28 Marca 2024 23:46:46
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· [Howto] Xpenology na...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· [MOD] FreshTomato-AR...
· Optware na CIFS
· RT-AX56U - Status kl...
· Asus TUF-AX3000_V2 p...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· Multiroom N z wykorz...
· [S] Asus RT-AC68U E1
· [S] ASUS RT-AC68U
· Rozłączanie klient...
· serwer VPN za wan'em
· Przejscie z dyndns f...
· WDR3600 i problem z WAN
· Jaki USB hub do syno...
· [S] Karta sieciowa Q...
· Asus rt-n18u port fo...
· Netflix dzielenie ko...
· Nextcloud konfigurac...
· Netgear WNR3500L
Najpopularniejsze obecnie wątki
· [MOD] FreshTomato... [869]
· [MOD] Tomato64 (x... [27]
· [Howto] Xpenology... [14]
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
36% [151 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
52% [216 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [4 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [15 głosów]

Ogółem głosów: 416
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
54.167.52.238
Zobacz wątek
 Drukuj wątek
Warny, bany, inne represje
maxikaaz
Na początek cytat:

Cytat

witam.Czy jest jakis poradnik jak ustawic program zeby sciagac torenty na dysk 60giga .podlonczony do netgar wrl 3500 v2 wgrane tomato.


Zgłaszam postulat - bo taka jest idea tego działu - żeby producentów takich wypowiedzi karać dożywotnimi wakacjami od forum.
A każdego, kto się uprze ze swoją uprzejmością, żeby im pomóc - wakacjami dwutygodniowymi i wyłączeniem z najbliższego konkursu.

Wory z jajami skręca, gdy się coś takiego widzi. Gorzej to wygląda niż stół u Durczoka.
Można zrozumieć literówkę, jakieś zdanie niezgrabne, brak polskich liter, nawet czasem jakiegoś "orta".
Można przymknąć oko na tekst z translatora, wstawiony przez któregoś z obcojęzycznych Forumowiczów.
Jednak udawanie osoby upośledzonej jest co najmniej niesmaczne, bo kpiny z czyjegoś nieszczęścia nie są śmieszne.

Apel do Administracji - niech Moderatorzy mają "zielone światło" na natychmiastowe zamykanie/usuwanie takich wątków/wypowiedzi i banowanie "twórców".
 
przemasisko
Temat zamknięty. Podpowiedź już dostał.
Co banów, moderatorzy nie mają takowej funkcji...
 
Marco76
@maxikaaz - problem w tym, ze to na bank nie pisał automat ani translator. Dzisiejsza młodzież ma już taki "styl"... Wink
Nie mówię, żeby z tym nic nie robić, ale proszę tylko żeby to forum nie stało się mekką "grammar nazi" jak taka elektroda na przykład, bo wówczas to forum zwyczajnie umrze.
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
maxikaaz
Elektroda nie umiera, więc jednak może to być dobry kierunek.

A wymaganie od Forumowicza, żeby poprawnie sformułował swój problem, i umiał go przedstawić... to naprawdę tak dużo..?

Bo to, co przytoczyłem, to jest klasyczne "sranie na perski dywan w salonie i wycieranie dupy firanką".
A nie zwracanie na to uwagi jest większym przewinieniem, niż robienie tego.

Gość nawet nie pokusił się, żeby poprawnie napisać model routera...

Uważasz, że tolerowanie takich wynalazków wpływa pozytywnie na rozwój forum, i nadaje mu prawidłowy kierunek rozwoju...?
 
Marco76
Przepraszam, ale miałem konto na elektrodzie bodajże od 2004 roku i po wielu latach je usunąłem, bo nie odpowiada mi taki stan rzeczy, że wartościowi ludzie pouciekali z tego miejsca a reszta modów potrafi tylko wytknąć literówki i odmianę przymiotnika nie odnosząc się zupełnie do treści pytania. Jak komuś to odpowiada - proszę uprzejmie.

Poza tym Twój post jest też niekulturalny, nie trzeba tak dosadnie wyrażać się o innych, a już na pewno da się to zrobić mniej wulgarnie.

Ten, jak to nazwałeś "wynalazek" jest człowiekiem, tylko mniej wykształconym, i nie daje Ci to automatycznie prawa do takiego pisania o nim.

