28 Marca 2024 17:41:15
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [Howto] Xpenology na...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
· Jaki USB hub do syno...
· [S] Karta sieciowa Q...
· Asus rt-n18u port fo...
· Netflix dzielenie ko...
· Nextcloud konfigurac...
· Netgear WNR3500L
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [MOD] FreshTomato... [869]
· [MOD] Tomato64 (x... [27]
· [Howto] Xpenology... [14]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.87.209.162
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: OPROGRAMOWANIE :: » Tomato - firmware
 Drukuj wątek
TomatoAnon database
mosao
No to czekamy na Tomato by Poldekk
TL-WDR4300 @OpenWrt Barrier Breaker
 
hermes-80
Jest różnica między merytoryczną krytyką, a sianiem zamętu wyładowując swoją frustracje ze strachu.
Ci którzy nie widzą różnicy pomiędzy tymi formami wypowiedzi dostali tymczasowego bana na ochłoniecie.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
shibby
wydałem nowy skrypt TomatoAnon.sh v0.3

Wkońcu wykrywa poprawnie wersje sterownika. Pozmieniałem też sposób wydobycia danych z nvram zgodnie z sugestią na linksysinfo zastępując "cut" komendą "awk".
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
poldekk

Cytat

shibby napisał(a):

kolega @Poldekk na linksysinfo.org

Cytat

Well, communists also said, that they do, what they do for the people.

Shibby, tell me please why accounts of peple who are not supporting this idea on your forum are being banned by and administrator of openlinksys.info - ?


Oklaski dla tego Pana.
Po 1 primo: twoja niewiedza mnie powala. Najpierw dajesz piękny pokaz zerowych informacji odnośnie Anona a teraz pokazujesz, że kompletnie nie wiesz co się dzieje na forum i dlaczego niektórzy dostali tymczasową blokadę konta.

Po 2 primo: przyrównywanie mnie do komunistów to chwyt poniżej pasa - nie uważasz?

Po 3 primo: ja to robię za darmo dla własnej przyjemności a słuchając takich jak ty odechciewa się zwyczajnie wszystkiego. Jaka powiedz mi jest dla mnie różnica czy mój soft będzie używało 10 osób czy 10tyś? To tylko moja dobra wola, że to robię. Chcesz bym podzielił los teddiego lub Teamana, którzy znikają bez śladu? Uważasz, że to będzie lepsze? Poprostu nie chcesz to nie używaj a jak nie chcesz używać to się nie udzielaj w temacie i nie siej jakieś propagandy tak jak @KurroHimenez85. Idźcie sobie oboje na jakąś kawę i popłaczcie razem jaki to shibby jest zły.


Panie Adminie, dlaczego moje konto zostało wczoraj wieczorem zablokowane na 14 dni?

Napisałem, że pomysł mi się nie podoba. Napisałem dlaczego mi się nie podoba.
Po tym fakcie została zablokowana możliwość pisania przeze mnie na forum.

Czy naruszyłem zasady używając nieparlamentarnego języka? Czy robiłem wycieczki personalne? Czy też zablokowanie konta, to rodzaj kary, za to, że zbyt mało zdaniem administratora forum wiem na temat skryptu?

Dziś moje konto zostało odblokowane pod wpływem informacji na zagranicznym forum Tomato.

Nadal pomysł mi się nie podoba.

Czy mam się spodziewać, że moje konto zostanie teraz ponownie zablokowane? :-)

Czy na forum mogą pisać jedynie osoby, które mają poglądy zgodne z poglądami Kierownictwa?
Edytowany przez poldekk dnia 27-11-2012 11:08
--
WNR3500L v2, ReadyNAS Duo v1
 
shibby
zacytuję kolegę hermesa:

Cytat

Jest różnica między merytoryczną krytyką, a sianiem zamętu wyładowując swoją frustracje ze strachu.
Ci którzy nie widzą różnicy pomiędzy tymi formami wypowiedzi dostali tymczasowego bana na ochłoniecie.


Cytat

Czy też zablokowanie konta, to rodzaj kary, za to, że zbyt mało zdaniem administratora forum wiem na temat skryptu?


tak dokładnie za to. Udzielasz się w temacie, o którym nic nie wiesz i siejesz zamęt i wątpliwości. A jak już pokazała mi sytuacja na linksysinfo ciężko jest przekonać ludzi ogarniętych strachem do siebie. Zaufanie, które budowałem sobie na linksysinfo zostało w jeden dzień zbużone przez paranoika o wiadomej ksywce. Tak więc proszę byś udzielał się w tematach, o któych masz pojęcie i masz pewność co do swoich słow.

