23 Kwietnia 2024 14:43:45
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· konfiguracja router ...
· Jaki router kupić? ...
· Szukam zaproszenia n...
· [Howto] Xpenology na...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
Najpopularniejsze obecnie wątki
· Jaki router kupi... [551]
· Szukam zaproszeni... [16]
· konfiguracja rout... [8]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.217.208.72
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: HOME MEDIA :: » Technologia VoIP
 Drukuj wątek
Wybór operatora VoIP
Jaka sieć VoIP oferuje tanio lub bezpłatnie :
1. numer telefonu VoIP z numeracją telefonii stacjonarnej Wielkiej Brytani
2. jak wyżej tylko numer faksu
 
megon
Mam takie pytanie czy ma moze znaczenie wybor operatora VoIp - mianowicie mam neta z dialogu ten sam operator swiadczy usluge newfon - czy wybor newfona-na moze okazac sie lepszy ze wzgledu na to ze jest swiadczony wlasnie u tego operatora ( kompresja, sygnalu na maszynach providera ) zaznaczam ze Dialog ma swieta infrastrukture we Wroclawiu ( po powodzi wszytsko odbudowane )

Prosze sie nie smiac gdyby pytanie oakzalo sie smieszne Smile
dom: Asus RT-N16 + Tomato v1.28

praca: WAG200G 1.01.09 + ASUS RT-N16 + SPA1001 3.1.19(SE) + DNS-323 + 2 x 500 GB Raid-1 7200.12
+ VoIP Nokia E65 S60v3
 
bigl
Wybór operatora oczywiście ma znaczenie bo z nim się cały czas komunikuje program/bramka -- i w trakcie rozmowy i gdy nie dzwonisz. ale to nie chodzi o kompresję tylko o szybkość łącza i małe opóźnienia między tobą a nim. I z tego powodu dla Ciebie newfon będzie dobry. Natomiast znaczenie ma też to na ile stabilnie i działa operator i jak są dostępne jego serwery żeby się wogóle do Ciebie można było dodzwonić i żebyś ty mógł zadzwonić do kogoś. Ale ww tym względzie niestety nie słyszałem o newfon-ie nic - ani dobrego ani też złego. Może ktoś inny na forum tego używa lub zna kogoś i coś doradzi.
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
robsonn
Ja mogę powiedzieć, że od ponad roku używam IPFON i są rewelacyjni. Bardzo dobra jakość, przerw praktycznie nie ma (nie liczę konserwacyjnych w nocy). Ostatnio problemy miałem na sylwka w zeszłym roku - było przeciążenie serwerów i przez 2h nigdzie nie możn było się dodzwonić.
Tomato ... since 0.01
WRT54G v2.2 Tomato 1.10 Turbo
WRT54GL v1.0 Tomato 1.07 Turbo
PAP2 NA v1.0 Stock firmware 3.1.5(LS) + IPFON
WPC11B v4.0 modded peek drivers
[b]WRT54 Script Generator - obowi?zkowe narz?dzie ka?dego Link
 
megon
robsonn a powiedzmi jak z wyborem nr telfonu podczas rejestracji w Ip fonie - ( mozna wybrac czy dostajesz automatyczny ) ?
dom: Asus RT-N16 + Tomato v1.28

praca: WAG200G 1.01.09 + ASUS RT-N16 + SPA1001 3.1.19(SE) + DNS-323 + 2 x 500 GB Raid-1 7200.12
+ VoIP Nokia E65 S60v3
 
robsonn
Obecnie możesz wybrać numer z 37 stref numeracyjnych, a dodatkowo podczas rejstracji system proponuje ci około 12 numerów, z których możesz wybrać swój. Powiem szczerze, że generuje całkiem fajne Wink Dodatkowo nie płacisz nic za numer, nie tylko przy rejestracji, ale w ogóle.
Tomato ... since 0.01
WRT54G v2.2 Tomato 1.10 Turbo
WRT54GL v1.0 Tomato 1.07 Turbo
PAP2 NA v1.0 Stock firmware 3.1.5(LS) + IPFON
WPC11B v4.0 modded peek drivers
[b]WRT54 Script Generator - obowi?zkowe narz?dzie ka?dego Link
 
