07 Maja 2024 08:59:51
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Takedown 2000
· [Howto] Xpenology na...
· [HOWTO] Kompilacja "...
· nju swiatło pytania
· konfiguracja router ...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· Jaki router kupić? ...
· Szukam zaproszenia n...
· dodatkowe złącza s...
· RT-N18U - nie można...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Firewall nie zawsze ...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [HOWTO] Kompilacj... [67]
· [Howto] Xpenology... [25]
· nju swiatło pytania [4]
· Takedown 2000 [2]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.222.115.120
Zobacz wątek
OpenLinksys » :: ROUTERY :: » Netgear
 Drukuj wątek
wnr3500l zawiesza sie
silvah
no wlasnie, znow mam problem z tym gownem. Jakis czas temu pisalem, ze zawiesza mi sie w ten sposob ze nie ma z nim zadnego kontaktu a przy probie mrugaja rownolegle diody ethernetowe. Jednakowoz po wgraniu tomato problem na jakis czas ustal zeby znow powrocic. Wgralem mu na nowo oryginalny firmware i co zaobserwowalem to to ze gdy sie "zawiesza" to nie ma z nim zadnego kontaktu przez radio ani przez lan ale dziala komunikacja miedzy poszczegolnymi portami lanowymi. Ktos mial jakis podobny problem? Najgorsze jest to ze to sie dzieje czasami 2 razy w ciagu 10 minut a czasami raz na 10 dni...Naturalnie musze go wlaczac i wylaczac zeby doszedl do siebie...
 
hermes-80
Skoro dzieje ci się to na oryginalnym sofcie to się nawet nie zastanawiaj, tylko wysyłaj na serwis.
===============================================================
Netgear WNR3500L v1
Podziękowania dla administracji Openlinksys.info!
 
buniaczek
A może to kwestia zasilacza? Jak masz możliwość podmień na inny - w kilku przypadkach opisanych na forum pomogło.
-------------------------
Netgear WNR3500L || Tomato-K26USB-1.28 RT5x MIPSR2 101V Big-VPN ||
Asus RT-N56U || Asus firmware 3.0.0.3.135 - wygrania w konkursie na openlinksys.info||
[b]Asus RT-N10U v.B1 [small]
 
silvah
watpie zeby to byl zasilacz, szczegolnie ze jestem juz po zgloszeniu reklamacji i zasilacza kazano mi nie pakowac.
A przy okazji: tez musieliscie dzwonic do jakiegos A-NOVO Polska?


Ta firma to jakas kpina, od 2 godziny nikt tam nie odbiera telefonu.
 
shibby
sprawdz miernikiem lepiej ten zasilacz przed wysylka.
Proxmox VE: i7-7700T, 64GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
silvah

Cytat

shibby napisał(a):

sprawdz miernikiem lepiej ten zasilacz przed wysylka.


Zebym jeszcze taki posiadal to bym sprawdzil Wink Licze ze to jednak nie zasilacz, wydaje mi sie ze predzej by sie router restartowal gdyby to byla jego wina...A same zwiechy wydaje mi sie ze teraz nasilily sie wraz z upalami ale juz mi sie nie chce gdybac - niech wymienia i sie okaze. Szkoda tylko ze w tym anovo ciagle nikt nie odbiera telefonu - zenada.
 
shibby

Cytat

silvah napisał(a):


Zebym jeszcze taki posiadal to bym sprawdzil Wink


Sąsiada podpytaj. Przecież to minuta roboty. Podłączasz zasilacz do prądu i patrzysz czy ma takie napięcie jakie mieć powininen. Jak bedzie niższe to wina zasilacza.
Proxmox VE: i7-7700T, 64GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
silvah

Cytat

maxikaaz napisał(a):

Cytat

silvah napisał(a):

watpie zeby to byl zasilacz, szczegolnie ze jestem juz po zgloszeniu reklamacji i zasilacza kazano mi nie pakowac.
A przy okazji: tez musieliscie dzwonic do jakiegos A-NOVO Polska?


Ta firma to jakas kpina, od 2 godziny nikt tam nie odbiera telefonu.

A-NOVO to nie jest kpina, to porażka Netgeara na całej linii... Mając takich partnerów w biznesie to można od razu się zwijać z torbami.
Dziadostwo w najczystszej postaci. Złapali kontrakt z dużą firmą i pośladki usiadły im na tronach.
Dodzwonic się to jedno, dogadać to drugie. Stado imbecyli, starających się jedynie "odhaczyć" klienta.
Mimo kilkukrotnych rozmów umówili mi kuriera na godz. 16, chociaż dokładnie tłumaczyłem, że przed 19 w domu nie bywam. Złośliwie...?
Doszło do tego, że po kilku tygodniach sprawę załatwiałem bezpośrednio z hotline Netgeara, i tu byłem obsłużony wyjątkowo sprawnie, do mojego RMA został przydzielony konkretny jeden człowiek, pilotował sprawę do końca, router z wymiany dotarł do mnie błyskawicznie innym kanałem.

BTW - u mnie siadł i zasilacz, i router. Były 2 RMA, starego zasilacza nie kazano mi zwracać, dostałem po 2 dniach od zgłoszenia nowy, i po jakimś czasie router przyszedł w komplecie z następnym.
Sekcja elektroniki zasilacza nie wykazała problemu, wina leżała w ... kablu, a konkretnie w zalewanej wtyczce, gdzie nastąpiło upalenie przewodu tuż przy spoinie łączącej do tulei prowadzącej minus.


