16 Maja 2024 06:46:33
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [Howto] Xpenology na...
· Takedown 2000
· [HOWTO] Kompilacja "...
· nju swiatło pytania
· konfiguracja router ...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· Jaki router kupić? ...
· Szukam zaproszenia n...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [Howto] Xpenology... [29]
· Takedown 2000 [3]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
3.16.203.149
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: POZOSTAŁE :: » Free zone
 Drukuj wątek
OT - RT-N66U - problemy z dostawami.
pawel_z1
Ja zamówiłem w sieciovo:

http://sieciovo.pl/router-asus-rt-n66...owosc.html

ale czekam już tydzień na wysyłkę.
 
gsrw005
Witam

Poprosze na PW dane z zamówienia zaraz się dowiem dlaczego tydzień klient czeka na towar
Sprzęt leży na magazynie - więc nie powinno być problemów.
Pozdrawiam
Micha?

zapraszamy na nasz? stron?: ?
www.mousemedia.pl
www.sieci.sklep.pl
www.sieciovo.pl
 
freq

Cytat

pawel_z1 napisał(a):

Ja zamówiłem w sieciovo:

http://sieciovo.pl/router-asus-rt-n66...owosc.html

ale czekam już tydzień na wysyłkę.


Nie Ty jeden...jutro mi też minie tydzień...a zamówienie płacone i "w trakcie realizacji" od 17 kwietniaSad

na moje zapytanie dostałem odpowiedz (w tamtym tygodniu):
"...zainteresowanie modelem RT-N66U przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Pana zamówienie jest zakolejkowane na magazynie..."

Kurka...a mogłem po prostu podjechać i kupić...50km to nie tak dalekoSad
===============================================================
Asus RT-AC66U | N66U-bridge
380.70_HGG-FINAL
 
zander
I ja mam tak samo. Poczyniłem natomiast trochę działań i o to co mi wyszło:

1. w całej Polsce w firmach które mają w swojej ofercie ten router czekają na dostawę - ma być 24-go kwietnia (to jest ponowny termin)
2. ceny w Polsce są zróżnicowane i są również o wiele mniejsze niż w sieciovo, sieci, mause itp
3. sieciovo, sieci, mause to ta sama firma i wszystkim opowiadają że posiadają masę routerów na stanie
4. osób które zakupiły w sieciovo, sieci, mause jest bardzo dużo i wszyscy maja ten sam problem = brak dostarczonego sprzętu a u niektórych od ponad tygodnia
5. inne sklepy odpowiadają na zapytania że potwierdzą zamówienie jak będą miały na stanie

Mi wyszło z tego jedno: ktoś chce zbić kapitał na produkcie którego niekoniecznie ma na stanie zagraniami w stosunku do klientów
poniżej pasa.

Pozdrawiam forumowiczów



Cytat

freq napisał(a):

Cytat

pawel_z1 napisał(a):

Ja zamówiłem w sieciovo:

http://sieciovo.pl/router-asus-rt-n66...owosc.html

ale czekam już tydzień na wysyłkę.


Nie Ty jeden...jutro mi też minie tydzień...a zamówienie płacone i "w trakcie realizacji" od 17 kwietniaSad

na moje zapytanie dostałem odpowiedz (w tamtym tygodniu):
"...zainteresowanie modelem RT-N66U przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Pana zamówienie jest zakolejkowane na magazynie..."

Kurka...a mogłem po prostu podjechać i kupić...50km to nie tak dalekoSad
 
gsrw005
Witam

Bardzo proszę o wszelkie takie informacje na PW zajmę się nimi od razu - jestem poza firmą więc nie bardzo wiem co się dzieje 18.04 na magazynie było jeszcze 15szt RT-N66U i 5szt DSL-N55U
Jeśli do kogoś nie doatrł jeszce towar będę interweniował bo nie po to wysyłam kody rabatowe dla użytkowników forum żeby teraz był problem z wysyłką.