Ponadto, choć nie podobały mi się bardzo twoje słowa o komunistach skierowane w moją stronę, postanowiłem odblokować ci konto, choć chyba sam przyznajesz, że za takie słownictwo czas bana powinien być jednak wydłużony a nie skrócony. Prawda? Oczekuję więc przeprosin na linksysinfo! A tylko od twoich manier zależy czy będzie cię na przeprosiny stać.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
buniaczek
Jak grochem o ścianę! @poldekk ochłoń trochę i przeczytaj ten temat od początku i co najważniejsze ze zrozumieniem. Jeśli to zrobisz zobaczysz kilka rzeczy:
1. Pierwszy post nie opisuje finalnej wersji skryptu
2. Konstruktywna krytyka została wysłuchana, skomentowana i w dużej mierze zastosowana
3. Tomatoanon jest wyłączone z definicji po instalacji
4. Nikt nie dostał temp bana za konstruktywną dyskusję a jedynie za "pieniactwo" pozbawione jakiejkolwiek merytorycznej wartości.

Efekt jest taki że to Twój poprzednik przedstawił cały projekt w takim świetle jak on go zobaczył i chciał za wszelką cenę ten projekt zbombardować zamiast zrozumieć jego cel i to jak on działa.

Proszę poświęć jeszcze 15min na prześledzenie tego od początku zanim podejmiesz dalszą dyskusję. I jestem pewien że jeśli będziesz miał konstruktywne uwagi zostanie nad nimi podjęta dyskusja.
Wypowiedź bez argumentów czyli na zasadzie "nie bo nie" niczego nie wnosi (w takim wypadku po instalacji tomato nic nie zmieniasz i tomatoanon jest wyłączone lub druga opcja którą już wcześniej wybrałeś przestajesz korzystać z tomato).
Tyle w temacie.
-------------------------
Netgear WNR3500L || Tomato-K26USB-1.28 RT5x MIPSR2 101V Big-VPN ||
Asus RT-N56U || Asus firmware 3.0.0.3.135 - wygrania w konkursie na openlinksys.info||
[b]Asus RT-N10U v.B1 [small]
 
branetre
@shibby Warto by było dodać na początku skryptu polecenie sprawdzenia sumy kontrolnej z plikiem MD5 umieszczonym na serwerze samego skryptu.
Zabezpieczy to przed wysyłaniem innych danych niż te przez Ciebie pożądane a majsterkowicze kodu nic nie będą psuć
 
paczek72

Cytat

poldekk napisał(a):

Cytat

shibby napisał(a):

kolega @Poldekk na linksysinfo.org

Cytat

Well, communists also said, that they do, what they do for the people.

Shibby, tell me please why accounts of peple who are not supporting this idea on your forum are being banned by and administrator of openlinksys.info - ?


Oklaski dla tego Pana.
Po 1 primo: twoja niewiedza mnie powala. Najpierw dajesz piękny pokaz zerowych informacji odnośnie Anona a teraz pokazujesz, że kompletnie nie wiesz co się dzieje na forum i dlaczego niektórzy dostali tymczasową blokadę konta.

Po 2 primo: przyrównywanie mnie do komunistów to chwyt poniżej pasa - nie uważasz?

Po 3 primo: ja to robię za darmo dla własnej przyjemności a słuchając takich jak ty odechciewa się zwyczajnie wszystkiego. Jaka powiedz mi jest dla mnie różnica czy mój soft będzie używało 10 osób czy 10tyś? To tylko moja dobra wola, że to robię. Chcesz bym podzielił los teddiego lub Teamana, którzy znikają bez śladu? Uważasz, że to będzie lepsze? Poprostu nie chcesz to nie używaj a jak nie chcesz używać to się nie udzielaj w temacie i nie siej jakieś propagandy tak jak @KurroHimenez85. Idźcie sobie oboje na jakąś kawę i popłaczcie razem jaki to shibby jest zły.


Panie Adminie, dlaczego moje konto zostało wczoraj wieczorem zablokowane na 14 dni?

Napisałem, że pomysł mi się nie podoba. Napisałem dlaczego mi się nie podoba.
Po tym fakcie została zablokowana możliwość pisania przeze mnie na forum.