No niestety, na infolinii netgeara koles powiedzial, ze jak zalatwie to sprawnie to jutro przyjedzie kurier. Super - tylko ze od godziny 13 do teraz nikt w tym syfnym anovo nie odebral telefonu. Powiedzcie mi gdzie sie zglasza jakies skargi - przeciez to jest kpina? Netgear to moze nie jest jakis potentat ale zeby z takimi pajacami wspolpracowac to sie dziwie.

Jezeli chodzi o ten zasilacz to troche mnie zaniepokoiliscie. W sumie to dziwne ze oni nie chca z marszu zasilacza razem z routerem skoro tak naprawde nie wiadomo co jest przyczyna problemu...

maxikaaz: czyli dostales 2 zasilacze? Odeslali Ci router razem z nowym zasilaczem? To moze mi tez by ten zasilacz przyslali...
Edytowany przez silvah dnia 07-06-2011 16:46
 
silvah

Cytat

maxikaaz napisał(a):

ry miałem sobie zutylizować we własnym zakresie.
Kilka dni po zgłoszeniu (2-3) był kurier z nowym zasilaczem. Po wielu perypetiach router otrzymałem nowy, fabrycznie zapakowany, kompletny zestaw, z zasilaczem.
Opowiadając krótko na Twoje pytanie: tak, w rezultacie dostałem 2 zasilacze.
Nowy rozebrałem niedawno i porównując pomiary ze starym uszkodzonym doszedłem do wniosku, że elektronika w uszkodzonym jest ok. Wymiana wtyczki pomogła, starą poddałem sekcji i znalazłem przyczynę.


To teraz pytanie czy dostales ten zestaw ze wzgledu na "turbulencje" czy tez standardowo wymieniaja komplet w co watpie ;/

edit. z miernikiem bedzie ciezko ale znalazlem jakis zasilacz od mojego starego 3coma, ktory tez daje 12v tyle ze nieco mniejsze natezenie bo 1.25A a oryginalny ma 1.5...podlaczylem dziala, zobaczymy czy bedzie sie wieszal.
Edytowany przez silvah dnia 07-06-2011 17:26
 
silvah

Cytat

maxikaaz napisał(a):

Zestaw dostałem nowy, bo innego bym nie przyjął.
Router był uszkodzony. Naprawa - raczej nikt się w to nie bawi, zwracasz sztukę bo musi być do rozliczenia. Wydają nowy zestaw z półki.
Zasilacz był traktowany jako odrębna awaria.


Jesli jest tak jak piszesz to super, nie mam sie czym przejmowac. Gorzej jakby mi odeslali sam router a by sie okazalo ze to zasilacz...
 
silvah

Cytat

maxikaaz napisał(a):

Wtedy zgłaszasz, że masz uwalony zasilacz. 2 dni później już bez kontaktów z A-NOVO (tfu, tfu...) masz kuriera z nowym egzemplarzem.


Tak czy inaczej to chyba nie jest zasilacz, bo na 3comowym wlasnie zlapal taki sam zwis przy probie aktualizacji ustawien wifi... teraz tylko sie modle zeby w anovo jutro ktos pracowal :|
 
sasiadka
Załatwiłem reklamację mojego WNR3500L z Netgear'em i firma A-Novo
w przeciągu kilku dni. Nie miałem żadnych problemów z rzeczoną firma A-Novo
z Wołomina.
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam : Marian
Router NETGEAR WNR3500Lv1
Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-132 K26 USB BTgui-VPN
 
silvah

Cytat

sasiadka napisał(a):

Załatwiłem reklamację mojego WNR3500L z Netgear'em i firma A-Novo
w przeciągu kilku dni. Nie miałem żadnych problemów z rzeczoną firma A-Novo
z Wołomina.


Ja moze tez bym nie mial...gdyby tam ktos pracowal.
A moze mam nieaktualny numer?

"Po okolo godzinie od otrzymania tego maila prosze skontaktowac sie telefonicznie z A-NOVO Polska: 022 776 70 42 (pracuja: poniedzialek ÷ piatek, w godzinach: 8.00 - 16.00) i umowic sie z nimi na odbior urzadzenia."

btw tak sobie wpisalem w google anovo http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,2...,27073,0,0 i juz w sumie mnie nie dziwi ze tam nikt nie odbiera.
 
sasiadka

Cytat

maxikaaz napisał(a):

Wiem, że OT, ale... Grin

@sasiadka - skreślisz mi numerki na kuponie...?

Przytoczyłem tylko konretny fakt, kóry miał miejsce w moim przypadku.

PS.
Wygrywam co tydzień, bo nie gram w totolotka.
-----------------------------------------------------
Pozdrawiam : Marian
Router NETGEAR WNR3500Lv1
Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-132 K26 USB BTgui-VPN
 
silvah
Procedura gwarancyjna zakonczona. Dostalem nowiutki zafoliowany router, takze jesli chodzi o sama gwarancje trzeba firme netgear pochwalic, ze nie robia sobie jaj tak jak niektorzy...
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,115
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

Adooni
26-04-2024 14:41
jaki router RMerlin nie pociagne, tomato/ openwrt tak non hilink,

tamtosiamto
23-04-2024 12:35
modem bez smilocka?

man1
22-04-2024 23:27
Czy próbował ktoś uzywac karty voice (z nolimit GB) od tmobile w modemie /routerze? Da się jakoś to zrobić? Bo u mnie neta brak. E3372 Sad

tamtosiamto
31-03-2024 12:54
Wesolego jajka wszytskim forumowiczom Grin

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

71,612,088 unikalnych wizyt