arteq
Czy w IPFONie jest tak ze doładowania mają swoja waznosc ?? Bo np w Actio mam wykupione doładowanie za 5 zł i nie traci one ważnosci.]
Pozdrawiam, Artur
http://digi-led.pl Elementy elektroniczne | urz?dzenia sieciowe | us?ugi informatyczne
http://openwrt.pl - Polskie Centrum OpenWrt
o p e n (your) r o u t e r . p l
 
robsonn
Tak mają swoją ważność.
PLN - czas (dzwonienie/odbieranie) w miesiącach
10 - 1/1
25 - 3/1
50 - 6/1
100 - 12/1
Praktycznie po dwóch doładowaniach mam ważność konta na rok także nie gra to roli Wink
Tomato ... since 0.01
WRT54G v2.2 Tomato 1.10 Turbo
WRT54GL v1.0 Tomato 1.07 Turbo
PAP2 NA v1.0 Stock firmware 3.1.5(LS) + IPFON
WPC11B v4.0 modded peek drivers
[b]WRT54 Script Generator - obowi?zkowe narz?dzie ka?dego Link
 
piotrg
zobacz to http://tanifon.pl/index.php/article_constant/15
dla jednego nr potrzebny transfer 70/70 super jakosc glosu a do tego USA komorka za 6gr
 
bigl
W IPFON-ie nie ma niby opłat za numer, ale za to doładowania przedłużają ważność konta. Czyli jednak żeby mieć numer trzeba płacić. Wychodzi to około 8-9 zł/miesiąc (zależy jak doładowujesz).
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
robsonn
bigL tak trzeba płacić - szczegół w tym, że całe siano wydajesz na rozmowy czyli numer jest za darmo. Im chodzi o coś w rodzaju "umowy lojalnościowej" - nie płacisz nic za numer, ale w miarę regularnie doładowujesz konto. Polityka poprawna gdyż dzięki temu nie uszczuplają drastycznie swojej puli numerów telefonicznych ( nie jest ona przecież nieskończona Wink). Ludzie, którzy nie korzystają z konta przez dłuższy czas tracą swój numer i może on zostać ponownie przydzielony przez system - ot co prepaid po prostu Wink
Tomato ... since 0.01
WRT54G v2.2 Tomato 1.10 Turbo
WRT54GL v1.0 Tomato 1.07 Turbo
PAP2 NA v1.0 Stock firmware 3.1.5(LS) + IPFON
WPC11B v4.0 modded peek drivers
[b]WRT54 Script Generator - obowi?zkowe narz?dzie ka?dego Link
 
bigl

Cytat

robsonn napisał/a:
bigL tak trzeba płacić - szczegół w tym, że całe siano wydajesz na rozmowy czyli numer jest za darmo.

Wydajesz albo i nie - a co jeśli chcę mieć numer żeby ludzie do mnie dzwonili a ja nie dzwonię albo sporadycznie?
Kiedyś myślałem tak jak Ty, ale to jest prawda tylko wtedy gdy używasz wyłącznie IPFON. Obecnie używam do rozmów wychodzących VoipDiscount-a i ta sama rzecz wygląda inaczej - muszę płacić żeby mieć numer a wykorzystuję to właściwie tylko dlatego, żeby nie przepadło. Na szczęście przez parę miesięcy korzystania z samego IPFON wpłacałem i używałem tyle, że konto mam ważne jeszcze przez bodajże 4 lata Smile ale gdybym teraz startował z VoIP to nie wiem czy wybrałbym IPFON właśnie z powodu tego abonamentu.

W Actio dostaje się numer ważny bezterminowo, ale nie wiem jak z ich stabilnością. Są też inne firmy, które wprost mają w cennikach cenę utrzymania numeru przez rok (np. 20 albo 30 zł) ale też nie wiem jak z ich stabilnością. Można oczywiście traktować opłaty w IPFON właśnie jako taki abonament, ale wychodzi on w takim wypadku 100 zł za rok a to IMHO bardzo dużo jak za taką usługę.
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
arthi

Cytat

bigl napisał/a:
W Actio dostaje się numer ważny bezterminowo, ale nie wiem jak z ich stabilnością. Są też inne firmy, które wprost mają w cennikach cenę utrzymania numeru przez rok (np. 20 albo 30 zł) ale też nie wiem jak z ich stabilnością. Można oczywiście traktować opłaty w IPFON właśnie jako taki abonament, ale wychodzi on w takim wypadku 100 zł za rok a to IMHO bardzo dużo jak za taką usługę.


