę gotówką w sklepie Auchan, lub przelewem na podany numer konta.
--
WNR3500L v2, ReadyNAS Duo v1
 
branetre

Cytat

poldekk napisał(a):

Karta Auchan Skarbonka dobrze nadaje się do płacenia przez internet. Jest to karta typu pre-paid. Zasilamy kartę gotówką w sklepie Auchan, lub przelewem na podany numer konta.


Obie ? Bo jest visa i master card
 
poldekk
Nadają się obie, ale mam Mastercard, ponieważ jest to karta prosta prepaid. Przy zakładaniu karty warto zrezygnować z ubezpieczenia i czego tam się da, żeby nie pobierali bez sensu opłaty 0,80 zł/mies.
Edytowany przez poldekk dnia 26-11-2012 13:03
--
WNR3500L v2, ReadyNAS Duo v1
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 11

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,115
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Adooni
26-04-2024 14:41
jaki router RMerlin nie pociagne, tomato/ openwrt tak non hilink,

tamtosiamto
23-04-2024 12:35
modem bez smilocka?

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

71,538,060 unikalnych wizyt