Czy naruszyłem zasady używając nieparlamentarnego języka? Czy robiłem wycieczki personalne? Czy też zablokowanie konta, to rodzaj kary, za to, że zbyt mało zdaniem administratora forum wiem na temat skryptu?

Dziś moje konto zostało odblokowane pod wpływem informacji na zagranicznym forum Tomato.

Nadal pomysł mi się nie podoba.

Czy mam się spodziewać, że moje konto zostanie teraz ponownie zablokowane? :-)

Czy na forum mogą pisać jedynie osoby, które mają poglądy zgodne z poglądami Kierownictwa?



wiesz są rzeczy które mi sie niepodobają i pisze o tym co konkretnie i dla czego po zapoznaniu sie o co chodzi ,uwarzam ze najpierw trzeba sie dobrze zapoznać z czymś zeby cos powiedziec ,a nie walnąć jak lysy grzywką o kant kuli, a pozatym chyba nikt nie stoji nad tobą z lufą przy głowie i karze ci korzystać z tomato by shibby ,wiem jak to jest ze tacy ludzie jak ty potrafia zniechęcic do pracy tymbardziej ze ktos robi to za fryko zobacz moze chińczycy maja lepsze tomato które i tak bazuje na tomato shibbyego
Edytowany przez paczek72 dnia 28-11-2012 21:08
Asus RT-N10U v.B1 ||Tomato-K26USB-1.28.RT-N5x-MIPSR2-115-PL-Nocat-VPN||
Linksys E 2500 OFW 1.0.0.7
 
drawsko

Cytat

branetre napisał(a):

@shibby Warto by było dodać na początku skryptu polecenie sprawdzenia sumy kontrolnej z plikiem MD5 umieszczonym na serwerze samego skryptu.
Zabezpieczy to przed wysyłaniem innych danych niż te przez Ciebie pożądane a majsterkowicze kodu nic nie będą psuć


jeśli ktoś modyfikuje skrypt to wywali sprawdzanie sumy kontrolnej i wyśle co chce
 
poldekk

Cytat

paczek72 napisał(a):

wiesz są żeczy które mi sie niepodobają i pisze o tym co konkretnie i dla czego po zapoznaniu sie o co chodzi ,uwarzam ze najpierw trzeba sie dobrze zapoznać z czymś zeby cos powiedziec ,a nie walnąć jak lysy grzywką o kant kuli, a pozatym chyba nikt nie stoji nad tobą z lufą przy głowie i karze ci korzystać z tomato by shibby ,wiem jak to jest ze tacy ludzie jak ty potrafia zniechęcic do pracy tymbardziej ze ktos robi to za fryko zobacz moze chińczycy maja lepsze tomato które i tak bazuje na tomato shibbyego


A więc Twoim zdaniem "walnąłem jak łysy grzywką o kant kuli". Na dokładkę napisałem, że sobie nie zainstaluję następnej wersji Tomato od Shibby'ego, bo mi się nie podoba.

I właśnie dlatego administrator forum postanowił zablokować moje konto - tak? :-)
Edytowany przez poldekk dnia 27-11-2012 11:44
--
WNR3500L v2, ReadyNAS Duo v1
 
branetre

Cytat

drawsko napisał(a):

Cytat

branetre napisał(a):

@shibby Warto by było dodać na początku skryptu polecenie sprawdzenia sumy kontrolnej z plikiem MD5 umieszczonym na serwerze samego skryptu.
Zabezpieczy to przed wysyłaniem innych danych niż te przez Ciebie pożądane a majsterkowicze kodu nic nie będą psuć


jeśli ktoś modyfikuje skrypt to wywali sprawdzanie sumy kontrolnej i wyśle co chce


No to na sztywno wstawić sprawdzenie sumy kontrolnej skryptu w tomato albo bezpośrednio na serwerze