Jasne, trzeba ustalić pewne ramy, ale automatyczne "gnojenie" czy też tryb postępowania jak na elektrodzie ani nie czyni (Ciebie i kogokolwiek innego) ani lepszym, ani nie jest to najlepsza droga - tam się po prostu rozstrzeliwuje ludzi.

Fakt, elektroda mimo to się jakoś trzyma. Ale tamto forum jest o wiele bardziej rozbudowane i wielotematyczne, takie miejsca jak OL po wprowadzeniu podobnego rygoru po prostu umrą, nie ma innej opcji. Całkowicie nie, fakt, ale co - w pięciu czy w dziesięciu będziemy sobie tu pisać? Użytkownik ma się stosować do regulaminu, okej, ale nie może być tak, że się będzie bał zadać jakiekolwiek pytanie... Siłą forum są ludzie, a ludzie są różni, wszyscy nie mogą być tacy sami - to niemożliwe.
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
paczek72

Cytat

Marco76 napisał(a):

Przepraszam, ale miałem konto na elektrodzie bodajże od 2004 roku i po wielu latach je usunąłem, bo nie odpowiada mi taki stan rzeczy, że wartościowi ludzie pouciekali z tego miejsca a reszta modów potrafi tylko wytknąć literówki i odmianę przymiotnika nie odnosząc się zupełnie do treści pytania. Jak komuś to odpowiada - proszę uprzejmie.

Poza tym Twój post jest też niekulturalny, nie trzeba tak dosadnie wyrażać się o innych, a już na pewno da się to zrobić mniej wulgarnie.

Ten, jak to nazwałeś "wynalazek" jest człowiekiem, tylko mniej wykształconym, i nie daje Ci to automatycznie prawa do takiego pisania o nim.

Jasne, trzeba ustalić pewne ramy, ale automatyczne "gnojenie" czy też tryb postępowania jak na elektrodzie ani nie czyni (Ciebie i kogokolwiek innego) ani lepszym, ani nie jest to najlepsza droga - tam się po prostu rozstrzeliwuje ludzi.

Fakt, elektroda mimo to się jakoś trzyma. Ale tamto forum jest o wiele bardziej rozbudowane i wielotematyczne, takie miejsca jak OL po wprowadzeniu podobnego rygoru po prostu umrą, nie ma innej opcji. Całkowicie nie, fakt, ale co - w pięciu czy w dziesięciu będziemy sobie tu pisać? Użytkownik ma się stosować do regulaminu, okej, ale nie może być tak, że się będzie bał zadać jakiekolwiek pytanie... Siłą forum są ludzie, a ludzie są różni, wszyscy nie mogą być tacy sami - to niemożliwe.


Witam i tu jest fajnie po ludzku napisane ,nie każdy jest ideałem ,mozna sie czepiać pierdół ale i można pomóc, sporo sie tu nauczyłem nawet udaje mi sie pomagać i to mnie cieszy pozdrawiam
Asus RT-N10U v.B1 ||Tomato-K26USB-1.28.RT-N5x-MIPSR2-115-PL-Nocat-VPN||
Linksys E 2500 OFW 1.0.0.7
 
maxikaaz
@Marco76 - Ty chyba żartujesz pisząc, że takie przypadki jak przytoczyłem to "siła tego forum" ??
Jeśli rzeczywiście tak myślisz, to mamy dwa skrajnie odmienne punkty widzenia.

Nie przeszkadza Ci, że ktoś łamie wszelkie zasady tego forum, ale drażni Cię, że ktoś na to zwraca uwagę i nazywa temat po imieniu...?
Jest na to określenie - hipokryzja.

Boty z reklamami podrabianych Omeg, chińskich kopii iPhone'a i wiagry więcej wnoszą do tego forum niż ten gość.

I tak - spodziewam się, że takie posty jak przytoczyłem, będą "automatycznie gnojone", bo nie może być na to przyzwolenia.
Tak - chcę, żeby użytkownik "bał się" pisać takie posty.
Ma się za to "nie bać" czytać i korzystać z tego, co już ktoś opisał, i co może znaleźć korzystając z wyszukiwarki.

Siłę tego forum upatruję w poziomie merytorycznym, a poziomu tego nie podnosi ciągłe podawaniu sobie linków do tego, co było z każdej strony już opisane.