Nie zartuj z actio? To istny koszmar. Jesli chodzi o operatorow to voipdiscount dla wychodzacych i ipfon lub inny np. halonet, nefwon, itptanifon dla przychodzacych. Sam uzywam ipfona, swietna jakosc polaczen przychodzacych ma sie rozumiec i niemal 100% dostepnosc.
Edytowany przez arthi dnia 19-12-2006 02:25
siemens se505
 
bigl

Cytat

arthi napisał/a:
Nie zartuj z actio? To istny koszmar.

Tak jak pisałem nie znam stabilności Actio. To był tylko przykład innego providera z niższą ceną za numer stacjonarny niż te 8 zł w IPFON-ie. Ale wiem, że mogą być problemy ze stabilnością więc sam też używam do przychodzących właśnie IPFON-a traktując te 8 zł jak taki wymuszony abonament i taki wysoki bo mam pewność, że będzie działał numer.
Edytowany przez bigl dnia 20-12-2006 16:01
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
robsonn
bigL lubisz się chyba czepiać Wink Nikto tu nikogo nie zmusza do IPFON'a Wink Bodyzone_pl zadał konkretne pytanie na temat polecanego Voipa.
Nie ma czegoś takiego jak "wymuszony abonament" za numer w IPFON. Ja korzystam z połączeń wychodzących i przychodzących w IPFONie także zużywam całe siano, a więc numer mam za darmo. Nie wszyscy wygadują 300 min tygodniowo na stacjonarki Wink i potrzebują voipdiscounta.
Tomato ... since 0.01
WRT54G v2.2 Tomato 1.10 Turbo
WRT54GL v1.0 Tomato 1.07 Turbo
PAP2 NA v1.0 Stock firmware 3.1.5(LS) + IPFON
WPC11B v4.0 modded peek drivers
[b]WRT54 Script Generator - obowi?zkowe narz?dzie ka?dego Link
 
bigl
0. Nie czepiam się tylko wyjaśniam - bodyzone_pl pytał o polecanego VoIP-a, ale nie o dowolnego tylko o dobrze działającego przy jego łączu w Dialogu.

1. Nie ma "wymuszonego" abonamentu jeśli rzeczywiście zużywasz całe zasilenia. A nie każdy musi tak mieć.

2. Źle kalkulujesz - VoipDiscount możesz potrzebować wtedy gdy wygadujesz przez IPFON więcej niż 14,83 zł miesięcznie. 14,83 zł dlatego, że 8,33 zł to standardowe zasilenie (100 zł ważne 12 miesięcy) a 6,50 zł to koszt VoIPDiscount na miesiąc (przy zakupie zasilenia 5 Euro u resellera - zasilenie jest ważne 4 miesiące i kosztuje 5 Euro + 16% VAT = około 26 zł. Tyle to kosztuje na Allegro).

3. A te 14,83 zł w IPFON to około 165 minut na miesiąc. Ja wydzwaniałem w samym IPFON-ie około 50-60 zł miesięcznie a dzięki przejściu na model IPFON+VoipDiscount teraz mam stały koszt właśnie na poziomie 14,83 zł miesięcznie.