Taki skrypt przed wypuszczeniem wersji 103 będzie już ready więc myśle że można sumy kontrolne dodać do tomato a jak ktoś skrypt edytuje to po prostu nic na serwer nie zostanie wysłane
Edytowany przez branetre dnia 27-11-2012 11:46
 
anonim747874734
pierwszy post został zaktualizowany o metodykę zapoznawania się z informacjami gdyż zdarzają się osobniki które tego nie rozumieją.
Mam nadzieję ,że nie zostanę źle zrozumiany - powyższe info nie kieruję do wszystkich czytelników. Zainteresowani wiedzą ,że to do nich Smile

poldekk - dostałeś nie bana - a zawieszenie konta. nie na 14 ale 7 dni, i pomimo tego zrobiłeś koledze świństwo oczerniając go gdzie indziej (bo oczywście nie mogłeś zrobić tego tutaj).
Jak dla mnie - dostałbyś nie zawieszenie ale właśnie bana o którym wspomniałeś. Skoro @shibby odwiesił Ci konto to zrobił to warunkowo (przeprosiny na linksysinfo.org) - na które nie tylko on ale wszyscy czekamy.
Zwieszenie konta miało dać Ci czas na ochłonięcie i przeczytanie ze zrozumieniem wszystkich informacji. Nie pomogło ? szkoda...

Połączony z 27 listopad 2012 11:42:22:

Cytat

poldekk napisał(a):
Na dokładkę napisałem, że sobie nie zainstaluję następnej wersji Tomato, bo mi się nie podoba.


ALE KOGO TO INTERESUJE ????? Wybacz, nie pasi, move your way...

Cytat

poldekk napisał(a):
I właśnie dlatego administrator forum postanowił zablokować moje konto - tak? :-)

NIE, wyjasnienie masz wyżej...
 
jachu
poldekk - i bardzo dobrze nie uzywaj tomato by shibby. Uzywaj sobie czego chcesz ale nie siej fermentu i nie oczerniaj ludzi jak nie doczytasz a sobie w tej chorej glowie cos ubzdurasz. Wiesz takich to mamy juz w swiecie polityki . Jeden z nich to Macierewicz. Teraz tylko powolaj komisje do zbadania tego co bedzie tomato wysylalo. Rece opadaja jak czytam takich gosci. I zastanawiam sie czemu jeszcze CI pozwalaja pisac. Ja juz dawno poslal bym Ci bana bez mozliwosci odwrotu. Widac admini sa laskawi dla takich jak Ty.
pozdrawiam
Jachu
Netgear WNR3500L v2 - Tomato
APU - OPNSense,PFSense
FeeNAS
Netgear R7000 - Tomato Smile
 
poldekk

Cytat

house napisał(a):

poldekk - dostałeś nie bana - a zawieszenie konta. nie na 14 ale 7 dni, i pomimo tego zrobiłeś koledze świństwo oczerniając go gdzie indziej (bo oczywście nie mogłeś zrobić tego tutaj).
Jak dla mnie - dostałbyś nie zawieszenie ale właśnie bana o którym wspomniałeś. Skoro @shibby odwiesił Ci konto to zrobił to warunkowo (przeprosiny na linksysinfo.org) - na które nie tylko on ale wszyscy czekamy.
Zwieszenie konta miało dać Ci czas na ochłonięcie i przeczytanie ze zrozumieniem wszystkich informacji. Nie pomogło ? szkoda...
.


Jak sam zauważyłeś, moja wypowiedź na zagranicznym forum wynikała przede wszystkim z tego faktu, że miałem tu zablokowane konto, więc tu nie mogłem nic dodać, nic ująć.

Cały czas nie wiem dlaczego konkretnie moje konto zostało wczoraj zablokowane.
Czy naruszyłem zasady forum?
Czy raczej chodziło o to, że wyrażane przeze mnie poglądy są "nie po linii"?
--
WNR3500L v2, ReadyNAS Duo v1
 
anonim747874734

Cytat

poldekk napisał(a):
Jak sam zauważyłeś, moja wypowiedź na zagranicznym forum wynikała przede wszystkim z tego faktu, że miałem tu zablokowane konto, więc tu nie mogłem nic dodać, nic ująć.
Cały czas nie wiem dlaczego konkretnie moje konto zostało wczoraj zablokowane.
Czy naruszyłem zasady forum?
Czy raczej chodziło o to, że wyrażane przeze mnie poglądy są "nie po linii"?


Ty naprawdę niczego nie rozumiesz co się do Ciebie pisze ? nagrać Ci audiobook'a ? proszę Cię...
@Shibby "komunista" ?, ja Leonid Breżniew ?, a OL to PZPR ??? WTF ???
 
branetre
@poldekk czy tobie po prostu nie jest wstyd ? Praktycznie większość już zrozumiała o co w skrypcie chodzi Ba większość go popiera a ty swoim zachowaniem uświadamiasz wszystkich że jest ci źle Powoli mnie smutek ogarnia że nikt nie potrafi ci pomóc Szkoda że masz takie problemy ...