Człowiek, którego nazwałeś wynalazkiem (bo ja tego słowa użyłem w odniesieniu do całej sytuacji - ale oczywiście mogę przyjąć Twoją wersję) głęboko w czarnej studni ma Ciebie, mnie i każdego, kto miałby być potencjalnym rozwiązującym jego problem. Zbyt cenny jest jego czas, a g.wno warty czas każdej innej osoby, więc formułuje pytanie z wykrzyknikami, bo musi mieć odpowiedź "na już" - a samemu mu się nie chce... ani przeczytać regulaminu, ani przeszukać forum, ani przyzwoicie się wypowiedzieć.
 
Marco76
Myślałem, że jak wszechadmin House zniknie z tego forum to więcej takich osób tu nie będzie i zapanuje spokój - jak widać myliłem się...
Dowolnie zinterpretowałeś sobie to co napisałem i do wyrwanych z kontekstu rzeczy dopisałeś własne legendy (np. pierwsze zdanie). Na dodatek z mało kulturalnego opisu innej osoby teraz przesiadłeś się na mnie doklejając mi jeszcze łatkę hipokryty. No comment. Teraz jeszcze dopisz że to Ty jesteś siłą tego forum Grin
LOL...

Kończąc na tym poście dyskusję z Tobą mam nadzieję, że administracja tego forum ma jednak inną wizję tego miejsca.
Jak dla mnie EOT, bo dla mnie udział w tym miejscu (na OL) ma być przyjemnością a nie koniecznością kopania się z koniem.
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
buniaczek
Panowie spokojnie, bo mam wrażenie że chyba się zagalopowaliście Smile
Przyznaję po części rację Wam obu.
Podpisuję się pod tym co napisał @maxikaaz jeśli chodzi o przestrzeganie regulaminu i pisania postów składnie i zrozumiale dla tych który mogą potencjalnie pomóc (czyli: chcesz uzyskać pomoc - zadaj sobie minimum trudu aby dobrze opisać problem i zrób to w sposób taki aby inni mogli to czytać.

Natomiast zgadzam się też z @Marco76 w kwestiach reperkusji.
Nie może być tak że jeśli ktoś nie napisze posta w sposób ogólnie akceptowany przez regulamin forum na wstępie dostaje kopa i metkę "nieuka" - osobiście uważam że taką rzecz należy wypomnieć (nakazać poprawienie posta a w innym przypadku wykasowanie go. Nie chodzi tutaj o sianie postrachu jak to nazwałeś ale o szanowanie pewnych reguł które społeczność OL wypracowała przez kilka lat.

Teraz dodam coś od siebie. Uważam że musimy dbać o nasz ojczysty język gdyż jego poziom ulega drastycznej degradacji (szczególnie w internecie). Rzeczy typu brak ogonków jestem jeszcze wstanie przetrawić, ale ortografia i pisanie nieskładnie mnie dobija i irytuje mocno. Jeśli widzę posta napisanego w wyżej opisany sposób ignoruję go i nigdy w życiu nie zadam sobie trudu aby takiej osobie pomóc.

@Marco76 - nie wiem też co masz przeciwko @House ale uważam że odwalił dla OL kawał dobrej roboty która rzadko była przez innych doceniana. Pilnowanie porządku na forum i stanie na straży regulaminu jest dla Ciebie czymś złym? Moim zdaniem należą mu się słowa uznania za wytrwałość i upór - ja bym chyba nie dał rady tak długo i cierpliwie upominać ludzi jak on (przy czym tylko w skrajnych przypadkach sięgał po "broń" ostateczną - bana).
-------------------------
Netgear WNR3500L || Tomato-K26USB-1.28 RT5x MIPSR2 101V Big-VPN ||
Asus RT-N56U || Asus firmware 3.0.0.3.135 - wygrania w konkursie na openlinksys.info||
[b]Asus RT-N10U v.B1 [small]
 
beliarti

Cytat

Marco76 napisał(a):
Myślałem, że jak wszechadmin House zniknie z tego forum to więcej takich osób tu nie będzie i zapanuje spokój - jak widać myliłem się...

nie wyrywam nic z kontekstu ale obstawiam za tym co @buniaczek powiedział o @house Smile i nie dlatego ,że wygrałem konkurs.
zrób to co on, sprowadź darczyńczę ze sprzętem wtedy będziesz mógł oceniać. zadbaj o samo OL jako ludzi - tak jak to chciał zrobić @house (a na co zwraca uwagę @maxikaaz)
jak na razie to widać tyle ,że jesteś rzecznikiem prasowym kolegi @shibby a o nieobecnych się nie wypowiadaj

