14 Czerwca 2026 08:30:53
Nawigacja
· Strona Główna
· Forum

· Tomato by Shibby
· FreshTomato


Wątki na forum
Najnowsze dyskusje
· Przekierowanie MAC z...
· Prośba o poprawki w...
· Inea VLAN TV
· Tomato64 x86_64 - ni...
· [MOD] FreshTomato-MI...
· [MOD] FreshTomato-AR...
· tuf ax3000 v2 dobry ...
· [S] sprzęt sieciowy
· Rozwiazany! SOLVED! ...
· jaki router pod oran...
· [MOD] Tomato64 (x86-64)
· Jaki dwudyskowy NAS
· Asus RT-AC3200 + Tomato
· Optware na CIFS
· Nowe routery: UX, UC...
· [Howto] Xpenology na...
· [S] Linksys WRT1900A...
· ASUS TUF‑Ax3000 i ...
· Tomato - bugi/proble...
· RT-AC68U nieoczekiwa...
Najpopularniejsze obecnie wątki
Brak utworzonych wątków
Ankieta
Jaki procesor posiada twój router?

Broadcom MIPSEL
Broadcom MIPSEL
35% [152 głosów]

Broadcom ARM
Broadcom ARM
53% [226 głosów]

Atheros
Atheros
5% [22 głosów]

Marvell
Marvell
1% [5 głosów]

Ralink
Ralink
1% [3 głosów]

Intel/AMD/VIA
Intel/AMD/VIA
1% [5 głosów]

Żaden z powyższych
Żaden z powyższych
4% [16 głosów]

Ogółem głosów: 429
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 02/02/2015 09:38
Twoje IP
18.97.14.80
Wyświetl forum
OpenLinksys » :: ROUTERY :: » Pozostałe
  Temat Autor Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postówMały ale mocny router Boczek 2585 7
Awatar użytkownika
koralm
18-03-2018 15:02
Brak nowych postówPHICOMM K3 ; A powerful and beautiful router dahai 1596 0
Awatar użytkownika
dahai
04-03-2018 08:04
Brak nowych postówKról może być tylko jeden... anacron 3434 16
Awatar użytkownika
jurekk
03-03-2018 15:20
Brak nowych postówOdceglenie Tendy 6G430 anacron 1498 1
Awatar użytkownika
jurekk
03-03-2018 13:52
Brak nowych postówTenda 4G630 anacron 1662 2
Awatar użytkownika
anacron
19-02-2018 15:59
Brak nowych postówKtóry mikro-router firmy GL.iNet Nitz 2059 1
Awatar użytkownika
jurekk
11-02-2018 19:37
Brak nowych postówSynology RT1900AC problemy z WI-FI djwujek 1939 3
Awatar użytkownika
branetre
08-02-2018 19:27
Brak nowych postówAnkieta  PC jako router ciul90 5051 14
Awatar użytkownika
ciul90
13-12-2017 21:41
Brak nowych postówChinski router minihere - kto zna firmę? Obserwator 1663 1
Awatar użytkownika
maxikaaz
02-12-2017 18:47
Brak nowych postówReanimacja Tenda W1800R djwujek 1884 6
Awatar użytkownika
z1p3k
21-11-2017 17:50
Brak nowych postówAnkieta  Modem + Router [Neostrada] Black4Killer 2723 10
Awatar użytkownika
jurekk
04-11-2017 17:17
Brak nowych postówUpgrade leciwego RT-N16 staszko0 2252 4
Awatar użytkownika
staszko0
29-09-2017 23:16
Brak nowych postówTurris omnia
(Strona: 1 2)
megon 10271 35
Awatar użytkownika
belliash
13-09-2017 08:05
Brak nowych postów"Rozgałęzienie" LAN servee 1895 4
Awatar użytkownika
krzynek1
27-08-2017 08:54
Brak nowych postówHuawei E960 uwalony? heel 1443 0
Awatar użytkownika
heel
21-05-2017 17:53
Brak nowych postówopenwrt na raspberry Bourne55 1814 2
Awatar użytkownika
Bourne55
26-04-2017 12:19
Brak nowych postówtani, stabilny router pod tomato jarjarbnks 5670 14
Awatar użytkownika
majkel152
24-04-2017 23:25
Brak nowych postówrouter 3g - zagwostka
(Strona: 1 2)
ramzi 9520 25
Awatar użytkownika
ramzi
19-04-2017 21:22
Brak nowych postówTani Router 10GbE i infrastruktura dla LAN krisan 5079 8
Awatar użytkownika
qba
11-03-2017 15:09
Brak nowych postówfunbox i nie działające no-ip z sieci domowej kordian 2374 4
Awatar użytkownika
kordian
08-03-2017 13:24
Przejdź do forum
Nowe posty - Otwórz wątek z nowymi postami od ostatniej wizyty.Brak nowych postów - Otwórz wątek bez nowych postów od ostatniej wizyty.
Zablokowany wątek - Zablokowany wątek.Przypięty wątek - Przypnij
Gorący wątek - Gorący wątekAnkieta - Ankieta
Załączone pliki - Załączone plikiZałączony obraz - Załączony obraz
Zaloguj
Wprowadź adres e-mail lub nazwę użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Zapomniałeś/aś hasła?
Aktualnie online
· Gości online: 72

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 24,127
· Najnowszy użytkownik: goldi111
Czat
Musisz się zalogować, aby opublikować wiadomość.

maxikaaz
10-05-2026 12:50
Szybkie pytanie - jak to jest z VLAN-ami na RT-AC88u..?

tamtosiamto
23-09-2025 20:10
Mam rtax82u z merlinem, probuje zainstaowac Download master i mam info, zeserwer zdalny nie odpowiada. Sprawdalem przez kika dni i bz.

Maniek91PL
15-05-2025 19:35
witam! było coś gdzieś o obsłudze asus mesh w tomato moze? chętnie bym przetestował u rodziców

servee
24-01-2025 18:18
Światłowód + mediakonwenter. Ekranowana skrętka nie jest wymagana, taką sytuację już zastałem. Zamierzam ją wymienić na zwykłą. Da to coś?

shibby
17-01-2025 07:45
a ta skrętka ekranowana o której piszesz to jakiś wkopany przewód do bramy/furtki/kamer
y zewn? Jak tak to jego też przez zabezpieczenie podepnij.

shibby
17-01-2025 07:43
no to pora zabezpieczyć kable LAN zabezpieczeniami przeciwprzepięciow
ymi - tanio nie będzie. Jak przychodzi ci internet? Skrętką czy światłem? Jak skrętką to zacząłbym od tego.

servee
12-01-2025 12:52
Ponownie padły mi wszystkie porty sieciowe w routerze - to już 3-ci w 6 m-cy. Podejrzany to ekranowana, nieuziemiona skrętka - 12mb. Czy jest to możliwe?

dawidt
21-12-2024 01:09
siema Grin

Maniek91PL
06-11-2024 22:37
dzięki !Grin

maxikaaz
29-10-2024 14:27
@Maniek91PL - Administration=> Admin Access, i tam masz "Allow Wireless Access" do zaznaczenia

174,223,446 unikalnych wizyt