Zastanów się co sobą reprezentujesz

Przemyśl to jakim jesteś człowiekiem ...
Jeżeli cię cała ta sprawa przerasta to zostaw tomato @shibbego w spokoju Zaoszczędzisz swój czas
 
poldekk

Cytat

house napisał(a):

Cytat

poldekk napisał(a):
Jak sam zauważyłeś, moja wypowiedź na zagranicznym forum wynikała przede wszystkim z tego faktu, że miałem tu zablokowane konto, więc tu nie mogłem nic dodać, nic ująć.
Cały czas nie wiem dlaczego konkretnie moje konto zostało wczoraj zablokowane.
Czy naruszyłem zasady forum?
Czy raczej chodziło o to, że wyrażane przeze mnie poglądy są "nie po linii"?


Ty naprawdę niczego nie rozumiesz co się do Ciebie pisze ? nagrać Ci audiobook'a ? proszę Cię...
@Shibby "komunista" ?, ja Leonid Breżniew ?, a OL to PZPR ??? WTF ???


Administratorze, dlaczego zablokowałeś mi wczoraj konto?
Zgadza się, tego nie rozumiem.
Proszę o nie nagrywanie audiobooka, tylko o odpowiedź na pytanie.
Edytowany przez poldekk dnia 27-11-2012 12:10
--
WNR3500L v2, ReadyNAS Duo v1
 
shibby
poldekk ja cie błagam:

Cytat

Zwieszenie konta miało dać Ci czas na ochłonięcie i przeczytanie ze zrozumieniem wszystkich informacji. Nie pomogło ? szkoda...


Czytaj wszystkie posty ze zrozumieniem a nie wybiórczo i na "odpierdol". Sorry za słownictwo ale już dawno nikt mnie tak nie wpienił jak ty.
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
jack78
Zaraz nie będziesz mógł zadać pytania, dlaczego masz po raz kolejny konto zbanowane.

Mikrotik hAP ac2
UniFi AP AC v2
-OFW, UniFi AP PRO- OpenWRT,
Linksys E1000v2 - Tomato-RT-N5x-MIPSR2-116-Hyzoom.4M-Mini
Tenda AC10 - AC1200 OFW
NAS - HP Microserver Gen8 i3-3220T, 8GB RAM 5x 3TB WD RED | Xpenology
 
poldekk

Cytat

shibby napisał(a):

poldekk ja cie błagam:

Cytat

Zwieszenie konta miało dać Ci czas na ochłonięcie i przeczytanie ze zrozumieniem wszystkich informacji. Nie pomogło ? szkoda...


Czytaj wszystkie posty ze zrozumieniem a nie wybiórczo i na "odpierdol". Sorry za słownictwo ale już dawno nikt mnie tak nie wpienił jak ty.


Czy robiłem wycieczki personalne? Nie robiłem. Nie używam epitetów.
Więc o jakim "ochłonięciu" mówisz.
Nie naruszyłem zasad forum, a mimo to moje konto zostało zablokowane.
Przypadkiem moje poglądy nie są jednolite z poglądami Kierownictwa Forum.

Miło jest słuchać oklasków, ale jeżeli pojawi się jeden, czy pięć głosów krytycznych w tłumie, to warto umieć sobie z tym poradzić. Blokada, kneblowanie ludzi, bo mają inne zdanie, to było kiedyś. Na razie wygląda to tak, że kto nie klaszcze, tego trzeba zablokować.

Połączony z 27 listopad 2012 12:23:53:

Cytat

jack78 napisał(a):

Zaraz nie będziesz mógł zadać pytania, dlaczego masz po raz kolejny konto zbanowane.


Brawo ten Pan - Kierownictwo powinno przyznać order :-)
Edytowany przez poldekk dnia 27-11-2012 12:23
--
WNR3500L v2, ReadyNAS Duo v1
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 38

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

Adooni
19-03-2024 19:14
no to przeczytaj to 2 pod - 1 stet z kazdego pasma jest dopuszczony na nody. zrob 2 siec jako goscinna na danym pasmie i wtedy sprawdz

tamtosiamto
19-03-2024 14:17
@Adooni 'Guest network on AiMesh - Router only'

Adooni
18-03-2024 19:20
Asus napisał coś takiego Note: Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node. Only one set is available for each band.

70,423,828 unikalnych wizyt