Cytat

Marco76 napisał(a):
bo dla mnie udział w tym miejscu (na OL) ma być przyjemnością a nie koniecznością kopania się z koniem.

a jaką masz przyjemność z kasowania swoich postów ? z tego co widzę to już drugi raz wywalasz swój dorobek. nie jest ci przyjemnie ?Sad
Edytowany przez beliarti dnia 05-03-2013 17:29
 
eRd
To może ja w takim razie zabiorę głos w tej sprawie. Uważam, że w takim akurat przypadku o jakim tutaj mowa każdy z użytkowników może wskazać drogę i nie musi to być moderator czy administrator.
Wystarczy napisać, że dopóki użytkownik nie opisze właściwie i zrozumiale problemu oraz nie poda modelu sprzętu czy wersji oprogramowania to nikt nawet nie poświęci sekundy żeby się nad tym zastanowić i ani minuty żeby napisać posta w formie niesienia pomocy. Poprawi to otrzyma pomoc, nie to trudno. Jeżeli ktoś zrozumie to następnym razem zada sobie więcej trudu i odpowiedź otrzyma szybciej, a jeśli nie zrozumie to więcej nie będzie pisał lub zostanie zwyczajnie zignorowany i tyle.
Nie można zniżać się do takiego poziomu żeby kogoś obrażać czy wszczynać zbędną dyskusję choćby z tego powodu, że jest to mało skuteczna metoda egzekwowania pewnych zasad Wink
WRT54GL v 1.1 Tomato Firmware 1.28.0005 108 ND VPN + 11 użyszkodników na kablu + 1 wifi Wink
Netgear WNR3500L v1 @500MHz Tomato Firmware 1.28.0000 MIPSR2-108 K26 USB BTgui-VPN
PAP2T soft 5.1.6 LS / IPFON
Zotac HD-ID11 (ION2),
 
maxikaaz
@Marco76 - co do zasług Kuby dla tego forum - nie będę się wypowiadał, inni zdążyli to zrobić przede mną.
Póki co - stan tego forum, na którym czujesz się tak dobrze, zawdzięczasz między innymi Jego działaniom.

Mam do Ciebie prośbę - nie wkładaj w moje usta tego, czego nie powiedziałem/nie napisałem.
Wątek rozpocząłem cytatem.
Bardzo konkretnym cytatem, i swoją opinią na temat pożądanych przeze mnie działań Administracji w kierunku wyeliminowania takich przypadków.
Pojawił się jeden z Moderatorów, i temat zamknął.

Następnie - nic nie wnosząc nowego do dyskusji - pojawiłeś się Ty.
Rozumiem, masz ciśnienie, żeby się wypowiedzieć, robisz to składnie, watek ma temat, chciałeś dodać coś od siebie.
Napisałem przed chwilą, że nic nowego nie wniosłeś, bo taki jest fakt.
Bo twoja wypowiedź niby popiera zrobienie z tym czegoś, ale jednocześnie zaleca nic nie robienie, żeby nie była to "mekka 'grammar nazi' ".

Następnie robisz wycieczki pod moim adresem, i twierdzisz, że nazywam człowieka wynalazkiem.
Dla jasności - to Twoja interpretacja, bo słowa "człowiek+wynalazek" pojawiły się w Twojej wypowiedzi, nie w mojej.
Jeśli mojej nie zrozumiałeś do końca - mogłeś zapytać, co mam na myśli, a nie kleić swojej wersji na podstawie swoich anarchistycznych tendencji.

Drugi raz próbujesz mi coś przykleić w temacie mojej osoby jako "siły tego forum".
Jakbym chciał to powiedzieć/napisać, to bym to zrobił, a nie czekał, aż Ty się do tego posuniesz.

Tak się nieszczególnie składa, że jeszcze do niedawna mój dorobek na tym forum przewyższał Twój kilkukrotnie, i nie muszę jakoś szczególnie nikogo o tym przekonywać.