4. Kalkulacja z punktu 3 zakłada, że w VoipDiscount w ciągu tych 4 miesięcy wykorzystam 5 Euro - na rozmowy na komórki (stawka 5 centów/minutę) oraz na stacjonarne (do Polski i innych krajów jeśli wyjdę poza limit 300 minut/tydzień). Ja nie dzwonię na komórki z VoipDiscount ani nie wydzwaniam ponad 300 minut/tydzień także w efekcie po 4 miesiącach mam jeszcze na koncie 5 Euro do wydzwonienia po ich stawce - 1 cent/minutę na stacjonarne do Polski. Także tak naprawdę zasilenie 5 Euro starcza mi na powiedzmy 5 miesięcy czyli miesięcznie wydaję na VoipDiscount 5,20 zł a na IPFON+VoipDiscount łącznie 13,53 zł. I to wszystko - a dzwonię około 10-12 godzin miesięcznie!!!
Edytowany przez bigl dnia 20-12-2006 22:52
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
robsonn
Świetna kalkulacja Smile
Mam kilka pytań:
1. czy Twoje obliczenia aprpo Betamaxa obejmują koszt przelewu zagranicznego? Czy kupowanie u resellera umożliwia ominięcie kosztów przelewu ?
2. czy jeśli aukcje tego typu na Allegro znikną nadal będzie się kalkulowało?
3. Ostatnie i najważniejsze pytanie - czy miałeś okazję tłumaczyć komuś (instruować) jak wykonać pełne doładowanie konta w IPFON, betamaxie i korzystania z dwóch linii?
Tomato ... since 0.01
WRT54G v2.2 Tomato 1.10 Turbo
WRT54GL v1.0 Tomato 1.07 Turbo
PAP2 NA v1.0 Stock firmware 3.1.5(LS) + IPFON
WPC11B v4.0 modded peek drivers
[b]WRT54 Script Generator - obowi?zkowe narz?dzie ka?dego Link
 
bigl
Widzę, że się przekonujesz powoli Wink

Ad. 1 - kupujesz u resellera (polskiej firmy) kod promocyjny. Płacisz resellerowi czyli jest to płatność na konto w polskim banku. Jak kasa dojdzie do resellera to on Ci wysyła mailem kod promocyjny - 16-znakowy kod alfanumeryczny. Ten kod wprowadzasz na stronie VoipDiscount gdy jako formę płatności wybierzesz "Redeem Voucher". I to wszystko. Także nie ma żadnego przelewu zagranicznego, płacenia kartą itp. Jest prosty przelew krajowy, którego koszt to albo 0 zł albo 0,50 zł - zależy jak masz w banku i gdzie przelewasz. Przyjmując najpopularniejszy wariant, że i Ty i reseller macie konta ww mBanku to koszt jest 0 zł i on dostaje kasę natychmiast więc i ty dostajesz maila natychmiast. Przy dobrej organizacji cała "zabawa" trwa minutę. Smile

Ad. 2 - Jeśli aukcje znikną (chociaż nie wierzę w to bo Betamax rośnie w siłę i resellerów przybywa) to zawsze możesz zrobić to samo zasilając konto ze strony VoipDiscount za 10 Euro przez Moneybookers. Wtedy najpierw zakładasz bezpłatnie konto w MoneyBookers, zasilasz je na 11,60 Euro (10 Euro + 16% VAT) przelewem krajowym (MoneryBookers ma konto w BRE Banku - przelew idzie max 2 dni) i potem już on-line w parę sekund zasilasz konto na VoipDiscount z MoneyBookers. Niestety na razie zasada jest taka, że za 5 Euro możesz zasilić konto tylko kupując kod u resellera a na stronie tylko za 10 Euro. Czyli w mojej kalkulacji wszystkie wpłaty na VoipDiscount trzeba pomnożyć x2. Ale i tak się opłaca i działa to - tak robiłem 2 pierwsze zasilenia VoipDiscount. A przede wszystkim nie wierzę w to, że znikną resellerzy sprzedający na Allegro vouchery za 5 Euro - ze 2 miesiące temu na liście na stronie VoipDiscount było ich w Polsce około 10 a teraz jest około 40. Także IMHO co najwyżej mogą tanieć vouchery. Smile

Ad. 3 - Oczywiście. Po moich instrukcjach telefonicznych kilku moich znajomych zakupiło bramki Linksys SPA1001, skonfigurowało obie linie, zasiliło je, korzystają i są bardzo zadowoleni. Tylko rodzicom zrobiłem to sam, ale to już emeryci nie mający żadnego styku z informatyką także to się wybacza. Wink Za to im nie powiedziałem nawet co i jak - mają proste stałe łącze radiowe w domu, więc postawiłem bramkę z nowym numerem, podłączyłem mówiąc, że to nowa firma telefoniczna i że mają teraz z tego korzystać i że mają iść i wypowiedzieć umowę z TP bo się to nie opłaca (wydzwaniali miesięcznie spokojnie ponad 100 zł). Od tego czasu są bardzo zadowoleni, konta zasilam ja (nie będę prosił rodziców o 15 zł miesięcznie bo dawno już wyrosłem z kieszonkowego Wink ) i nie wiedzą nawet, że używają VoIP. Grin