Co do informacji od @zander

1. Zgadza sie stylko tyle że żaden dystrybutor tego nie ma - dostawa do rodzimych dystrybutorów będzie dopiero 27-30 kwiecień a nie 24 Sad bo ASUS na magazynie w Holandii nie przygotował towaru.
2. Zgadza się
3. To są akurat dwie firmy ale zapraszam do nas - wówczas będzie mógł Pan zweryfikować czy posiadamy "masę routerów na stanie"
4. skąd taka informacja - póki co to wiem o 3 osobach które tu napisały i wiem o 20 osobach które odebrały kody rabatowe i zakupiły sprzęt bez problemów
5. nie umiem tego zweryfikować

Skoro Panu tak wyszło jest mi bardzo przykro - ale gdybym chciał zbijać kapitał to nie na takim sprzęcie i nie inwestowałbym w forum wysyłając sprzętu za ponad 4000 na testy

Jeśli sprzętu rzeczywiście nie ma na magazynie wówczas wszyscy którzy złożyli zamówienie i oczekują na towar dostaną odpowiednią rekompensatę ale to już nie na forum tylko na PW
Edytowany przez gsrw005 dnia 23-04-2012 12:14
Pozdrawiam
Micha?

zapraszamy na nasz? stron?: ?
www.mousemedia.pl
www.sieci.sklep.pl
www.sieciovo.pl
 
zander
ad. gsrw005

Niestety tak mi wyszło a to że Panu jest przykro że zaczęliśmy się żalić publicznie rozumiem choć mnie i innym kupującym chyba bardziej gdy wyłożyli niemałą gotówkę na sprzęt którego nie otrzymali do tej chwili.

Nie będę też polemizował z datami, dostępnością itd... ja jestem tylko klientem i nie mam w tym interesu finansowego.
Przekazuję forumowiczom tylko to co udało mi się ustalić z wiadomości również od innych sklepów (czy lepszych czy gorszych o tym nie piszę).
Nie jest dla mnie żadnym pocieszeniem że inni też mają takie problemy.

Jeśli już pojawiły się głosy na publicznym forum o problemach to chyba jest to wystarczającym dowodem że coś jest nie halo
i coś powinien Pan zrobić a nie pisać o ilości wiadomych przypadków - ja znam na pewno więcej bo i moi znajomi też zakupili i mają ten sam problem.
Czy dopiero jak się pojawią ich wpisy to będzie to dopiero wystarczająca ilość? Tak samo nie będę testował/sprawdzał ilości towaru bo to czy jest czy nie
wychodzi zawsze po szybkości otrzymania go po zakupie czy to w sklepie internetowym, allegro itp.

To że monitoruje Pan forum w tym temacie znaczy że jest coś na rzeczy z dostawami natomiast ja jak i forumowicze oraz inni generalnie liczą nie na chowanie głowy w piasek tylko jakieś odpowiednie działania.

Pozdrawiam wszystkich

PS. szkoda że i ja nie pojechałem po odbiór osobisty - mam raptem 35 km od rodzinnego domu

Połączony z 23 kwiecień 2012 12:35:18:
oops...
sorki ale dopiero po odpisaniu to przeczytałem ...
oczywiście tak zrobię na przyszłość a teraz proszę o dyspensę

pozdrawiam


Cytat

house napisał(a):

Sprawy logistyczne proszę załatwiać na PW tak jak prosił kolega @gsrw005.
Nie róbmy OT - @zander :/

Edytowany przez zander dnia 23-04-2012 12:35
 
gsrw005
@zander

Nie jest mi przykro ze zaczeliście się żalić publicznie - bo pozwoli to wyeliminowac słabe ogniwo w mojej firmie - jest mi przykro że coś nie zadziałało u mnie w firmie podczas mojej nie obecności

Głowy w piasek nie chowam

formu monitoruję nie dlatego że mam jakieś braki i problemy z dostawami ale dlatego że współpracuję z nim od ponad 4lat a nie od dziś SadSad

i na koniec szkoda że nie przyjechał Pan osobiście fak 35KM to

Ponownie proszę wszystkie problemy kierować na PW
w tym temacie już nie będę pisał
Pozdrawiam
Micha?

zapraszamy na nasz? stron?: ?
www.mousemedia.pl
www.sieci.sklep.pl
www.sieciovo.pl
 
gsrw005
Dziękuję Smile
Pozdrawiam
Micha?

zapraszamy na nasz? stron?: ?
www.mousemedia.pl
www.sieci.sklep.pl
www.sieciovo.pl
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 44

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,115
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
12-05-2024 18:22
Ma ktos sim Plus lub Plush? Mam kod to terabajta danych na 30 dni z blikomanii Smile

RaTaJ
10-05-2024 15:43
Czy intel n100 4x 3,40Ghz z Intel HD i DDR5 byłby dobry, widziałem za 550zł z 8gb ram i ssd 512gb?

Adooni
26-04-2024 14:41
jaki router RMerlin nie pociagne, tomato/ openwrt tak non hilink,

tamtosiamto
23-04-2024 12:35
modem bez smilocka?

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

71,862,695 unikalnych wizyt