Od pewnego czasu ograniczam swoje zaangażowanie w to miejsce, bo podobnie jak kilka innych osób widzę, w jakim kierunku ten portal podąża. O spadającym poziomie merytorycznym pisałem już kilkukrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat.
Od pewnego czasu poziom jest tak żenujący, że dołączyłem do grupy ludzi, którzy nie chcą być kojarzeni zbyt mocno z tym miejscem, i ma to odbicie w ilości moich postów.
Wbrew temu co piszesz - ludzie wartościowi nie odchodzą z miejsc, gdzie jest porządek, tylko z miejsc, gdzie panuje chaos.
Dokładnie tak, jak w realnym życiu - wyjeżdża się tam, gdzie jest dobrobyt i porządek, a nie syf z gilem i malaria.

Nie chcę dociekać, czyją tubą lub rzecznikiem jesteś, bo nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
Jeśli próbujesz się takim liberalizmem komuś z Administracji przypodobać w jakimś celu - Twoja i tej osoby sprawa, nic nikomu do tego.

Zostaniesz funkcyjnym na tym forum - mam nadzieję, że Twoje podejście odpowiednio się zmieni, i będziesz tak jaskrawe naruszenia tutejszych zasad tępił bez specjalnego pokazywania Ci palcem.

Mi dano możliwość moderowania tego forum, nie skorzystałem.
Uznałem, że jako użytkownik też mogę też wpływać na pojawiające się na forum treści poprzez swoje postulaty w tym dziale, co czasami robię.

Problem nie tkwi w ilości osób funkcyjnych, bo jest ich wystarczająco dużo, tylko w braku zdecydowanych działań.
 
belliash
Sam jestem za poprawna pisownia, mimo ze nie uzywam pl znakow i tez popelniam bledy (literowki/orty). Mysle ze to ludzka rzecz. Ale Panowie - z calym szacunkiem, pozwole sobie zacytowac pewna stronke... "napierdalanie ortami jak gnojem po polu to zwykle niedbalstwo" i w moim odczuciu brak szacunku dla innych osob, ktore musza to czytac. Takich osob na forum wiele nie ma - jak ktos zrobi literowke - nie zwracac uwagi, nie poprawiac. Ale jak ktos pisze w taki sposob - usunal bym zwyczajnie taki temat, albo go zamknal z informacja dla autora o tym by pisal poprawnie i albo sie zastosuje i dostanie odpowiedz albo nie - jego sprawa.
Linksys WRT1900AC: OpenWrt 19.07.2
Jetway JC390F841AA34B: OpenWrt 19.07.2
 
maxikaaz
Cieszę się, że są osoby podzielające mój punkt widzenia.

Żeby nie pozostawiać dyskusji bez puenty proponuję wstępną formułę, którą mogliby się posługiwać Moderatorzy reagując na posty jaskrawo naruszające regulamin i dobre zwyczaje na forum:

Cytat

"Bla, bla, bla netger bla linksys bla wifi torrent tomato...!!!?!?!?"

Niniejszy wątek, ze względu na niską wartość merytoryczną i językową, oraz brak chęci samodzielnego rozwiązania problemu :
- zamykam,
- przenoszę do kosza, skąd w ciągu miesiąca zostanie wysłany w niebyt.
Moderator
 
labik
Niepotrzebnie się mordujecie.Wyjście z sytuacji jest banalnie proste.Istnieje przycisk "EDIT". Jeśli delikwent dostanie prośbę o poprawę zawartości merytorycznej tematu , a nie ma chęci tego uczynić to pozostaje tylko jak @maxikaaz wykoncypował - wysłać go w kosmos.
Asus TUF AX5400
Asus RT-AC68U
 
shibby
Temat dąży w złym kierunku, więc go zamykam. Jutro napiszę swoje zdanie w tej sprawie. Dziś nie mam już sił - wybaczcie.

//edit

Co do wyjaśnienia: Nie będę banował nikogo za styl pisania - przynajmniej nie z reguły. To internet sprawił, że ludzie piszą skrótami, nie używają ogonków ą ę ó ł itd, nie stawiają przecinków i innych znaków interpunkcyjnych. Taką osobę można upomnieć, nakierować, poprosić o edycję postu. Banowanie, karanie i ogólne gnojenie takiego użytkownika nie przyniesie żadnego pozytywnego skutku a jedynie zniechęci taką osobę do dalszego użytkowania naszego portalu. Nie dość, że nie uzyskał informacji, po którą tu przyszedł to jeszcze został zgnojony i zbanowany (notabene bez możliwości poprawy prawda? ).