Po prostu spróbuj - wydasz 26 zł i masz 5 miesięcy na przekonanie się. Zobaczysz, że warto! Grin
Edytowany przez bigl dnia 20-12-2006 23:00
Router: Netgear R7000 + FreshTomato (latest)
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite
NAS: AsRock BeeBox Fanless + Ubuntu 20.04 Server + WD My Book Essential 8TB
Players: Odroid N2+ with Coreelec / Android TV (Nokia Streaming Box 8010)
 
SlyT
No dobrze. To ja sie przylacze do tej dyskusji nt. "Moj samochod jest najlepszy na swiecie" (ew. p****s, komputer czy operator VOIP).

U mnie uklad jest taki. Ja i rodzice w Polsce, brat w Anglii. Wszyscy mamy IPFON ze wzgledu na niezawodnosc i polski numer. Rozmowy w naszej grupie - zero PLN. Brat ma rozmowy na stacjonarki w Polsce po 0,09 PLN. Wszyscy mamy w ramach "abo" do wykorzystania na nr stacjonarne 100 min. rozmow / m-cznie. Nigdy nie zdarzylo sie nam tego wykorzystac.

@bigl
podaj podobne rozwiazanie z analogiczna funkcjonalnoscia w Betamax-ie.
A czy przypadkiem nie jest tak, ze w Voipdiscount 10EUR przepada po 3 mcach ?

Wnioski:
1. NIE MA IDEALNYCH ROZWIAZAN,
2. wybor operatora VOIP jest zalezny od INDYWIDUALNYCH potrzeb,
2. DALSZA TA DYSKUSJA STAJE SIE BEZCELOWA jako ze mowimy tylko o IPFON oraz Betamax.

P.S. do dobrego czlowiek szybko sie przyzwyczaja ... ostatnio zabolalo mnie ze za rozmowe z mbankiem zaplacilem 0,35 PLN ... Grin
Edytowany przez SlyT dnia 20-12-2006 23:37
Linksys E2000 Tomato 1.28 shibby's compilation
Linksys EA6700 FreshTomato
 
arthi

Cytat

robsonn napisał/a:
Świetna kalkulacja Smile
Mam kilka pytań:
1. czy Twoje obliczenia aprpo Betamaxa obejmują koszt przelewu zagranicznego? Czy kupowanie u resellera umożliwia ominięcie kosztów przelewu ?
2. czy jeśli aukcje tego typu na Allegro znikną nadal będzie się kalkulowało?
3. Ostatnie i najważniejsze pytanie - czy miałeś okazję tłumaczyć komuś (instruować) jak wykonać pełne doładowanie konta w IPFON, betamaxie i korzystania z dwóch linii?


Mozesz doladowac u mnie, od dawna jestem resellerem, za 5 euro 25zl. Kod moge wyslac od reki, nick znam jeszcze z neostrady.info. Jezeli natomiast chcesz konto doladowac samodzielnie zaloz konto w moneybrookers, ewentualnie karta platnicza, to drugie zdecydowanie szybciej! Gereralnie tak jak zostalo napisane wyzej.

Cytat

SlyT napisał/a:
A czy przypadkiem nie jest tak, ze w Voipdiscount 10EUR przepada po 3 mcachD


Kwota nie przepada, przez co betamax jest jeszcze bardziej opcalny. Jeszcze dwa miesiace temu rzeczywiscie kwota doladowania przepadala, teraz gdy tak sie nie dzieje, betamax nie ma sobie rownych!

Cytat

SlyT napisał/a:
U mnie uklad jest taki. Ja i rodzice w Polsce, brat w Anglii. Wszyscy mamy IPFON ze wzgledu na niezawodnosc i polski numer. Rozmowy w naszej grupie - zero PLN. Brat ma rozmowy na stacjonarki w Polsce po 0,09 PLN. Wszyscy mamy w ramach "abo" do wykorzystania na nr stacjonarne 100 min. rozmow / m-cznie. Nigdy nie zdarzylo sie nam tego wykorzystac.


W betamax dzwonisz po loginie i tez jest za free.
Edytowany przez arthi dnia 21-12-2006 00:40
siemens se505
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
23-04-2024 12:35
modem bez smilocka?

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

71,260,905 unikalnych wizyt