Ogólnie zachowanie niektórych osób w ostatnim czasie mi się nie podoba. Wzbudzają negatywne, kompletnie niepotrzebne, emocje na forum. Proszę więc o opanowanie się, bo "Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich w****ić, to już żaden problem..." Wink
Edytowany przez shibby dnia 06-03-2013 14:19
Proxmox VE: i7-7700T, 48GB RAM, 3x2TB SSD, 1x1TB SSD, 512GB NVMe, Intel X710-DA2 SFP+
VM Router: OpenWRT 22.03.4
VM NAS: Synology DS920+
VM VPS: Debian, WWW, Home Assistant
Switch: Netgear MS510TXPP
Switch: Ubiquiti USW-Flex-mini - szt. 2
Wi-Fi: Ubiquiti U6-Lite - szt. 2
 
Marco76
Odnośnie sytuacji łamiąc zasadę EOT dopiszę od siebie tylko tyle:

Faktem jest, że aby przywrócić to forum do świetności potrzeba wiele pracy i działań, póki co (nie obraź się @Shibby) od samej góry idzie przykład, że to forum tak sobie jest, bo jest. Faktycznie z zewnątrz może to wyglądać jak "wielka polityka zaniechanych działań". Mi nic do tego, to nie moje podwórko.

Smutne jest też to, że niektórzy "nie chcąc być kojarzonymi z tym miejscem" i tak tu wracają, a ich działania są wyłącznie destrukcyjne - bo jak inaczej nazwać "konkurs na zasługi" i inne przepychanki kto ile zrobił? Liczy się tu i teraz, a Ty @maxikaaz być może miałeś "dorobek" ale pokaż mi gdzie on teraz jest? Usunąłeś go, więc dla mnie, osoby z zewnątrz, takiej samej jak nowo rejestrujący się Twój dorobek wynosi zero, skoro każdy post który dodasz zaraz w ciągu kolejnych 24h znika. No offence.

Konto @beliarti to jakiś klon czy kolejny uciśniony, który ma "swój wielki dorobek" w "innym miejscu", a tu tylko poucza innych? Fakt, wywaliłem część swoich postów, ale gdyby Ci się kolego chciało przejrzeć co wyleciało to były to typowe pierdy i rzeczy typu "hehe" lub inne nieaktualne już dawno treści. Część wyleciała dlatego, że Pan House poszatkował to forum jak kapustę i część postów odnosiła się do Wielkiego Niebytu.

Drążąc zapewne niepotrzebnie dalej, ja również mam swój "dorobek" w innych miejscach, ale nie psuję z tego powodu tego forum, ani nie licytuję się kto więcej i bardziej. Gdyby to było moje forum wchodzenie tu tylko po to, by psuć nie byłoby możliwe. Jeżeli ktoś "ogranicza swoje zaangażowanie" w taki sposób, to lepiej, żeby tu w ogóle nie wchodził.

Kończąc, pragnę oświadczyć, że nie jestem niczyją tubą, przydupasem, adminem, rzecznikiem ani niczym innym jak zwykłym userem, który tu czasem coś pisze, a więcej w tle poza forum zwyczajnie działa. Osobom mającym nadmiar energii i czasu polecałbym zaś rozpoczęcie pisania FAQ dla Tomato by Shibby, bo skoro wiedza Wasza jest tak ogromna, i wkład większy niż mój, to byłyby to o wiele lepiej spożytkowane minuty niż wchodzenie tu i przyklejanie innym łatek lub jakieś wytykanie i wieczne ustawianie innych. Adminem nie jestem i zapewne nie będę, nikt mi tego nie proponował, ale też nie zabiegam o to. I co więcej, nie piszę 5 razy w miesiącu, że mi to proponowano, ale odmówiłem, bo to wygląda jak chwalenie się i żalenie zarazem. Jak ktoś odmówił, to Jego sprawa a nie rzecz do powtarzania wciąż tutaj. To nie forum Przyjaciółki ani Bravo Girl.

To tyle, bo na prawdę mam ciekawsze zajęcia niż pyskówki i udowadnianie komuś, że nie jestem wielbłądem. Jeżeli nadal będą tu takie akcje, to po prostu dam sobie siana z udzielaniem się i skupię na działaniach poza, w myśl pewnej zasady (z kim nie należy dyskutować) z poziomu osoby pokonanej doświadczeniem.
[small]Pozdrawiam, Monter
Asus RT-N18 + FreshTomato 2019.3 K26ARM USB AIO-64K-NOSMP + ILHM v2
HTPC Chieftec FLYER FI-02BC-U3 + GA-H61N-USB3 + i3-3225 + 4GB RAM + LibreELEC + Xbox DVD Remot
 
beliarti
@marco76-sam jestes klon i ucisniony, do tego mało kulturalny i mało uprzejmy. Z żalem czyta się twoje posty wiec oszczędź wstydu sobie i mnie przynajmniej czytania tego. Nie obraziłem Cię wiec "klonuj" się sam.
 
maxikaaz
@beliarti - przecież masz napisane, żebyś nie dyskutował... Monter pokona Cię doświadczeniem.
Nie reaguj na takie prowokacje, bo to woda na młyn tego Pana.
Edytowany przez maxikaaz dnia 11-03-2013 16:59
 
jarek7714

Cytat

Marco76 napisał(a):

Przepraszam, ale miałem konto na elektrodzie bodajże od 2004 roku i po wielu latach je usunąłem, bo nie odpowiada mi taki stan rzeczy, że wartościowi ludzie pouciekali z tego miejsca a reszta modów potrafi tylko wytknąć literówki i odmianę przymiotnika nie odnosząc się zupełnie do treści pytania.
I tak się kończy wszelkiego rodzaju cenzura-zaczyna się niewinnie od ę i ą a później jest tylko mało i mało. Panowie szukacie dziury w całym-pisanie z błędami pojawia się na największych portalach, ba nawet czasami w tytułach artykułów prasowych. Od wielkie halo-po prostu widać że twórca nie korzystał z pakietu językowego na komputerze, przeglądarce internetowej, śpieszył się... Przecież to aż nudne jak tak wszystko jest pisane pod linijkę. Cenię to forum za wartość merytoryczną postów użytkowników, wolne wypowiedzi, najlepsze wsparcie dla Tomato... W dalszej kolejności kończy się to kółkiem wzajemnej adoracji między moderatorami-a w realu wygląda to tak: http://www.bez-kabli.pl/viewtopic.php...hp?t=37148 , bez pisania z błędami użytkownik leci z forum bo ma inne zdanie od moderatora. Wink
jareq
 
Przejdź do forum
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 7

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,117
· Najnowszy użytkownik: Ja
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

tamtosiamto
28-03-2024 23:24
tak, tak zgadza sie, ale ja pytam o wykluczenie noda na guest network w first set, i to nie dziala

Adooni
24-03-2024 13:16
Guest network is currently designed to allow the first set of each band (2.4G, 5G, 5G-1) available to the AiMesh node

tamtosiamto
24-03-2024 03:03
ale w 1 jest opcja do wyboru - dla calej sieci albo rutera only i wlasnie o tym mowie, ze nie dziala

Adooni
23-03-2024 16:31
w dokumencie asusa jest ze wlasnie dla 1 ma dzialac na nodach tez

tamtosiamto
23-03-2024 15:39
tak, ale nie zmienia to faktu, ze w pierwszej nie dziala wylaczanie aimesh dla goscinnej( a powinno), czyli jest jakis bug. Mam start soft, bo to dsl-ac68 ktory nie jest juz updateowany

Adooni
22-03-2024 18:07
nie, 1 wsza bedzie wszedzie trzeba 2ga zrobic dla kazdego pasma te nie sa przenoszone

tamtosiamto
19-03-2024 19:57
czyli jak mam jedna siec goscinna to powinno dzialac separowanie gosci od noda -a nie dziala Smile

tamtosiamto
19-03-2024 19:50
@Adooni 'Only one set is available for 1 band' i tak mam-1 set dla 2.4ghz i 1 dla 5ghz-czy czegos nie rozumiemW drugiej sieci goscinnej nie ma opcji wyboru Ruter only/ All nodes

Adooni
19-03-2024 19:14
no to przeczytaj to 2 pod - 1 stet z kazdego pasma jest dopuszczony na nody. zrob 2 siec jako goscinna na danym pasmie i wtedy sprawdz

tamtosiamto
19-03-2024 14:17
@Adooni 'Guest network on AiMesh - Router only'

70,430,526 unikalnych wizyt